پوتین می اندازد رژه نظامی به مناسبت شکست آلمان در WW2 — و اعلام پیروزی بر coronavirus

مسکو — پس از ماه از coronavirus مربوط به موانع رئیس جمهور روسیه ولادیمیر پوتین به ریاست یکشنبه بیش از مدتها نظامی فوران چاه نفت برای جشن 75 سال پس از نازی ها شکست آلمان در جنگ جهانی دوم است.

اما روسیه به عنوان ظهور — شاید قبل از موعد مقرر — از تقریبا سه ماه از مستندات برای جلوگیری از گسترش این ویروس رژه گرفته شده در بیشتر معنی برای کرملین: به عنوان یک اعلامیه از پیروزی بر ویروس خود را و یک نقطه عطف در پوتین سلطنت.

رژه خواهد لگد کردن یک هفته ای در سراسر کشور رای در یک سری از پیشنهاد اصلاحات قانون اساسی که در میان چیزهای دیگر خواهد تنظیم مجدد ریاست جمهوری محدودیت — امکان پوتین, 67, اگر او را که خواسته به حکومت روسیه تا 2036.

در یک پیروز آدرس در آستانه رژه پوتین تبریک گفت ملت “کرامت که با آن شما شهروندان روسیه را از طریق خطرناک ترین مرحله از این بیماری همه گیر.”

“ما در حال رانندگی ویروس بازگشت” او اعلام کرد اما او همچنین هشدار داد که این بیماری همه گیر نشده است.

“ما هنوز هم برای سواری خشن. ما هنوز به آن سرمازدگی در جوانه. اما در پایان در چشم است. ما می توانیم به زودی به زندگی عادی بازگشت,” او گفت:. “و من امیدوارم که ما با هم می تواند به حل هر مسئله ای که مطرح می شود در آینده. ما در حال حاضر نشان داد که ما می توانید انجام دهید که.”

پوشش کامل از شیوع کروناویروس

پوتین اعلام کرد که رژه یک ماه پیش 26 مه “از آنجا که وضعیت در این کشور به عنوان یک کل از جمله در اکثر مناطق و نیروهای مسلح همچنان پایدار و با ثبات است در مناطق دیگر بعد از ما رسیده اوج شیوع بیماری است.”

اما پس از آن روسیه coronavirus وضعیت نشده به طور قابل توجهی بهبود یافته است. به جای گزارش 9,000 موارد جدید در هر روز به عنوان مورد یک ماه پیش روسیه روزانه موارد جدید در روزهای اخیر نوسان از 8000 7,500.

اپوزیسیون مانند پوتین با اشاره به آمار و ارقام و استدلال کرد که کرملین در حال حرکت است پیش با رژه برای متقاعد کردن ساکنان که آن را بی خطر است به بیرون رفتن و شرکت در رفراندوم قانون اساسی است که برنامه ریزی شده برای تاریخ 1 ژوئیه با نظر سنجی باز جمعه است.

“همه می دانند که این جنون است که برای یک نفر” Navalny نوشت: در یک پست وبلاگ در دوشنبه. “این رژه یک بیننده. او نشسته است و در پناهگاه خود را. او در آنجا ماند برای دو ماه و نیم از آنجا که او از ترس آلوده شدن خود است.”

دو هفته پیش از رکوع به فشار از کرملین مسکو شهردار سرگئی سوبیانین به طور غیر منتظره برداشته شهرستان را مستند که بر روی کاغذ بوده و یکی از دقیقترین. از آن پس مقامات کرملین در پایین را تشویق ساکنان به بازگشت به زندگی عادی است.

آنها گفته بودن آن را امن برای بازگشت به رستوران ها و محل کار خود را — و از روز شنبه آنها حتی گفته بودن آن را امن برای رفتن به سالن ورزش. اما در کرملین بیشتر احتیاط باقی می ماند برای حفظ پوتین جدا شده از این ویروس حتی به عنوان روس ها را تشویق به رفتن به پای صندوق های رای.

با اشتباه پیام چرخش در اطراف رسانه های روسی تقریبا هیچ کس به نظر می رسد با پوشیدن ماسک و یا در نظر گرفتن فاصله اقدامات از هر نوع در مرکز مسکو به عنوان سیل مردم به مراکز خرید و همچنین تراس برای نوشیدنی های تابستانی.

جانبازان جنگ جهانی دوم که نشستن در کنار پوتین در روز چهارشنبه رژه شده اند قرنطینه به مدت دو هفته در رفت و آمد مکرر در خارج مسکو است. و رسانه های دولتی گزارش داد که هر کسی که دیدار پوتین در محل اقامت خصوصی باید وارد کنید از طریق یک ضد عفونی تونل.

علاوه بر این نیروهای نظامی خود را که خواهد بود در میدان سرخ با پوتین و دیگر رهبران روسیه را ماسک می پوشند پس از قرنطینه شده در طول تمرین برای رژه.

دانلود NBC News, برنامه برای شکستن اخبار و هشدارها

همه که Navalny استدلال در نظر گرفته شده است به مجموعه ای از تن برای قانون اساسی رای: “او شخصا باید در این رژه چرا که او می خواهد برای شروع یک رای به تنظیم مجدد خود محدودیت مدت با چیزی جدی است.”

Navalny به نظر نمی رسد که به تنهایی در شک و تردید خود را. حتی سوبیانین به خواست ساکنان مسکو به ماندن در خانه و تماشای رژه در تلویزیون آنها یادآوری آن نیست و در عین حال امن (و یا حتی به طور رسمی مجاز) برای جمع آوری در توده ها.

و در حداقل 20 شهرستانها مقامات خود را لغو رژه روز پیروزی آشکار با استناد به نگرانی های بیش از این بیماری همه گیر در روسیه — که با وجود پوتین اعلان پیروزی باقی مانده جهان سوم بزرگترین شیوع.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de