بله حتی صدام حسین می تواند مورد حمله قرار گرفت و غرق an American Battleship


اینجا را کلیک کنید برای خواندن کامل مقاله.

نکته کلیدی: هیچ کشتی unsinkable. با توجه به محدوده حق به اندازه کافی موشک و برخی از تعجب آن را می تواند انجام شده است.

 

بیشتر از منافع ملی:

بله امریکا ‘نینجا’ موشک

چگونه چین می تواند غرق یک ناو هواپیمابر نیروی دریایی ایالات متحده

چگونه F-35 Stealth Fighter تقریبا هرگز اتفاق افتاده است

روسیه گم شده سلاح های هسته ای نشسته در کف اقیانوس

می تواند صدام حسین نیروهای مسلح را غرق دریایی ایالات متحده در جنگی?

که ممکن است به نظر می رسد مانند یک سوال مقصد به راه اندازی یک گردش به alt-تاریخ, اما آن را به دور از فرضی به از 3200 و یا پس از خدمه این رزمناو یو اس اس ویسکانسین و میسوری که مربع خاموش در برابر عراق در سال 1991. آن را در زندگی روزانه به ویژه هنگامی که آنها بسته با دشمن سواحل به ارائه نیروی دریایی تیراندازی حمایت از نیروهای ساحل—و در نتیجه در آمد قابل توجه رسیدن به عراق دفاع.

این اولین بار ظاهر شد در سال 2019 و اینکه اعلان مجدد با توجه به خواننده های مورد علاقه.

جواب من: بله.

در انتزاعی است. تحت شرایط ایده آل.

اگر شما پاره پاره چنین نامزدی را از آن خود واقعی و عملیاتی در زمینه, به عبارت دیگر, سپس آن را از لحاظ فنی ممکن است برای نیروی هوایی عراق یا rocketeers به نزول dreadnought. یک کشتی به ندرت می تواند ایستادن در برابر این ترکیب ممکن است از یک ملت است. در عین حال sundering می-have-been حوادث از واقعیت نشان می دهد کمی از ارزش. عراق چشم انداز بودند بعید زمانی که در دنیای واقعی زمینه جنگ در خلیج فارس. تمرکز که مقدار رزمی پرتاب وزن در برابر یک سطح مبارز در زمان مناسب و مکان را تیره و تار قابلیت عراق—حتی اگر صدام & Co. ساخته شده بود حمله آمریکا ironclads خود را بالاترین اولویت است.

(این اولین بار ظاهر شد در اوایل سال.)

اما برای اولین بار hypotheticals. حوادث در خلیج فارس در سال 1980 زمانی که عراق و ایران برپا وحشیانه مبارزه برای سلطه با مته سوراخ گریم شاهد به قدرت معدن و موشک جنگ. در طول 1987-1988 “تانکر جنگ” نیروی دریایی ایالات متحده سازماندهی کاروان برای کویت merchantmen خام زیر ستاره و راه راه. در حالی که آنها محافظت در برابر حمله موشکی اسکورت کشتی ها در زمان به عقبی در پشت تانکر آنها حفاظت به سادگی به این دلیل که تانکر’ عظیم پوسته می تواند مقاومت در برابر انفجار از دریا و معدن به مراتب بهتر از flimsily زرهی جنگی می تواند. محافظ شد محافظت می شود.

مانند یک انفجار زیر آب شکست پشت هدایت موشک ناوچه USS Samuel B. Roberts در مارس 1988. (من اتفاق افتاده بود که در مدرسه مهندسی که سنگین-بالابر کشتی تحمل ناوچه او به نررگنست بای. که جدی دید برای هر تازه وارد به امور دریایی.) ابتدایی دریا معادن را به طور موقت فلج رزمناو USS پرینستون و دوزیست هلیکوپتر حامل USS طرابلس—یک کشتی قابل مقایسه در اندازه و تناژ به آیووا-class battleship—در طول طوفان صحرا. نبرد قطعا آمد دسترس معادن در طول جنگ خلیج فارس. من تو را دیدم آنها را شناور در نزدیکی خودم بیش از یک بار. این دوزیست نیروی کار که ویسکانسین و میسوری شد و پس از آن اقدام به میادین مین خاموش کویت ساحل باید ائتلاف رهبران سفارش amphibious assault.

نمی ruggedly زرهی battlewagons فقط شانه معدن که در آن حملات خود را به آرامی ساخته برادران می تواند نه ؟ شاید نه. شناور دریای معدن زده اند در خط آب که در آن نبرد’ زره بیش از یک پا در ضخامت تا کنون. بعلاوه یک “زره پوش جعبه” روکشی حیاتی قسمتهای داخلی از جمله نیروی محرکه گیاهان و آتش-کنترل توطئه اتاق. شوک از یک انفجار شده اند منتقل شده به بدنه و از آنجا به کشتی داخلی و احتمالا شل متزلزل برخی از سیستم های لوله کشی. هنوز یک کشتی طراحی شده برای مقاومت در برابر ضربات چکش از سنگین کالیبر توپخانه احتمالا زده اند از این اعتصاب با کمی آسیب پایدار است.

