در نهایت! Bekah مارتینز نشان می دهد پسر او را به نام 5 روز پس از تولد

لیسانس‘s جدید ترین نوزاد پسر یک نام! Bekah مارتینز و دوست پسر او Grayston لئونارددر نهایت برداشت از یک نام مورد استفاده برای فرزند نوزاد خود.

“تنها در زمان ما 5 روز اما این نوزاد را به نام” این “حرف Broads” پادکست cohost, 25, زيرنويس او روز شنبه, ژوئن 24, Instagram اعلام. “خوش آمدید به جهان Frankie J!”

در رسانه های اجتماعی آپلود یک کمی آرام گرفت در حالی که swaddled در یک پرتقال پتو. یک برچسب بر روی سینه اش بخوانید “سلام نام من فرانکلین جیمز.”

همکار لیسانس آلوم جیمی اوتیس اظهار داشت: “وای!! او *جدی* شایان ستایش! اموزش و Frankie J. عشق این خواهر و برادر نام چقدر او وزن!! او به نظر می رسد مانند یک اندازه خوب” در حالی که نیک Viall شوخی “نیک می شده اند بهتر است اما خوب است.”

بومی کالیفرنیا اعلام کرد در چهار شنبه, ژوئن 20, که فرزند دوم خود را وارد کرده بود. (مارتینز که قبلا به هنگام تولد به او در حال حاضر-16-ماه-پیر دختر اموزش در فوریه 2019.)

“او. در اینجا” سابق واقیعت ستاره نوشت طریق Instagram در آن زمان است. “به دنیا خوش در اتاق نشیمن ما در 2:52 صبح, ژوئن 19th. پوند 7, 8 اونس. بدون نام است. پیشنهادات خوش آمدید.”

سه روز بعد مارتینز باز کردن در مورد او و سنگ نوردی سالن ورزشی مالک در تلاش برای انتخاب درست نام توضیح داد: “ما فقط نمی تواند تصمیم بگیرد. من اما او خیلی شیرین است. آن را حتی مانند ما به دنبال کامل نام و یا چیزی شبیه به این, اما ما نمی یافت هر چیزی که کلیک و یا متناسب با شخصیت او را.”

Bachelor Bekah Martinez Reveals Her Son Name 5 Days After Birth p
Bekah مارتینز حسن نیت ارائه میدهد از Bekah مارتینز/Instagram

او اضافه شده در دوشنبه, ژوئن 22, Instagram داستان: “تلاش برای گرفتن بیش از حد منحصر به فرد دیوانه یا اما نام مانند عزرا, الیور, متئو, سباستین ، همه در بالا 30 پسران نام برای سال 2020 و من فقط نمی خواهم او را به یکی از پنج بچه ها با همان نام در کلاس های خود.”

همانطور که برای اموزش و نام سابق ABC شخصیت الهام گرفته شده بود توسط اعضای خانواده او. “اموزش = Grayston مادر بزرگ نام و یکی از مورد علاقه من داستان های کتاب مقدس. عبری برای دوست یا همدم” مارتینز نوشت: یک هفته پس از او فرزند اول ورود.. “ری = …چون Ruthie ری از حد لعنتی زیبا. د لا لوز = پدر من نام میانی. اسپانیایی برای ‘نور’. ادای احترام به مکزیک میراث. لئونارد = پدر او را به نام گذشته.”

گوش دادن به اینجا برای دلایل درست برای دریافت حرکت شبیه چمچه زنی در داخل در مورد لیسانس حق رای دادن و مصاحبه های منحصر به فرد از شرکت کنندگان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de