وقت حزب دموکرات صورت حساب اولیه روز: آیا ترقی خواهان سرنگون کردن آنها ؟

نیویورک coronavirus-تاخیر اولیه است سه شنبه — و این پتانسیل را پرتاب آچار به ساختار قدرت در حزب دموکرات کنترل خانه — در حالی که در کنتاکی وجود دارد و دموکراتیک نبرد برای حق برای به چالش کشیدن رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل در ماه نوامبر.

در نیویورک در میان کسانی که مبارزه با چالش های اصلی خود را از چپ دموکراتیک مظنونان حمله به دانشگاه الیوت انگل رئیس کمیته امور خارجی; Carolyn Maloney, صندلی های کمیته نظارت و جری Nadler, صندلی قوه قضائیه کمیته — همه دیرین امتیازهای.

قدرتمند های انگل که در 16 دوره در کنگره است که تا کنون بیشتر آسیب پذیر است. نژاد خود را تبدیل به یک flashpoint در نبرد بین استقرار دموکرات و مترقی جناح و حزب.

دموکراتیک Rep. اسکندریه Ocasio-کورتز که نشان دهنده منطقه در کنار انگل های تایید شده خود را پیشرفته تر چلنجر جمال بومن یک زن 44 ساله و پدر سه و سابق میانه مدیر مدرسه که به نفع نژادی و بی عدالتی و حقوق بشر است.

دیگر ترقی خواهان به دنبال Ocasio-کورتز سرب با او همکار “تیم ملی”, عضو, Rep. Ayanna Pressley ماساچوست و سنسور. برنی ساندرز ورمونت و الیزابت وارن ماساچوست هر دو از آنها را در سابق و نامزد ریاست جمهوری حمایت بومن ،

انگل به مقابله با خود را بزرگ نام حامیان از جمله نامزد سابق ریاست جمهوری هیلاری کلینتون رهبر اقلیت سنا چاک شومر از نیویورک, مجلس, نانسی پلوسی, کالیفرنیا, نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو و Rep., John Lewis, D-Ga., رهبر حقوق مدنی.

“اگر کهنه کار کنگره الیوت انگل سقوط حزب دموکرات خواهد بود apoplectic,” دیرین نیویورک استراتژیست سیاسی هنک Sheinkopf گفت NBC News. “آنها باید به مقابله بیشتر با AOC جناح و حزب. جناح چپ حزب خواهد شد بهتر و جو بایدن را یک بار سردرد صبح روز بعد.”

دانلود NBC News نرم افزار برای شکستن اخبار و سیاست

مالونی و Nadler به نظر می رسد بسیار امن تر زمین Sheinkopf گفت.

مالونی در حال اجرا است در برابر سه رقبا از جمله Suraj پاتل که او را شکست داد و در یک مسابقه در سال 2018 است. Nadler در حال اجرا است در برابر دو رقیب که پاره پاره او را به عنوان “تمام بحث” در مترقی مسائل در طول یک NY1 بحث هفته گذشته استدلال که او مقابله با اشاره به تایید او بدست از Ocasio-کورتز و وارن.

Ocasio-کورتز در ضمن دفاع از خود صندلی از یک رقیب است که با استفاده از برخی از تاکتیک های خود در برابر او.

Ocasio-کورتز برنده صندلی در سال 2018 در عمده ناراحتی بیش جو کراولی یکی از بالا رتبه بندی دموکرات ها در خانه. او می خواهم استدلال می کنند که او بیش از حد دور از منطقه متمرکز بر مسائل است که نمی شامل ترکیبات خود — همان شکایت او را رقیب اصلی میشل Caruso-Cabrera ساخته شده است که در برابر او گفت: “AOC است MIA.”

به دلیل همه گیر Caruso-Cabrera سابق CNBC لنگر نشده است قادر به دست کشیدن به عنوان بسیاری از درها را به عنوان Ocasio-کورتز را در سال 2018 و Ocasio-کورتز قابل توجهی پول مزیت داشتن مطرح شده بیش از 10 میلیون دلار. که پنج برابر بیشتر از Caruso-Cabrera مطرح است.

اولیه روز را نیز شامل ویژه انتخابات با تاخیر از آوریل برای پر کردن شمال ایالت نیویورک صندلی خالی سمت چپ توسط استعفای جمهوری خواه در کنگره کریس کالینز که التماس گناه به خودی معاملاتی سال گذشته است.

این بیماری همه گیر است که بلندی بیش اولیه در راه های دیگر.

کومو با صدور یک فرمان اجرایی در مارس فراخوانی برای absentee ballot برنامه های کاربردی ارسال می شود به تمام رای دهندگان در این ایالت در تلاش برای رأی دادن در طول همه گیر امن تر است. در شهر نیویورک, شهر مدیره از انتخابات فرستاده است 679,000 رای گیری برای رای دهندگان است که تا به درخواست آنها.

