کسب و کار و لذت بردن! اشلی بنسون برجسته است در G-Eazy آلبوم جدید

مخلوط کردن کسب و کار با لذت. اشلی بنسون خواهد به من قرض بدهید و صدای خود را به G-Eazy‘s آلبوم جدید, همه چیز عجیب و غریب در اینجا.

رپ, 31, اعلام, همکاری, در حالی که اذیت کامل پروژه از طریق Instagram در چهار شنبه, ژوئن 24. به عنوان توسط یک عکس از لیست آهنگ, بازیگر زن 30 است برجسته در “همه چیز شما در حال جستجوی” همراه با Kossisko.

“”همه چیز عجیب و غریب در اینجا’ – ده ترانه پروژه که کپسوله من طرز فکر و خلاق و الهام بخش بیش از چند ماه گذشته قطره فردا شب,” او نوشت. “چه شده است آهنگ های مورد علاقه خود تا کنون؟”

Ashley Benson Is Featured on G-Eazy New Album
اشلی بنسون و G-Eazy. شاتر; Steven Ferdman/شاتر

در ماه آوریل این زوج منتشر شده و یک جلد Radiohead را “خزش” در G-Eazy کانال یوتیوب.

بنسون و نوازنده موجب ارتباط شایعات در مه زیر تقسیم او از Cara Delevingne. The Pretty Little Liars آلوم “دوست” ظاهر گفتن جیر پس از او کشف شد حلق آویز کردن با او. “نمی توانید اشلی دوستان در حال حاضر ؟ توقف کرد و گفت اشلی فریب خورده! یا حتی کارا!” پست بخوانید. “آنها فقط نیاز دوستان در حال حاضر بیش از همیشه است.”

ما هفتگی نشان داد در ماه مه که در حال رشد “در حال حلق آویز کردن و دیدن هر یک از دیگر, اما آن را چندان جدی نیست.”

بنسون, خواهر, Shaylene بنسوناشاره کرد در ماه گذشته که روز از زندگی ما آلوم موسیقی همکاری با G-Eazy تبدیل رمانتیک. “آن را خوب اگر شما تصمیم به درمان از طریق موسیقی و همکاری با سایر هنرمندان است. و اگر یک جرقه اتفاق می افتد. این جرم نیست که شما تک هستید” او نوشت و از طریق او Instagram داستان. “منظورم این است که بسیاری از مردم ملاقات از طریق با هم کار کردن و اگر وجود دارد یک اتصال بزرگ! انجام آنچه شما می خواهید. این هیچ آنهایی که [sic] کسب و کار.”

پس از اینکه خال خال, دست در دست در لس آنجلس و هزینه های یادبود روز با هم Spring Breakers ستاره به ارمغان آورد و “هیچ محدودیتی” رپ به Shaylene عروسی در اوایل این ماه. عروس, 31, مشترک, عکس و فیلم از اواز یا موسیقی دو نفری در جشن روز جمعه, ژوئن 19.

در ضمن Delevingne, 27, دفاع اشلی را راست به حرکت می کند و پس از فروپاشی است. “آن مهم تر در حال حاضر از همیشه به گسترش عشق و نه نفرت” مدل اعلام شده در Instagram داستان است. “به همه نفرت در @ashleybenson لطفا متوقف شود. شما نمی دانید که حقیقت تنها او و من و این که دقیقا چگونه باید باشد.”

گوش دادن به پخش با ما به شنیدن بیشتر در مورد مورد علاقه خود را نشان می دهد و برای آخرین اخبار تلویزیون!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net