اما زرهی کمربند روکش بدنه تهوع به دو اینچ به همراه یک کشتی جنگی را دلسرد شدن تمام راه را در کشتی پایین. Shipwrights ساخته شده آیووا کلاس با سطح gunfights در ذهن نفوذ معادن لنگر به بستر دریا و باعث سر و صدا و یا میدان مغناطیسی عبور کشتی های دشمن. تا به حال چنین معدن شناور و منفجر زیر ویسکانسین یا میسوری آن نیز می تواند سوراخ بدنه. علاوه بر این, آن می تواند ساخته ویران کردن با عظیم دريافت که مکیده در آب دریا برای متراکم کردن بخار خسته از کشتی دیگهای بخار—و به نوبه خود نیاز به مهندسین تعطیل که گیاه.

جاری شدن سیل و مهندسی تلفات پس از آن که در آستانه خاص پس از یک اعتصاب از زیر. هنوز جنگی ساخته شده در پاور سیستم—چهار مهندسی گیاهان به عنوان مثال—و تنومند با ميخ bulkheads زیر بدنه برای محدود کردن گسترش سیلاب. در تمام احتمال آتش احزاب می تواند جدا از هر گونه آسیب به طوری کشتی جایگزین قدرت و حیاتی مایعات در اطراف مبتلا منطقه و فعال بودن کشتی برای حمل با ماموریت خود را. محرومیت برخی بسیار غیر محتمل رویداد مانند بسیاری از معادن قابل توجه از زیر همه در یک بار حتی نفوذ معادن مطرح شده کمی مورتال خطر است.

آنچه در مورد موشک های ضد کشتی? موشک سن شروعش با غرق شدن اسرائیل ویرانگر ایلات در طول شش روز جنگ سال 1967. عراق F-1 سراب جت جنگنده رها دو موشک Exocet در ناوچه USS Stark بیست سال بعد در ماه مه سال 1987 در طول جنگ نفتکش و کمتر از چهار سال قبل از طوفان صحرا. اشتباه حمله چپ استارک در معرض خطر و هزینه سی و هفت ملوانان زندگی خود را. آن را دور از تصور نمی گنجد که یک موشک شلیک شده از یکی از صدام جنگنده های ساحل باتری یا یکی از نیروی دریایی Osa قایق های گشت می زده اند خانه برابر یک ناو کروز دریایی.

در واقع در ایالت میسوری به حال یک تماس نزدیک با یک زن و شوهر از عراق کرم ابریشم که در فوریه. آنچه را که باید اتفاق افتاده بود یک یا هر دو پرندگان زده ؟ این بستگی به این دارد که در آنها نهفته است. ممکن است امری عادی به شبیه نبرد به “قلعه ها از فولاد” اما تصویر گمراه. هیچ کشتی می تواند حمل و نقل کردن زره های سنگین در اطراف بیرونی آن. این امر می تواند بالا و سنگین ناپایدار و unseaworthy. و حتی اگر وزن و ثبات نیست مسائل هیچ نیروی قادر به ساخت چنین هنر و صنعت است. روسازه به عنوان در بدنه بنابراین نیروی دریایی معماران مرتب زره آبکاری به منظور حفاظت از مهم ترین فضاهای سیستم و تسلیحات.

با توجه به این انتخابی دفاع موشک احتمالا نمی خواهد که نفوذ یکی از اصلی تفنگ برج روکش به عنوان آنها در سنگین آبکاری. (اگر چه اعتصاب فقط در جای مناسب ممکن است غرق ماشین آلات یک جان پناه مورد استفاده قرار گیرد به چرخش به سمت آن اهداف است.) و نه خواهد آن ایستاده اند بسیار بی سر و صدا “ارگ” در اثر عظیم زرهی لوله که در آن پل تماشای تیم می تواند پناهگاه در زمان جنگ. اما آن را انجام داده اند ممکن است آسیب شدید به آرامی محافظت روبنا یا به مهم روسازه سیستم مثل تاماهاوک و یا نیزه و پرتاب موشک رادار یا آتش-کنترل مدیران. و یا برای که ماده یک ضربه بر روی یکی از کشتی دو دودکش ممکن است مانع و یا قطع جریان هوای احتراق به دو کشتی چهار نیروی محرکه گیاهان و همچنین خروج گازهای خروجی از اگزوز—خدشه تحرک و برق عرضه است.

این است که به دور از بی ارزش آسیب. این تردید یک یا دو عراق موشکی بازدید خواهد اضافه شده اند تا به غرق شدن در سطح فاجعه—اما یک کشتی می تواند رنج می برند بسیاری از خراب کردن بدون غرق شدن. پانچ از دو کرم ابریشم قطعا باید تخریب میسوری مبارزه با عملکرد تا زمانی که خدمه می تواند تعمیر. یک “ماموریت کشتن” که ناتوان از dreadnought برای یک بار در قسمت یا در کل دور از تصور نمی گنجد.

