Ben & jerry’s هشدار برای جلوگیری از خرید فضای تبلیغاتی در Facebook بیش از گفتار نفرت

ما بستنی غول پیکر, Ben & jerry’s است همچنین پیوستن به “توقف نفرت برای سود” طرح های پشتیبانی شده توسط گروه های حقوق.— AFP/فایل

واشنگتن: ما بستنی غول پیکر, Ben & jerry’s را ” توقف خرید فضای تبلیغاتی در Facebook, پیوستن به یک لیست در حال رشد از مارک های برجسته تحریم این شبکه اجتماعی بیش از آن درک شکست برای سرکوب بیان نفرت و incitements به خشونت است.

“را به عنوان از 1 ژوئیه ما مکث همه تبلیغات پرداخت در Facebook و Instagram در ایالات متحده” ورمونت مبتنی بر شیرینی پزی روز سه شنبه گفت.

این شرکت اضافه شده آن را نیز به پیوستن به “توقف نفرت برای سود” طرح های پشتیبانی شده توسط ضد افترا لیگ (ADL), انجمن ملی برای پیشرفت رنگین پوست (NAACP) و دیگر گروه های حقوق.

“ما تماس بگیرید Facebook, Inc. به روشنی و بدون ابهام اقدامات به نام کمپین برای جلوگیری از پلت فرم آن از استفاده می شود برای گسترش و تقویت نژاد پرستی و نفرت,” Ben & jerry’s گفت.

این آخرین شرکت به تعهد برای توقف هزینه تبلیغات در Facebook بیش از نگرانی در بیان نفرت و تحریک به خشونت در حال تعدیل بر روی پلت فرم.

کالاهای ورزشی ساز پاتاگونیا اضافه شده نام خود را به فهرست پنج شنبه, پیوستن به رقبا شمالی و اری و مستقل سازمان نیروی انسانی Upwork.

این #StopHateForProfit کمپین می آید به عنوان Facebook چهره های فشار در حال رشد بیش از آن دست کردن رویکرد به اطلاعات غلط و نوشته های التهابی از جمله از رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

این شرکت رسانه های اجتماعی ساخته شده حدود 70 میلیارد دلار در سال از تبلیغات ائتلاف ادعا کرد در بیانیه ای در ADL سایت.

مبارزات انتخاباتی انتقاد کرده است زوکربرگ تصمیم به وزش رئیس جمهور ایالات متحده پس از, مدیر عامل شرکت دوباره در دفاع از تصمیم خود را به حد تهمت اغلب بحث برانگیز آتش زا و نادرست پست.

توییتر تصمیم ممکن است به پنهان کردن یکی از مغلوب ساختن پیشی جستن توييتها برای “ستایش خشونت” در معرض آشفتگی در Facebook با کارکنان شورش در برابر زوکربرگ امتناع به تحریم های غلط و یا التهابی پست توسط رئیس جمهور.

Facebook هفته گذشته گفت: آن را حذف ads by تهمت مجدد انتخابات که شامل یک نماد استفاده می شود در آلمان نازی برای زندانیان سیاسی یک حرکت مورد استقبال فعالان حقوق.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de