امریکا ممکن است صرف زمان برای جلوگیری از چین در دریای چین جنوبی و بیش از تایوان


اینجا را کلیک کنید برای خواندن کامل مقاله.

چه نوع از تاثیر خواهد زمین مبتنی بر دفاع هوایی, افزایش هوش نظارت و شناسایی (ISR) عملیات و بیشتر بمب افکن گشت بر آمریکا بازدارندگی تلاش در اقیانوس آرام تئاتر ؟ این سوال در نظر گرفتن اضافی در ارتباط و فوریت در نور از مانور در نزدیکی تایوان و جنوب دریای چین?

تاثیر اضافه کردن این سیستم می تواند هر دو قابل توجه و مفید با توجه به اعضای کنگره در حال حاضر پیشنهاد به اندازه 6 میلیارد دلار بودجه اضافی برای پس از توصیف “هند و اقیانوس آرام بازدارندگی ابتکار.” این قانون پیشنهادی خواهد صندوق یک “دائمی و مداوم زمین مبتنی بر یکپارچه هوایی و دفاع موشکی و مربوط به تحویل سلاح های سیستم در گوام است.”

گروهی از نمایندگان مجلس با رهبری نیروهای مسلح مجلس کمیته رتبه بندی عضو Rep. مک Thornberry (R-تگزاس) هستند درخواست این عظیم به علاوه در بودجه برای اقیانوس آرام است که همچنین شامل افزایش بودجه برای زیراب جنگ. چنین پیشنهادی برای 2021 بودجه, در حالی که برای اولین بار اعلام کرد در ماه آوریل از این سال به نظر می رسد حتی بیشتر ارتباط در زمان چینی مانور در نزدیکی تایوان و جنوب دریای چین. در حالی که این قانون پیشنهادی البته نه حمایت از هر نوع اقدام تحریک آمیز یا نظامی آن تماس بگیرید, برای افزایش آمریکا و متفقین آموزش تمرینات و به طور خاص نقل از یک نیاز برای جلوگیری از چینی خصومت. آشکار هدف از این طرح آن را به نظر می رسد روشن خواهد بود به افزایش صلح و ثبات در منطقه موجب افزایش یک رد پای آمریکا در منطقه است.

“اینها همه برنامه های جدید اما با کشیدن آنها را با هم تحت یک سیاست ما بهتر خواهد بود قادر به قضاوت خود ما تعهد اینجا در صفحه اصلی, نشان دادن عزم ما برای ما متحدان و شرکای تجاری و جلوگیری از چین” Thornberry گفت: “بحث در مورد پیش نویس بیانیه” در این پیشنهاد در اوایل این سال است.

درخواست کرده است که به پشتوانه بیش از پانزده نفر از اعضای کنگره از هر دو طرف همچنین خواستار اضافی دفاع موشکی رادار در هاوایی و قرار دادن دوربرد با دقت آتش سوزی سیستم در سراسر منطقه است.

چندین مربوط و به موقع تفاوت های ظریف را در نظر بگیرید همراه با برخی از این سوالات. این طرح را تقویت موجود استراتژیک جنبش در حال حاضر در جریان است در منطقه. ایالات متحده در حال حاضر عمل B-2, B-52 و B-1B بمب افکن گشت از گوام چندین پایگاه دریایی خاص تریتون هواپیماهای بدون سرنشین در خاک ایالات متحده و اغلب انجام مشترک-آموزش مانور با متحدان خود در منطقه اقیانوس آرام. بسیاری از ماموریت که شامل هر دو ISR ماموریت های حافظ صلح و آزادی ناوبری گشت البته با هدف ارسال یک پیام بازدارندگی و ثبات به چین است. چین نقل مکان کرد و بیشتر سطحی و هوایی در سراسر منطقه است. آن فرستاده حامل به سمت دریای چین جنوبی هواپیما و انجام گشت زنی در نزدیکی تایوان. تایوان ابراز نگرانی رو به رشد با توجه به بسیاری از اخبار و گزارش.

تفکر استراتژیک در امتداد خطوط از این پیشنهاد به نظر می رسد در حال حاضر در جریان است در برخی موارد با توجه به این که نیروی دریایی ایالات متحده بوده است و انجام هماهنگ دو هواپیما حامل حمله آموزشی و افزایش Poseidon sub-شکار گشت در داخل و اطراف دریای چین جنوبی است. نظارت هوایی و زیردریایی در ماموریت البته در بیشتر را استراتژیک اهمیت در مناطق ساحلی اطراف جزایر در دریای چین جنوبی با توجه به اینکه آبهای کم عمق آن را دشوار برای عمیق تر-پیش نویس کشتی های نیروی دریایی به کار گیرند.

چین زمان افزایش در فعالیت های بازدید شده توسط ایالات متحده به عنوان رهبران تحریک آمیز افزایش یافته در منطقه به دنبال تشدید Coronavirus مربوط به تنش ها بین ایالات متحده و چین است. چین عظیم و بلند پروازانه نظامی نوسازی کمپین است که در حال حاضر به دنبال جدید بومی حامل های نسل پنجم جنگندهها و بیشتر amphibious assault کشتی است و البته مورد توجه قانونگذاران ایالات متحده و رهبران نظامی. بسیاری از رهبران نظامی ایالات متحده نیز با ابراز نگرانی در مورد چین را آشکار و نه شفاف تلاش برای دفاع از خود را به عنوان یک قدرت بین المللی اعمال نفوذ در سراسر جهان است.

در همان زمان ایالات متحده-چین در ارتباط است و بدون پیچیدگی و اضافی موثر دینامیک; دو کشور در تعامل قابل توجهی در فعالیت های اقتصادی بین کسب و کار و در نقاط مختلف در سال های اخیر حتی انجام دوستانه “بندر بازدیدکننده داشته است.” وجود دارد برخی از مناطق از پتانسیل همکاری این روابط به طور فزاینده ای تیره و تار در حال حاضر به دلایل آشکار و قانونگذاران درخواست های اضافی پشتیبانی نظامی برای منطقه به نظر می رسد برای دیدن این امکان به عنوان یک ثبات “افزایش” تلاش برای جلوگیری از چینی خصومت و اقدامات تحریک آمیز در اقیانوس آرام.

برخی از بسیاری از اضافی کنگره حامیان این پیشنهاد شامل Rep. Micheal والس (R-Fla), Rep. Ed مورد (D-هاوایی) و تشکر. مایکل ترنر (R-اوهایو).

کریس Osborn است دفاع ویرایشگر برای منافع ملی. Osborn قبلا خدمت در پنتاگون به عنوان یک متخصص مجرب با دفتر معاون وزیر ارتش—کسب تدارکات و فن آوری. Osborn نیز مشغول به کار به عنوان یک لنگر و درجه نظامی متخصص در ملی شبکه های تلویزیونی. او به نظر می رسد به عنوان مهمان و کارشناس نظامی در Fox News, MSNBC, نظامی کانال و تاریخچه کانال. او همچنین دارای مدرک کارشناسی ارشد ادبیات تطبیقی از دانشگاه کلمبیا.

اینجا را کلیک کنید برای خواندن کامل مقاله.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de