بسیار برای جزئیات فنی از حملات حفره فردی موشک یا موشک در برابر جنگی. در حال حاضر عامل در زمینه عملیاتی. این منصفانه است که می گویند که ارتش عراق می تواند غرق یک کشتی جنگی. ارائه مدافعان می تواند شناسایی, ردیابی و هدف قرار دادن آن است. ارائه آنها می تواند اختصاص مهمات برای نامزدی در مقادیر عظیم. ارائه شده به اندازه کافی موشک می تواند لغزش گذشته ضد موشکی دفاع که swaddled یک کشتی جنگی از جمله نه تنها خود را دید-در سلاح و الکترونیکی-جنگ suite اما کسانی که از اسکورت کشتی ها معمولا واگذار شده به سوار “تفنگ” با ناو سطح عمل شدند. و ارائه ائتلاف هواپیما موفق به ارائه موثر پوشش هوایی. در عراق می توانست تحمیل عظیم آسیب به حال آنها متمرکز از انرژی و منابع در bludgeoning یک battlewagon توسعه.

که بسیاری از provideds. چگونه به احتمال زیاد چنین تلاقی حوادث ؟ نه بسیار. عراق فرماندهان تا به حال به مراتب بیشتر به نگرانی در مورد از تیراندازی و موشک های کروز lofted shoreward توسط میسوری و ویسکانسین. هواپیما حامل prowled خلیج فارس قابل توجه عمیق داخلی در کنسرت با نیروی هوایی ایالات متحده و ائتلاف هوانورد پرواز از فرودگاه در عربستان سعودی و جاهای دیگر در منطقه است. آنها تا به حال به اخم در مورد ارتش ایالات متحده و ائتلاف نیروهای زمینی خیره در آنها را در سراسر خط مقدم. گرفتاری خود را تقریبا باعث همدردی.

این ملال انگیز عملیاتی وضعیت مجبور عراقی برای پراکنده کردن نیروی انسانی و دارایی در تلاش برای دفاع از کویت و جنوب عراق از اکثر نقاط از قطب نما, نه به ذکر است از سطح و بالاتر. آنها به سادگی نمی تواند استطاعت به تخصیص منابع و قدرت شلیک را یکی درشت سطح مبارز, مهم نیست چقدر سخت.

جدا از همه این است که ممکن است ارزش بسته فرهنگی نقطه. رزمندگان به خانه آمد از خلیج فارس با سکوت معنا که ما حتی تا به حال ما تعویض با تکنولوژی بالا ما زراد خانه کشتی هواپیما سنسور و سلاح برای صدام lumbering به عقب تا حد زیادی شوروی مجهز به زور. مورخ ویکتور دیویس هانسون تساوی گسترده فرهنگی تضاد در کتاب خود قتل عام و فرهنگ غربی نسبت موفقیت های نظامی علیه غیر غربی تمدن در سراسر قرن ها به یک ریشه دوانده lust برای “شوک نبرد.” غربی مبارزه با نیروهای ظاهرا با هدف نابودی آنتاگونیست های آنها را در میدان جنگ که در آن رزمندگان از دیگر تمدن ها نیست.

شما نیاز به در آغوش هانسون انداز در کل عربستان نیروهای خود را به نام یکی از بسیاری از غیر غربی شرکای ائتلاف تبرئه خود را به خوبی در طوفان صحرا—به درک که یک شکاف فرهنگی را جداگانه نیروهای مسلح عراقی از دشمنان خود. بخشی از ارتش عراق مشکل باید ریشه از آن کشیده شده-از حجامت با ایران هنوز یک حافظه اخیر زمانی که صدام دستور حمله به کویت. این بود که خسته و سردرگم نیروی. اما ماهیت جامعه عراق و دولت باید تا حد زیادی مسئول نیز هست.

صدام حسین مستبد و استبداد باعث می شود نیروهای مسلح—یا هر موسسه واقعا احمقانه است.

یک خط کش مانند صدام که منصوب خود generalissimo از خدمات مسلح و توجه به ایده هایی که در تضاد با خود را به عنوان یک تهدید squelches بحث پر جنب و جوش است که به منزله شاهرگ راهبردی فکر می کردم. تا به حال صدام را تشویق freethinking در میان فرماندهان به جای خرد کردن آن بیرحمانه آن را ممکن است عراقی ها را شانس به مراتب بهتر در سال 1991 و مدافعان از اشغال کویت فرود آمد ممکن به مراتب بیشتر گفتن در برابر ضربات ائتلاف نیروی دریایی از جمله نبرد که menaced خود دریایی پهلو.

جایگزین تاریخچه دلپذیر انحراف و مفید است که آن را میآورند یک یادآوری از بی verities از قبیل نیاز به اندازه آینده نگر دشمنان’ رزمی فرهنگ و همچنین زرادخانه خود را.

جیمز هلمز است که J. C. وایلی صندلی دریایی استراتژی در جنگ نیروی دریایی ، نظرات ابراز شده در اینجا خود را به تنهایی.

این اولین بار ظاهر شد در سال 2019 و اینکه اعلان مجدد با توجه به خواننده های مورد علاقه.

تصویر: ایسنا

اینجا را کلیک کنید برای خواندن کامل مقاله.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de