تهمت و تهدید و زندان زمان پس از معترضان تلاش برای سرنگونی اندرو جکسون مجسمه در نزدیکی کاخ سفید

واشنگتن — رئیس جمهور تهمت و تهدید معترضان که سرنگونی مجسمه با دستگیری و زندان های طولانی جملات پس از یک شب از تظاهرات در مقابل کاخ سفید که در آن برخی از تظاهرکنندگان اقدام به پاره کردن یک مجسمه از رئیس جمهور اندرو جکسون.

“من مجاز دولت فدرال به دستگیری هر کسی که vandalizes و یا از بین می برد هر بنای مجسمه و یا دیگر مانند اموال فدرال در آمریکا تا 10 سال زندان در هر جانبازان یادبود حفظ قانون و یا سایر قوانین که ممکن است مربوط…..” مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی صبح روز سه شنبه.

مجسمه اندرو جکسون می ایستد در لافایت مربع واقع شده است که به طور مستقیم در سراسر از کاخ سفید پیچیده است.

با توجه به قانون فدرال آسیب به اموال فدرال که به بیش از 100 دلار می تواند در نتیجه یک حکم زندان تا 10 سال و جریمه نقدی تا 250.000 دلار, هر چند از آن خواهد بود نادر قاضی برای تحمیل ترم. موارد مربوط به گرافیتی معمولا تحت پیگرد قانونی قرار به عنوان جنحه و بسیاری از مجسمه ها که هدف معترضان در هفته های اخیر متعلق به ایالات متحده و نمی خواهد تحت قانون فدرال است.

معترضان ضمیمه یک زنجیره به یک مجسمه از اندرو جکسون در میدان لافایت در مقابل کاخ سفید در تلاش به جلو و آن را در روز دوشنبه. (تام برنر/فردا نیوز)

منطقه اطراف میدان لافایت شده است یک نقطه کانونی از تظاهرات در واشنگتن دی سی پس از مرگ جورج فلوید در مه 25. معترضان وجود دارد که به درگیری با اجرای قانون از کشت فدرال و سازمان های محلی که در تاریخ 1 ژوئن پاک جمعیت با روش های تهاجمی از جمله گاز اشک آور اجازه می دهد تا تهمت به یک عکس op در مقابل کلیسای سنت جان.

در این هفته از زمان آغاز تظاهرات در سراسر این کشور تظاهرات کرده اند به طور فزاینده ای با تمرکز بر از بین بردن آثار ارقام در تاریخ آمریکا در ارتباط با نژاد پرستی.

معترضان که به درگیری با ماموران از ایالات متحده, پارک پلیس و سی Metropolitan Police Department دوشنبه شب گفت: اخبار یاهو که اجرای قانون استفاده از اسپری فلفل و باتوم زمانی که آنها سعی در پاک کردن چادر بنا در وسط خیابان H نزدیکی 16th Street, در لبه لافایت مربع است.

پارک پلیس و اداره پلیس شهری را بلافاصله پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

درگیری با آمریکا در پارک پلیس در نزدیکی کاخ سفید در روز دوشنبه. (Tasos Katopodis/گتی ایماژ)

برای چند هفته گذشته ترافیک از طریق منطقه مختل شده است و معترضان شده اند مجاز به جمع در ثانیه و خیابان و برخی از بلوک های اطراف آن توسط لافایت مربع است. در ژوئن 5, Washington, d. C., شهردار موریل Bowser خود و حتی تغییر نام یک دو بلوک کشش است که شامل فضای نزدیک لافایت مربع به عنوان سیاه و سفید زندگی می کند ماده پلازا.

در روز دوشنبه معترضان اقدام به سرنگونی مجسمه جکسون یک رئیس جمهور با یک رکورد داشتن بردگان و سرکوب بومیان آمریکایی است که با این وجود شده است جشن مغلوب ساختن پیشی جستن. اسپری گرافیتی توسط برخی از معترضان با برچسب منطقه “BHAZ” یا “خانه سیاه و سفید خودمختار منطقه” روشن اکو از تظاهرکنندگان در سیاتل.

در میان دوشنبه شب تظاهرات سرویس مخفی در یک حرکت غیر عادی به خبرنگاران گفت: به ترک کاخ سفید پیچیده است. یک سخنگوی سرویس مخفی گفت که “چهار نفر از اعضای رسانه ها بودند گمراه” در طول تظاهرات.

یک زن در نزدیکی میدان لافایت واکنش به ضربه با اسپری فلفل. (Tasos Katopodis/گتی ایماژ)

“اعضای مطبوعات بودند جایگزین برای خروجی در ضلع جنوبی این مجموعه برای خود ایمنی” سخنگوی گفت.

به طور معمول فشار سپاه قفل شده در داخل مرکز در طول امنیتی حوادث.

تظاهرکنندگان سخن گفت که به اخبار یاهو در دوشنبه شب و اوایل صبح روز سه شنبه گفت: آنها با تمرکز بر جلوگیری پلیس از بین بردن آنها را از خیابان ها در لبه لافایت مربع است. آنها صرف ساعت رو با پارک پلیس و سی Metropolitan Police بودند که چادری ضد شورش.

“ما نمی در مورد به اجازه دهید آنها را پشت این خیابان گفت:” یک زن با پوشیدن یک ماسک ضد گاز که گفت نام او را زئوس X. “این است که ستاد ما بودند.”

آنها به عنوان تلاش برای زمین خود را نگه دارید معترضان تجهیزات مورد استفاده بسیاری آورده بود ظاهرا آمادگی برای درگیری با پلیس از جمله کلاه ایمنی عینک ایمنی گاز, ماسک, ماسک بزرگ و سپرهای چوبی است که در حال توزیع از طریق جمعیت. به عنوان تظاهر کنندگان شعار می دادند و فریاد زد: در این خطوط از افسران پلیس یک جوان سیاه زن با نزدیک بریدن مو با استفاده از یک بلند گو حرف زدن به انتقاد از آنها برای حفاظت از جکسون مجسمه.

“شما نیست حتی حفاظت از ما ، “شما در حال حفاظت از فلز و سنگ مرمر s*** که مهم نیست.”

معترضان در زندگی مهم پلازا در مقابل سنت جان کلیسای اسقفی در روز دوشنبه. (تام برنر/فردا نیوز)

_____

بیشتر بخوانید از اخبار یاهو:

  • اف بی آی به نام قدرتمند مواد مخدر توسعه یافته برای ارتش یک تهدید. شرکت فروش مواد مخدر می گوید آن را به شما صرفه جویی در زندگی می کند.

  • به عنوان کسب و کار بازگشایی و خریداران بازگشت coronavirus است rebounding اما دولت نیست پیگیری خرده فروشی مبتنی بر شیوع بیماری

  • جوان معترض را در مرکز صحنه در تظاهرات علیه پلیس به کشتار مردم سیاه و سفید

  • را که ادعا می کند در جان بولتون کتاب تاثیر?

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de