کره شمالی تعلیق اقدام نظامی قصد دارد در برابر کره جنوبی

1 / 2

کره شمالی تعلیق اقدام نظامی قصد دارد در برابر کره جنوبی

کره شمالی پرچم flutters در کنار ارغنون سیم در کره شمالی سفارت در کوالالامپور

توسط Josh Smith

سئول (ایسنا) – کره شمالی تعلیق اقدام نظامی قصد دارد در برابر کره جنوبی, رسمی KCNA گزارش خبرگزاری روز چهارشنبه به عنوان یک گزارش از سئول پیشنهاد کره شمالی نیروهای نظامی بودند گرفتن بلندگو نصب در غنی مرز.

تنش های سیاسی بین رقیب کره شده است افزایش بیش از پیونگ یانگ را در اعتراض به برنامه های پناهنده به رهبری گروه در جنوب به ارسال تبلیغات جزوات به شمال. متوقف مذاکرات در خصوص تحریم های اقتصادی تحمیل شده به دلیل شمالی سلاح های هسته ای برنامه نیز پر تنش است.

آن را بلافاصله روشن نیست که چرا کره شمالی تا به حال نرم و موقعیت خود را که پس از آن منفجر دفتر ارتباطی در هفته گذشته و قطع ارتباط خطوط تماس ویژه با جنوب.

رهبر کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحد که ریاست آن را یک ویدیو کنفرانس در نشست حزب حاکم نظامی مرکزی و کمیسیون در روز سه شنبه که در آن اعضای “در زمان سهام از وضعیت حاکم” قبل از تصمیم به تعلیق نظامی برنامه KCNA گفت: بدون توضیح.

این کمیته همچنین در مورد اسناد ترسیم اقدامات برای “بیشتر تقویت جنگ بازدارنده از کشور” KCNA گزارش شده است.

اواخر روز چهارشنبه KCNA یکی دیگر از بیانیه صادر شده توسط کیم یونگ چول ارشد پیونگ یانگ, رسمی, نقد و کره جنوبی وزیر دفاع به اظهارات, به مجلس است که شمال این اقدامات باید خارج شود نه معلق.

کیم به نام نظر “احمقانه و نامناسب” هشدار سئول باید “فکر و رفتار عاقلانه” نیست ایجاد یک بیشتر بحران است.

کره جنوبی Yonhap news agency, با استناد به unnamed منابع نظامی گفت: نظامی در کره شمالی دیده شد از بین بردن حدود 10 بلندگو در نزدیکی demilitarised zone (DMZ) در روز چهارشنبه تنها چند روز پس از آنها دیده می شود نصب مجدد حدود 20 دستگاه.

حدود 40 چنین سیستم گرفته شده بود پس از دو کره امضا یک توافق در سال 2018 به توقف “همه خصمانه عمل می کند”.

یک سخنگوی کره جنوبی وحدت, وزارت, که دسته روابط با غرب گفت که نظارت بر وضعیت و حال هیچ تغییری در مواضع خود که بین کره ای توافق باید نگه داشته شود.

این وزارتخانه همچنین تایید کرد کره جنوبی گزارش های رسانه ها که تعدادی از رسمی کره شمالی وب سایت های تبلیغات برداشته و برخی از مقالات انتقادی از کره جنوبی هر چند سخنگوی گفت: معلوم نیست چرا.

“دوز از صبر و شکیبایی”

کره جنوبی با معاون وزیر خارجه چو Sei-جوان گفت: سئول خواهد ادامه تلاش برای جلوگیری از تشدید و تماس برای واشنگتن و پکن برای کمک به دستیابی به denuclearisation و صلح در شبه جزیره کره بود که “ساخته شده و حتی بیشتر از راه دور” توسط خود رقابت.

“گفت و گو ثابت قدم نامزدی و یک دوز سالم از صبر و تنها سازنده گزینه برای حرکت رو به جلو” چو گفت: در یک ویدیو سخنرانی به واشنگتن-بر اساس مرکز مطالعات استراتژیک و بین المللی.

کیم جونگ سازمان ملل متحد تصمیم به تعلیق نامشخص اقدامات نظامی ممکن است نشان دهنده یک تاخیر از هفته به طور فزاینده ای به حرکت های تحریک آمیز کره شمالی.

کیم خواهر کیم یو جونگ هشدار داد در هفته گذشته از اقدامات تلافی جویانه در برابر کره جنوبی است که می تواند شامل نظامی بدون توضیح.

ستاد کل ارتش خلق کره, (KPA) بعد گفت: آن مطالعه شده است یک “طرح اقدام” که شامل ارسال نیروهای خود را به مشترک گردشگری و اقتصادی مناطق reoccupying مرزی سپاه پاسداران نوشته است که رها شده بود تحت 2018 پیمان گرفتن مراحل را به “به نوبه خود از خط مقدم به قلعه” و حمایت از طرح های شمال به ارسال خود را تبلیغ جزوات به جنوب.

جنی شهر با آمریکا مبتنی بر کره شمالی-نظارت بر وب سایت 38 شمالی گفت: anti-کره جنوبی و بلاغت از شمال طی هفته گذشته تا به حال ترک اتاق را برای انعطاف پذیری بود اما هنوز مشخص نیست که در آن آخرین حرکت منجر می شود.

“به طور کلی به نظر نمی رسد که در شمال لزوما می خواستم بیش از حد تحریک آمیز” او گفت:. “در حالی که به نظر می رسد مجموعه ای معکوس اقدامات انجام شده در بین کره ای نامه -در یک مد دراماتیک – تا کنون شعارهای شده است خفیف تر از تخریب دفتر رابط.”

این KCNA گزارش فرستاده سهام کره جنوبی دفاع شرکت های مرتبط با آن افزایش یافته است در اوج تنش ها به یک سقوط در اوایل روز چهارشنبه. Victek شرکت با مسئولیت محدود, Speco و Firstec شرکت با مسئولیت محدود, سقوط بیش از 20 درصد در هر, در حالی که معیار KOSPI و تاریخ KOSDAQ معامله شد تا 1.3 درصد و 0.9 درصد از 0032 GMT.

(گزارش شده توسط Josh Smith; گزارش های اضافی توسط جک کیم Sangmi Cha, Joori Roh و Hyonhee Shin; ویرایش توسط Sonya Hepinstall, Lincoln, جشن و آلیسون ویلیامز)

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de