شاهزاده هری را در آغوش کشید گریه خیریه کارگر تهیه غذا با Meghan Markle

دادن بازگشت. شاهزاده هری و Meghan Markle رفت و همه در زمانی که آنها به طور داوطلبانه با Homeboy صنایع در لس آنجلس در روز سه شنبه, ژوئن 23.

زن و شوهر متوقف شده توسط L. A. مبتنی بر سازمان های غیر انتفاعی که در استخدام سابق اعضای باند و دیگر افراد در تلاش برای بازسازی زندگی خود و کمک نانوایی و کافه کارگران در آماده سازی مواد غذایی به عنوان بخشی از #FeedHOPE ابتکار در این شهرستان است.

“آنها کمک کرد و نان پخت و به کمک آنها بسته تمام وعده های غذایی این است که رفتن به سالمندان و به پرورش و مراقبت از جوانان و مردمی که با داشتن یک زمان دشوار در طول همه گیر” Homeboy صنایع بنیانگذار پدر گرگ بویل گفت: ما هفته به طور انحصاری در چهار شنبه, ژوئن 24.

Prince Harry and Meghan Markle Helped Prepare Meals With Charity Workers in L.A.: ‘They Wanted to Pitch in’
هری پاتر و شاهزاده دوک ساسکس و مگان دوشس ساسکس در شهر کیپ تاون آفریقای جنوبی در سپتامبر 24, 2019. شاتر

پدر بیل راه اندازی این دیدار با Markle, 38, دو هفته قبل پس از او تماس گرفته و او را به “بحث در مورد آنچه اتفاق می افتد در کشور ما در حال حاضر است.”

“او کاملا عمیق و متفکر در مورد این مسائل پس از آن بود که واقعا تحریک کننده مکالمه و سپس آن را به دنبال داشت تا با ‘هی ما می خواهیم به” او به یاد می آورد.

سابق بازیگر داوطلب با سازمان با مادر Doria Raglandدر گذشته زمانی که او 20 و در زمان بخشی در تمل-ساخت کلاس. در این زمان او به ارمغان آورد و شوهرش را به بازگشت به جامعه است.

“من فکر می کنم در حال حاضر که آنها در لس آنجلس آنها معامله واقعی این دو” بویل نشان داد. “آنها واقعا می خواهم برای ایجاد یک تاثیر بنابراین من آنها را به مقدار زیادی از اعتبار خود را به دلیل قلب و ذهن خود را من فکر می کنم در جای مناسب است.”

در حالی که کار با کالج و Homegirls در شنبه بیل توضیح داد که این جفت ارز “نه تنها می خواهم به انجام این سفر و یا میز گرد آنها می خواستم به زمین.”

در یکی از مکالمات خود را با کارگران, هری, 35, put aside, قرنطینه قوانین و آرامش یک زن که به شکست اشک در حالی که صحبت کردن به او. با توجه به بیل زن بود فقط از دست پدر از پسرش.

“تشییع جنازه او هفته آینده است بنابراین او فقط شروع به گریه و فراموش اجتماعی فاصله,” پدر گفت. “هری فقط برگزار شد. آن را بسیار شیرین و بسیار شیرین است. اما این نوع خام برای او.”

وی افزود: “هری فوری بود. او فقط انداخت اسلحه خود را در اطراف او و برگزار شد او را برای مدت زمان طولانی. آن را بسیار لمس کردن است.”

مگان و هری سفر به Homebody صنایع های اخیر در رشته های خیریه که زن و شوهر کار کرده اند و با پس از مهاجرت به این منطقه در ماه مارس است. این جفت ارز نیز نگه داشته و در ارتباط با موسسات خیریه آنها درگیر شدند با در انگلستان

“هری و مگان را اولویت شماره 1 در حال حاضر کمک به کسانی که تحت تاثیر این ویروس به ویژه آسیب پذیر” یک منبع گفت:” ما در ماه آوریل است.

به ما گوش هفتگی داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de