Busy Philipps’ صادق نقل قول در مورد مادر, ازدواج بیشتر

او حقیقت! Busy Philipps شناخته شده است برای صحبت کردن ذهن خود را هنگامی که آن را می آید به زندگی حرفه ای خود را, مادری, ازدواج, و بیشتر. بازیگر قطعا ندارد که باعث می شود او از همه بیشتر relatable به طرفداران رفتن را از طریق موقعیت های مشابه.

“من سنج مناسب است و چه چیزی لازم است و من همیشه به خنده زمانی که مردم می گویند چیزهایی مانند ‘شما نشان می دهد همه چیز را در رسانه های اجتماعی!” از آنجا که من به خودم فکر می کنم ” من اگر تنها شما می دانستید!'” این گربه وحشی پشمالو شهر آلوم منحصرا گفت: ما هفته در ماه جولای سال 2019. “من فکر می کنم که بخشی از ارزش در آنچه که همه ما می توانید انجام دهید که آیا ما در صنعت سرگرمی یا نه این است که ما به اشتراک گذاری داستان و باز به شنوایی افراد دیگر. من فکر می کنم که این است که واقعا چگونه و آنچه که ما نیاز به انجام در حال حاضر در این کشور به خصوص. واقعا من فکر می کنم آن را باور نکردنی است.”

او افزود: “اینترنت شده است چنین هدیه ای برای ایجاد ارتباط با مردم در سراسر جهان است که با داشتن تجربه مشابه یا کسانی که رفته اند را از طریق چیزهای مشابه و یا کسانی که پدر و مادر و تلاش به انجام بهترین خود را.”

در میان تمایل او برای به اشتراک گذاشتن جزئیات صمیمی از او روز به روز زندگی Philipps ثابت او متفاوت است از هر فرد دیگری در تلاش برای ایجاد راه خود را از طریق جهان. “شما فقط باید به تمرکز بر روی آنچه که واقعا در زندگی مهم است که دوستان و خانواده خود را و زندگی است که شما ساخت” او نشان داد به ما در مارس 2017.

این داوسون کریک آلوم صداقت آشکار است در تفکرات در آن چیزهایی است که بیشتر به او. او ازدواج کرده و شوهر, Marc Silverstein در ژوئن سال 2007 و در ادامه به استقبال پدر مرغک در ماه اوت سال 2008 و دختر کریکت در جولای 2013.

هنگامی که او نه تعادل خانواده و دوستی خود را با سابق داوسون کریک costar Michelle Williams, Philipps مسلط همه چیز را از اقدام به نوشتن به میزبانی. در واقع او تا سال 2018 خاطرات این تنها صدمه کمیبه عنوان یکی دیگر از راه برای به اشتراک گذاشتن داستان از گذشته خود را پر از آسیب پذیری و باز بودن.

در پایین حرکت به دوباره Philipps’ صادقانه ترین نقل قول در مورد مادری و ازدواج و کار و بیشتر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de