می خواهید به از دست دادن قرنطینه 15? سعی کنید این Kourtney Kardashian تایید راهنمایی

Kourtney Kardashian بود و صادقانه در مورد قرنطینه افزایش وزن در میان coronavirus همه گیر در اوایل این سال و در حال حاضر او می خواهد برای کمک به کسانی که ممکن است به دنبال ریختن برخی از وزن اضافی.

41 ساله شده سایت منتشر شده یک لیست از راهنمایی به “جستن” از قرنطینه 15 روز سه شنبه, ژوئن 23. اشاره گرها که از جامع تغذیه Shauna Faulisiشامل مشاوره در مورد چگونه به درستی مراقبت از خود در حالی که هنوز غذا خوردن سالم و فعال بودن.

“من می دانم که آن را به نظر می رسد دلهره آور به خارج از عادات است که به کمک شما احساس امن و راحت در یکی از ناراحت کننده ترین و ناشناخته بار در طول عمر ما” Faulisi توضیح داد. “اما سعی کنید به تغییر چشم انداز خود را و می دانم که قرار دادن بر روی وزن خود را هنگامی که کورتیزول بالا خود را طبیعی بدن برای حفاظت از خود است.”

مشهور سلامتی آشپز اضافه شده: “غذا خوردن می تواند یک راه به خود تسکین, در حالی که همچنین یک راه برای اتصال و ارتباط برقرار کردن با دیگران — در فرد یا در زوم.”

یکی از نکات شامل نمی شود بیش از حد سخت در خودتان اگر شما قرار داده ایم در چند پوند در طول این زمان استرس زا. در واقع Faulisi توصیه به دنبال در وزن به عنوان چیزی که “لازم” در این لحظه.

“هر زمان که آن زمان برای من به چند پوند پس از یک استرس زا و یا ناراضی دوره در زندگی من من اغلب خداحافظی به وزن و تشکر از آن را برای من امن نگه داشتن. من به من بدن من دیگر نیاز به وزن اضافی چون من امن و شاد و آماده برای مرحله وارد فاز جدیدی,” او نوشت. “این نوع احمقانه و در عین حال قدرتمند عمل بلافاصله شیفت تجربه سفت و سخت از دست دادن وزن به نوع و محور روال منجر خواهد شد که من به بیشتر بصری با عادات غذا خوردن.”

وقتی Instagram کاربران خواسته کارداشیان اگر او باردار بود و پس از او نوشته شده یک سری از عکس لباس شنای زنانه دوتکه به پلت فرم رسانه های اجتماعی در ماه مه سال 2020 این Keeping Up With Kardashians ستاره بود و صادقانه در مورد قرنطینه افزایش وزن در حالی که هنوز هم به نوع خودش.

“این است که من وقتی که من چند پوند اضافی, و من در واقع آن را دوست دارم” کارداشیان پاسخ داد در حالی که تیراندازی کردن هر بارداری شایعات. “من با توجه به تولد سه بار و این شکل است, بدن من.”

کالیفرنیا, مادری که او نیز اعتراف کرد به خوردن “4 کیک در 2 هفته” در حالی که در قرنطینه اشاره حماسی خود clapback حدود یک هفته بعد در یوتیوب بحث و گفتگو با اعضای پوش تیم. “نظر من برگشت و گفت:” این شکل از بدن من. من به دست آورد چند پوند بیش از این قرنطینه و من عشق من بدن و من افتخار من شکل و من بدیهی است که ارسال آن است و به این شکل از بدن من,” او توضیح داد در آن زمان است. “من فکر نمی کنم من نگاه باردار در همه.”

در پایین حرکت برای دیدن یک لیست از کارداشیان تایید قرنطینه راهنمایی از دست دادن وزن!