Timothee Chalamet و Eiza Gonzalez بوسه در مکزیک گریز

جدید زن و شوهر ؟ تیموتی Chalamet و Eiza گنزالز خال خال شد گرفتن دنج در حالی که در سفر به کبو سن لوکاس مکزیک با هم.

این تماس من را با نام بازیگر 24 ساله و کودک راننده بازیگر زن 30 صرف زمان با هم توسط یک استخر در سه شنبه 23 ژوئن در حالی که در گنزالز کشور است. در عکس های ارسال شده توسط TMZستاره دیده می شد معاشقه و بوسه در خارج.

Chalamet عینک جفت شلوارک ورزشی و یک پیراهن قرمز که او بعدها در زمان خاموش به فاش آبی بوکسورهای قبل از رفتن برای بوسیدن و عشقبازی کردن. به خون بهترین بازیگر از سوی دیگر ملبس به یک کرم رنگی و عینک آفتابی.

در یکی از عکس های زنان کمی ستاره بازی گیتار برای بازیگر به او لبخند زد در او. یکی دیگر از ضربه محکم و ناگهانی نشان داد که دو قدم به سمت استخر به عنوان گنزالز انجام یک آبجو در دست او است.

این جفت ارز را گریز آمد و دو ماه پس از Us Weekly تایید کرد در ماه آوریل که نیویورک بومی و لیلی-رز دپ در حال تقسیم پس از بیش از یک سال از قدمت.

ما را شکست این خبر در اکتبر 2018 که Chalamet و Depp, 21, دوستیابی شدند پس از آنها خال خال شد در شهر نیویورک که در ماه است.

“آنها خیلی بازیگوش و لاسی با یکدیگر” an onlooker گفت: ما در زمان و اضافه کرد که آنها نگاه مانند “یک زن و شوهر جوان در عشق است.”

سابق زن و شوهر بود و آخرین عکس هم در ماه سپتامبر سال 2019 در حالی که در یک قایق در ایتالیا.

گونزالس برای بخش او کشف شد “به دنبال دنج” با جرمی رنر در ماه فوریه در قبل از سوپر باول پارتی در میامی. یک ناظر به وحى ما در آن زمان که Avengers: Endgame ستاره بود “خیلی مخ زن” را به عنوان او نشسته و در یک غرفه با Fast & Furious ارائه: هابز & Shaw بازیگر.

یک منبع بعد گفت: ما به طور انحصاری که “هیچ چیز عاشقانه رفتن با آنها و آنها را پرت در سوپر باول.”

خودی افزود: “این Eiza شخصیت به رقص و از آن لذت ببرید با دوستان خود.”

دو سال قبل از این عشق واقعی آلوم ملاقات Josh Duhamel, در , جنیفر لوپز,‘s قبل از سوپر باول کنسرت که در آن آنها “partied با هم تا زمانی که خیلی دیر” با توجه به یک منبع. دو مورخ پنج ماه تماس آن واریز شده در جولای 2018 چرا که “آنها فقط بازم از هم جدا است.”

گنزالز در حال حاضر به شرح زیر Chalamet در Instagram و “دوست” عکس های خود را با شروع در ماه فوریه سال 2020 است.

به ما گوش هفتگی داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de