Myka Stauffer معذرت خواهی برای بودن ‘ساده’ مورد تصویب پس از Rehoming پسر

صحبت کردن. Myka Stauffer خطاب رسوایی که در گرفت و پس از او rehomed او به تصویب رسید پسر مبتلا به اوتیسم هاکسلی.

“من می خواهم اول از همه عذر خواهی برای داد و بیداد و مسئولیت کامل برای همه صدمه دیده است که من آن را ناشی از” یوتیوب ستاره, 33, نوشت طریق Instagram در چهار شنبه, ژوئن 24. “این تصمیم موجب شده است تا بسیاری از مردم شکستن قلب و من متاسفم برای اجازه به طوری که بسیاری از زنان که نگاه کردن به من به عنوان یک مادر. من با عرض پوزش برای سردرگمی و درد من ناشی هستم و ببخشید که قادر به گفتن بیشتر از داستان من از ابتدا. من می توانم هرگز پیش بینی این حوادث رخ داد که در خصوصی سطح تا کنون اتفاق افتاده است و من در تلاش بود به حرکت سخت ترین چیزی که من تا کنون بوده است.”

Myka Stauffer Breaks Her Silence After Rehoming Adopted Son With Autism
Myka Stauffer و پسر به تصویب رسید هاکسلی. YouTube

Stauffer سپس اذعان کرد که او ساخته شده برخی از missteps قبل از آوردن هاکسلی به خانواده اش. “عذرخواهی می کنم برای اینکه خیلی ساده و بی تکلف که من شروع روند تصویب, من نه انتخابی و یا به طور کامل مجهز شده و یا آماده” او ادامه داد. “من یک روز از تماشای در خانه آنلاین آموزش تصویری به دست آورد و به من لاهه تصویب گواهینامه که مورد نیاز بود من معتبر تصویب کرد. من نیاز به آموزش بیشتر. من نمی توانم بگویم من آرزو می کنم این اتفاق افتاده چون من هنوز خیلی خوشحالم که هاکسلی است که در اینجا و همه به کمک او نیاز دارد. من هم می دانم که حتی اگر او شادتر در خانه جدید خود را و انجام بهتر که او هنوز هم با تجربه تروما و من متاسفم هیچ adoptee سزاوار هر ضربه. من می خواستم به کمک خیلی بد بود من مایل به خانه هر کودک است که مورد نیاز من است. این برای من ساده احمق و مغرور است.”

او افزود: “من آرزو می کنم خیلی بد, من می خواهم که آماده تر و بیشتر انجام می شود. ای کاش این تصمیم را مختل هرگز تا به حال ساخته شود. تصویب و همه نیازهای ویژه هستند و من یک تن از احترام به هر adoptee تصویب والدین و نیازهای ویژه پدر و مادر است. من نگاه کردن به شما در یک میلیون راه. و من متاسفم برای صدمه زدن به جامعه در هر راه است.”

Stauffer در ادامه به “کم ارزش کردن یک زن و شوهر کامل شایعات” قبل از بسته بندی تا او طولانی mea culpa. “ما با اتخاذ یک کودک برای به دست آوردن ثروت” او اشاره کرد. “در حالی که ما دریافت بخش کوچکی از پول از فیلم های هاکسلی و سفر خود را هر پنی و خیلی بیشتر رفت و برگشت به مراقبت از خود. گرفتن هاکسلی مراقبت و خدمات مورد نیاز او بسیار گران قیمت بود و ما مطمئن ساخته شده او هر سرویس و منابع ما احتمالا می تواند پیدا کنید. ما تحت هر نوع بررسی است. من امیدوار به سهم بیشتر از طرف من از داستان به زودی. و در نهایت, من خیلی متاسفم برای اجازه دادن به شما را. من همچنین می خواهم به ذکر است که مادران نیاز به یک مکان امن به درخواست برای کمک به زمانی که آنها در حال مبارزه است. بدون سوال پرسید.”

او نتیجه گرفت: “ما عاشق هاکسلی و می دانم که این تصمیم درست برای او و آینده اش. دعا که هاکسلی تنها بهترین آینده در کل جهان است.”

Stauffer عناوین ساخته شده در مارس هنگامی که او و جیمز Stauffer اعلام کرد در یک ویدیو یوتیوب که آنها را به پسر خود را به یک “جدید مامان” سه سال پس از اتخاذ از چین است. زن و پدر و مادر چهار فرزند دیگر.

او بعدها در دفاع از تصمیم او گفتن او مشترکین که هاکسلی “می خواستم” به rehomed.

به ما گوش هفتگی داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de