سرویس مخفی در پاسخ به گزارشهایی که خبرنگاران دستور داده شد به ترک کاخ سفید در حالی که تظاهرات صورت گرفت در این نزدیکی هست می گوید: “4 نفر از اعضای رسانه ها بودند گمراه توسط Secret Service’ را ترک کنند.

واشنگتن, DC – ژوئن 22: ایالات متحده پارک پلیس نگه می دارد و معترضان پس از آنها اقدام به پایین کشیدن مجسمه اندرو جکسون در لافایت مربع در نزدیکی کاخ سفید در 22 ژوئن 2020 در واشنگتن, DC. ادامه اعتراضات در سراسر این کشور بیش از مرگ و میر ناشی از آمریکایی های آفریقایی تبار در حالی که در بازداشت پلیس.

Tasos Katopodis/گتی ایماژ

  • این خواسته خبرنگاران به ترک کاخ سفید سه شنبه شب سی ان ان گزارش شده است.
  • سی ان ان Kaitlan کالینز گفت که هیچ دلیلی ارائه شد.
  • “این در واقع فوق العاده غیر معمول” او گفت:.
  • سرویس مخفی به یک بیانیه به اخبار یاهو ” شکارچی واکر گفت که “چهار نفر از اعضای رسانه ها هدایت شده توسط سرویس مخفی به ترک کاخ سفید در زمینه. اعضای مطبوعات بودند جایگزین برای خروجی در ضلع جنوبی این مجموعه برای ایمنی خود را.”
  • بازدید از کسب و کار خودی صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

خبرنگاران خواسته شد به ترک محوطه کاخ سفید دوشنبه شب بعد از پلیس زودتر به عقب رانده معترضان در نزدیکی میدان لافایت سی ان ان گزارش شده است.

این را به روزنامه نگاران یک دلیل برای درخواست با توجه به سی ان ان Kaitlan کالینز.

“این در واقع فوق العاده غیر معمول” او با سی ان ان گفت میزبان اندرسون کوپر. “است که بسیار نادر” کالینز در ادامه اضافه کرد که “من فکر نمی کنم که تا به حال اتفاق افتاده است” پس او شروع به پوشش کاخ سفید است.

سرویس مخفی به یک بیانیه به اخبار یاهو ” شکارچی واکر گفت که “چهار نفر از اعضای رسانه ها هدایت شده توسط سرویس مخفی به ترک کاخ سفید در زمینه. اعضای مطبوعات بودند جایگزین برای خروجی در ضلع جنوبی این مجموعه برای ایمنی خود را.”

 

قبل از تخلیه برخی از معترضان اقدام به استفاده از طناب به پایین کشیدن مجسمه ای از رئیس جمهور سابق آمریکا اندرو جکسون جرقه رویارویی با ما پارک پلیس و DC که با استفاده از باتوم و اسپری فلفل برای متفرق کردن جمعیت.

یکی از امضا در اعتراض به اعلام منطقه “سیاه خانه مستقل منطقه” اشاره به اعتراض هایی در سیاتل.

“معترضان انداخت همه چیز در پلیس به عنوان آنها عقب نشینی و افسران هل مردم در غوغا” واشنگتن پست گزارش شده است.

یک سخنگوی کاخ سفید بلافاصله بازگشت یک درخواست برای نظر.

در توییتر رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تاسف “این شرم آور خرابکاری در پارک لافایت از مجسمه با شکوه از اندرو جکسون.”

که به نظر می رسد به عنوان یک مرجع به این واقعیت کسی که نوشت: “قاتل” در مجسمه.

در میان چیزهای دیگر, جکسون مسئول “تنباکو” زمانی که ده ها هزار نفر از مردم بومی بودند زور از زمین های خود را و راهپیمایی در غرب رودخانه می سی سی پی تا راه را برای مهاجران سفید پوست. هزاران نفر فوت در طول راه.

“Jacksonian دموکراسی… بود در مورد تمدید سفید برتری در سراسر شمال قاره آمریکا” مورخ آنتونی والاس نوشت: در یک کتاب در مورد هفتمین رئیس جمهور ایالات متحده اشاره کرد Vox.

مغلوب ساختن پیشی جستن است و در مقایسه با خود به جکسون که او ادعا می کند “تا به حال یک قلب بزرگ است.”

یک خبر نوک ؟ ایمیل این خبرنگار: [email protected]

خواندن مقاله اصلی در کسب و کار خودی

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de