ایالت بیش از 1.6 میلیون رای غیابی فرستاده شده اند را با توجه به دولت هیئت مدیره از انتخابات است. در سال 2016 115,000 مردم رای دادند غایب در انتخابات ریاست جمهوری اولیه.

چه موجی در رای گیری غایب معنی اولیه نامشخص است Sheinkopf گفت.

“هیچ کس نمی داند چه نتایج خواهد بود چرا که وجود دارد هیچ قبلی فشارسنج برای این کار در نیویورک,” او گفت:. “پاسخ این است که همه در صندوق های پستی.”

تحت قانون دولت رای غایب نمی تواند شمارش تا یک هفته پس از انتخابات. و برای چه مدت آن را به تعداد همه کسانی که رای شهرستان مدیره از انتخابات سخنگوی والری Vazquez-Diaz گفت: “ما نمی دانیم.”

روز شنبه نیز اولیه روز در کنتاکی که در آن دموکرات ها را در انتخاب یک نامزد را در مک کانل در پاییز.

سابق خلبان جنگنده امی مک گراث بوده است مورد علاقه و قوی جمع آوری کمک اعداد و حمایت از تأسیس حزب دموکرات. اما در طول چند هفته گذشته رقیب چارلز بوکر یک مترقی دولت نماینده برداشت تا بخار — و تاییدیه از Ocasio-کورتز و ساندرز.

بوکر به نفع نژادی و بی عدالتی و نابرابری و او را به خیابان آمدند تا با زندگی ماده تظاهرکنندگان در اعتراض به کشتار Breonna تیلور لویی زن که به ضرب گلوله کشته شد مرده در آپارتمان او در مارس 13 توسط پلیس اجرای “بدون دست کشیدن از” حکم.

او نیز موضوع را از McGrath شکست در اعتراض به پیشرو او را به هوا یک آگهی decrying مرگ جورج فلوید. بوکر اشاره کرد که او اشاره نمی تیلور در تبلیغ.

به عنوان در نیویورک شده است وجود دارد افزایش در رای گیری غایب در کنتاکی با رژیم صهیونیستی است. اندی Beshear به طور منظم شفاعت برای رای دهندگان به رای دادن از طریق پست.

آن را ممکن است برای آنها را به انجام در غیر این صورت تنها 200 حوزه های رأی گیری به شمار می رود و در حال اجرا در اولیه روز به جای آن از حد معمول 3,500 که می تواند منجر به قابل توجهی رای گیری مشکلات و منتظر روز سه شنبه. دولت با اشاره به کمبود های موجود در نظرسنجی کارگران در میان coronavirus نگرانی های ایمنی برای کاهش شدید.

حق رای کارشناسان می گویند که در حالی که پست الکترونیکی-در رای گیری است کلیدی برای کاهش تراکم در حوزه های رأی گیری انتخابات, دولت باید انتظار داشت که تعداد قابل توجهی از مردم هنوز هم می خواهد به رای دادن در فرد است. گرجستان اولیه به عنوان مثال در حال افزایش absentee ballot برنامه های کاربردی اما خیل از رای دهندگان نشان داد هنوز هم برای رای گیری در فرد — یا از انتخاب و یا به دلیل رای گیری غایب برنامه های کاربردی و یا برگه های رای هرگز وارد شده است.

با توجه به یک دادگاه پس از تشکیل پرونده طرفداران ناموفق به دنبال اضافه کردن نظرسنجی سایت در هفته گذشته, Jefferson County, که شامل لویی یکی از چندین استان ها تنها با یک فرد رای گیری در محل.

همانطور که از هفته گذشته 202,652 غیابی درخواست کرده در جفرسون کانتی پیشنهاد اشتها قوی برای رای گیری غایب اما کسانی که می خواهند برای رای دادن در فرد در روز انتخابات را باید فقط یک محل برای انجام آن: کنتاکی نمایشگاه مرکز. کنتاکی نمایشگاه مرکز بسیار بزرگ است با 1.3 میلیون فوت مربع فضای سرپوشیده و بیش از 19,000 فضاهای پارکینگ. از آن خواهد شد راه اندازی به 420 غرفه رای گیری, با توجه به پر کردن.

اما اگر مشارکت مردم بالا است این مرکز به راحتی می تواند به مدت طولانی خطوط: به خدمت فقط یک چهارم از شهرستان ثبت نام رای دهندگان واجد شرایط در فرد حدود 213 رای دهندگان که نیاز به رای دادن در هر دقیقه به طور مداوم به مدت 12 ساعت متوالی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de