برگ برنده اوباما

یک تصویر مرکب از رئیس جمهور سابق باراک اوباما و رئیس جمهور فعلی دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

گتی ایماژ

  • رئیس جمهور سابق باراک اوباما لعنتی جمهور فعلی دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در هند ملامت تماس مغلوب ساختن پیشی جستن “shambolic, آشفته, معنی روحیه رویکرد به حکومت” و او را متهم به تقسیم کشور است.

  • “آنچه که ما را دیده اند بیش از چند سال گذشته است که کاخ سفید را فعال کنید توسط جمهوری خواهان در کنگره و رسانه ها ساختار است که پشتیبانی از آنها است که نه تنها متفاوت از نظر سیاست اما رفته در مبانی که ما که هستیم و که ما باید” اوباما گفت: در جمع آوری کمک.

  • اوباما را محکوم کرد مغلوب ساختن پیشی جستن را از دست داده و coronavirus همه گیر و چگونه رئیس جمهور عنوان تهدید COVID-19.

  • رئيس جمهور سابق گفت “کمک در راه است اگر ما به انجام کار” ترغیب آمریکایی ها به رای بایدن و گفت هیچ کس او اعتماد بیشتر به “درمان این کشور را به عقب بر گردیم در مسیر.”

  • “ما نمی تواند راضی یا از خود راضی و یا می گویند این خیلی واضح این رئیس جمهور نیست انجام یک کار خوب” اوباما گفت از مغلوب ساختن پیشی جستن. “نگاه کنید. او برنده یک بار.”

  • بازدید از کسب و کار خودی صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

تصویری: ظهور و سقوط دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن هواپیمایی

رئیس جمهور سابق باراک اوباما ناودان جمهور فعلی دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برای “shambolic, آشفته, معنی روحیه رویکرد به حکومت” و برای تعریف یک “بیماری” بود COVID-19 به عنوان “خبر جعلی.”

اوباما در صحبت های مجازی جمع آوری کمک های مردمی شنبه با معاون رئیس جمهور جو بایدن در اولین مشترک ظاهر برای بایدن مبارزات انتخاباتی. اوباما به طور رسمی تایید معاون سابق رئیس جمهور در آوریل زیر سن. برنی ساندر خروج از 2020 ریاست جمهوری.

“آنچه که ما را دیده اند بیش از چند سال گذشته است که کاخ سفید را فعال کنید توسط جمهوری خواهان در کنگره و رسانه ها ساختار است که پشتیبانی از آنها است که نه تنها متفاوت از نظر سیاست اما رفته در مبانی که ما که هستیم و که ما باید” اوباما گفت: در جمع آوری کمک.

رئيس جمهور سابق رفت و در را محکوم تهمت قبلا برای کم اهمیت جلوه دادن تهدید coronavirus در ابتدا به مقایسه آن را به آنفولانزای فصلی و “جعل.”

“که نشان می دهد حقایق مهم نیست علم مهم نیست که نشان می دهد یک بیماری کشنده است که خبر جعلی” اوباما گفت که او احساس بد برای “فقیر دکتر Fauci” آمریکا’ top بیماری های عفونی, متخصص “که نیاز به شهادت و پس از آن خود را ببینید توصیه های مسخره گرفته توسط شخص او را برای کار.”

اوباما در ادامه به انفجار مغلوب ساختن پیشی جستن به صورت “فعال” ترویج “تقسیم” و توجه به “برخی آمریکایی در این کشور بیشتر از دیگران است.”

“که ما دیده نشده از کاخ سفید در یک زمان بسیار طولانی” اوباما گفت.

تهمت و تمسخر اوباما برای صف آرایی در برابر او در سال 2016 انتخابات و تهمت برنده آن به هر حال او در مبارزات انتخاباتی گفت: رالی در شهر فینیکس, آریزونا که در زمان نه چندان دور پس از اوباما-بایدن جمع آوری کمک.

“من فقط در اینجا به دلیل از رئیس جمهور اوباما و کار او [و بایدن و] کار او انجام نداد” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در این تجمع است.

در جمع آوری کمک اوباما گفت: “کمک در راه است اگر ما در انجام کار” اصرار آمریکایی ها برای بیرون رفتن و رای بایدن و گفت هیچ کس او اعتماد بیشتر به “درمان این کشور را به عقب بر گردیم در مسیر.”

“ما نمی تواند راضی یا از خود راضی و یا می گویند این خیلی واضح این رئیس جمهور نیست انجام یک کار خوب” اوباما گفت از مغلوب ساختن پیشی جستن. “نگاه کنید. او برنده یک بار.”

در مجازی جمع آوری کمک بایدن اعلام کرد که تلاش مشترک بین او و اوباما در آورده $7.6 میلیون از 175,000 اهداکنندگان ساخت این کمپین بالاترین پرفروش رویداد تا کنون.

پس از بسته شدن این رویداد اوباما خطاب به بایدن گفت: “ما نیاز شما را به رئیس جمهور. عشق تو جو.”

“شما را دوست دارم بیش از حد رفیق” بایدن پاسخ داد.

خواندن مقاله اصلی در کسب و کار خودی

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de