Eiza Gonzalez معذرت خواهی برای پوشیدن Blackface در گذشته Telenovela

ایستادن یک اشتباه است. Eiza گنزالز عذرخواهی کرد برای شرکت در یک blackface در Telenovela زمانی که او یک نوجوان بود بعد از عکس های مطرح از نشان می دهد در سه شنبه, ژوئن 23.

“من عمیقا متاسفم و شرمنده در مورد داشتن فرسوده blackface آرایش نشان داده شده در تصاویر گردش,” گونزالس 30 در بیانیه ای گفت: برای ما هفتگی در چهار شنبه, ژوئن 24, پس از دیدن این عکس ها ظهور در رسانه های اجتماعی. “به عنوان یک 15 ساله فرزند بازیگر نقش اول مرد در اولین کار من در مکزیک telenovela من تحت فشار برابر خواهد شد و با هیچ قدرت مذاکره, من نمی تواند مدافع برای خودم در این وضعیت است.”

او افزود: “من آرزو می کنم من تا به حال صدا و دانش در آن زمان که من در حال حاضر.”

این نوزاد راننده بازیگر مکرمه پس از تصاویری از او در Lola Érase Una Vezیا لولا: یک بار پس از یک زماناز سال 2007 شروع به پاپ تا بر روی توییتر همان روز او کشف شده در مکزیک گریز با تیموتی Chalamet.

“پس تیموتی ظاهرا حلق آویز کردن و بوسیدن Eiza گنزالز در کبو.. او پوشیده blackface و فرهنگی لازم و بدون عذرخواهی” یک کاربر توییتر نوشت: اتصال عکس از بازیگر زن در blackface و لباس پوشیدن و به عنوان یک گیشا. “من متاسفم, اما آن را نمی. تیموتی آنچه شما انجام می دهند angelo g longo?”

این بازیگر همچنین خطاب گیشا جنجال — او در لباس پوشیدن و آرایش کامل و پوشاک سنتی در گذشته با توضیح که این عکس بود که از زمان او به ژاپن رفت.

“تصویر دیگر در سوال این است که از سفر من به ژاپن است. با توجه به میزبان آن در نظر گرفته شده است یک تبادل فرهنگی به لباس در لباس های سنتی خود را و آرایش” در Godzilla vs. King star در بیانیه ای گفت:. “از آن است که دیده می شود به عنوان قدردانی از فرهنگ خود را, اما من درک می کنم که خارج از چارچوب این تماس برای گفت و گو در مورد معاصر فرهنگی تخصیص است.”

The Fast & Furious ارائه: هابز & Shaw بازیگر نشان داد که او هرگز به معنای توهین به هر کسی که با او در گذشته اقدامات و اشاره کرد که او در برخورد با نژادپرستی “در طول زندگی من و حرفه ای است.”

“من هرگز عمدا شرکت در هر چیزی که من می دانستم که می تواند باعث آسیب یا ناراحتی به شخص دیگری” گنزالز ادامه داد. “بیش از حرکات عذرخواهی آن است که مسئولیت من به خودم آموزش و استفاده از صدای من را به ایستادگی کردن برای دیگران است. و دوباره من عمیقا عذر خواهی برای صدمه زدن به هر کسی.”

این عشق واقعی آلوم عذرخواهی آخرین به آمده از هالیوود در مورد blackface و فرهنگی تخصیص است.

جیمی کیمل صحبت کردن در مورد گذشته خود را برداشت و جای دیگری جا زدن سیاه مشهور در روز سه شنبه به طور خاص در این زمان او به نظر می رسد در blackface به عنوان بازیکن NBA کارل مالون برای طرح در رادیو در ’90s و گفت: “من عذر خواهی به کسانی که واقعا صدمه دیده و یا جرم آرایش من عینک و یا کلمات من صحبت کرد.”

پیشتر در ماه, Julianne Hough خطاب 2013 blackface, صحنه و لباس, جنجال اشاره کرد: “من در خود من در رنج نبود قادر به دیدن ماکرو رنج می برند و آن را در مورد خودم در این وضعیت است.”

گوش دادن به پخش با ما به شنیدن بیشتر در مورد مورد علاقه خود را نشان می دهد و برای آخرین اخبار تلویزیون!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de