هر پروژه مایکل جکسون و مستغلات منتشر شده پس از مرگ او

Don’t stop ’til you get enough! پس از مایکل جکسون مرگ در ماه ژوئن سال 2009 املاک خود را نگه داشته است خود را میراث زنده با درمان طرفداران به تعدادی از پروژه پس از مرگ.

بیش از دهه گذشته-به علاوه املاک — که سرگرمی وکیل جان برنکا و موسیقی اجرایی جان مکلین نظارت — منتشر کرده است دو آلبوم منتشر نشده از مواد علاوه بر ایجاد یک جفت از Cirque du Soleil نشان می دهد در میان دیگر سرمایه گذاری های جشن پادشاه پاپ.

برنکا کار کرده بود با جکسون در طول 1980s هدایت او را از طریق حرفه ای برجسته از جمله “هیجان انگیز” موزیک ویدیو و پس از آن بد تور. پس از سرگرم درگذشت در سن 50 وکیل کمک کرد تا تبدیل به بدهی های عظیم که جکسون تعلق به حال در طول زمان به ثروت. (آسوشیتد پرس در گزارش ماه ژوئن 2019 که جکسون بدهکار نزدیک به 500 میلیون دلار هنگامی که او درگذشت. املاک خود را از گزارش فروش حدود 2 میلیارد دلار.)

اگر چه پول همچنان به رول در ساخت جکسون را-کسب درآمد بیشتر زندگی هنرمندان شده اند وجود دارد بسیاری از مجادلات در طول راه. پس از او در سال 2010 پس از مرگ, آلبوم مایکلمنتشر شد که برنده جایزه گرمی در, کاترین جکسون, فرزندان پرنس جکسون و پاریس جکسون, خواهر, La Toya Jackson و دیگر اعضای خانواده در مورد صحت این خواننده در برخی از آهنگ ها. و نزدیک به نه سال بعد از آن دو مردان وید رابسون و جیمز Safechuckاتهام در مستند HBO ترک نورلند که آنها تا به حال شده است از نظر جنسی مورد آزار قرار گرفته توسط این اواخر خواننده به عنوان کودکان. مایکل بود که محاکمه و تبرئه جداگانه تعرض اتهامات در سال 2005 حفظ بی گناهی خود را تا زمان مرگ او.

با وجود رسوایی مایکل محبوبیت در سراسر جهان به سختی منحرف. در سال 2021 خود را املاک و برنامه ریزی برای راه اندازی برادوی موسیقی شامل بزرگترین آهنگ.

“مانند یکی از کسانی که طوفان گرمسیری آن را تصویب” برنکا گفت: AP. “مایکل جکسون زنده است و زندگی در همه جا در جهان است.”

پایین ببینید هر پروژه مایکل و مستغلات منتشر شده پس از مرگ او.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de