Snooky واکنش نشان می دهد به “جرسی شور’ تجدید پس از ترک: او را به تماشای ؟

Jersey Shore تعطیلات خانواده همان نخواهد بود بدون نیکول “Snooky” Polizziاما واقعیت ستاره آماده است به سازمان دیده بان از حاشیه.

“ما یک وضعیت” Mike “The Situation” سورنتینو توییتی در پنج شنبه, ژوئن 25, افشای اخبار است که نشان تمدید شده است برای فصل چهارم. Polizzi, 32, بازتوییت پیام با پاسخ.

“شانس خوب من fam,” the Shore چیزی که نویسنده توییتی با قلب emoji. “نمی توانید صبر کنید به تماشای.”

Snooki Nicole Polizzi Jersey Shore Renewed
نیکول ‘Snooky’ Polizzi. اوان Agostini/تالار گفتگو/AP/شاتر

در دسامبر 2019 در واقعیت استار اعلام کرد که او نمی خواهد در بازگشت به احیای در آینده است.

“زمانی که من ترک من و بچه ها من فیلم نشان می دهد, مانند, من می خواهم به یک زمان خوب,” او گفت: “این اتفاق می افتد با Snooky & Joey” پادکست. “و من قرار دادن خودم در خارج وجود دارد, و من فقط می خواهم به عنوان یک فرد خوب است. و به تازگی در نشان دادن آن شده است بسیار خطرناکی است. ما نشان می دهد, جرسی شور, در مورد خانواده و در مورد سرگرم کننده از هر یک از دیگر و داشتن یک زمان خوب و خنده و فقط دانستن است که آن را همه در سرگرم کننده خوب. و به تازگی آن را فقط مانند همه چیز بسیار جدی است. … من فقط نمی مانند مشارکت و, من نمی خواهم کسی من به تصویر کشیده شده به عنوان.”

Polizzi سهام, پسر, لورنزو, 7, دختر, Giovanna, 5, و, پسر آنجلو 12 ماه با شوهر Jionni LaValle.

“هر زمان که من می گویند: “مامان به’ [لورنزو است] مانند, ” مامان شما نمی توانید مرا دوباره مثل شما بود. من خیلی ناراحت بود. من نمی خواهم شما ترک,’,” او گفت: ما هفته به طور انحصاری در ماه ژانویه است. “بنابراین در حال حاضر هر بار که من می گویند من ترک کار او می رود” چه مدت شما در حال ترک؟’ از آن نوع را به او می دهد اضطراب در حال حاضر. من می توانم که نمی کنه. آنها قطعا خوشحال است که من قصد دارم به ترک برای چند روز در پایان در حال حاضر.”

Snooki Nicole Polizzi Jersey Shore Renewed
بازیگران ‘Jersey Shore تعطیلات خانواده.’ MTV

او تصمیم به خروج شد در ژوئن 18 فصل 3 آخر پس از Polizzi, Deena Nicole Cortese و Jenni “JWoww” Farley در سخنرانی آنجلینا Pivarnick عروسی. اگر چه این گروه به شوخی سرگرم کننده ساخته شده از عروس جامعی در این گروه پس از آن, آوردن همه آنها را به اشک.

“من ترک می کنم” او گفت Cortese, 33. “من فکر می کنم این است. این است که سرگرم کننده نیست.”

فصل آخر شبکه بالاترین امتیاز در قسمت نزدیک به دو سال است. Jersey Shore پخش از سال 2009 تا 2012. احیای عرضه در سال 2018 است.

گوش دادن به پخش با ما به شنیدن بیشتر در مورد مورد علاقه خود را نشان می دهد و برای آخرین اخبار تلویزیون!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de