ایالات متحده حرکت می کند برای محافظت از خرچنگ صنعت را تهدید می کند, تعرفه های چین

خرچنگ دریایی دیده می شود در یک جعبه پس از بودن در آورده و توسط یک lobsterman در Stonington

واشنگتن (العالم) – رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن امضا تفاهم نامه با هدف حفاظت از آمریکا خرچنگ ماهیگیران که بازارهای صادراتی خشک سفید خانه مشاور لقب “خرچنگ شاه” گفت: روز چهارشنبه با اضافه کردن چین می تواند تعرفه های جدید است.

“اگر کسانی که خرید تعهدات برآورده نشده, ایالات متحده تجارت نماینده کارگردانی شده است به استفاده از اختیار او برای تحمیل … متقابل تعرفه ها در چین غذاهای دریایی صنعت” تجارت مشاور پیتر ناوارو به خبرنگاران گفت:. او با اشاره به 150 میلیون دلار در خرید تعهدات پکن ساخته شده تحت اصطلاح فاز 1 ایالات متحده-چین قرارداد های تجاری.

در نامه مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین کارگردانی ایالات متحده در بخش کشاورزی برای ارائه خرچنگ ماهیگیران با همان نوع از کمک های سایر نقاط بخش کشاورزی در حال دریافت به محافظت از آنها را از مضر شیوه های تجارت ناوارو گفت.

سناتور آنگوس کینگ مین استقبال از تصمیم و گفت: آن را یک تفاوت بزرگ برای مین lobstermen که صدمه دیده مضاعف توسط چینی تعرفه های اعمال شده در سال 2018 و سقوط از فروش برای رستوران ها در طول coronavirus مستندات.

“این است که قطعا یک خبر خوب,” او گفت خبر داد. “زمان خوب است. این شده است یک سخت تابستان برای ما lobstermen.”

تجاری ایالات متحده نماینده دفتر و مین Lobstermen انجمن بلافاصله پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

مغلوب ساختن پیشی جستن در اوایل این ماه به نام ناوارو را “خرچنگ پادشاه” در مین رویداد تهدید به اعمال تعرفه های اتحادیه اروپا ماشین اگر بلوک را رها تعرفه آن در آمریکا خرچنگ دریایی.

قانونگذاران ایالات متحده از مین بارها و بارها به نام برای کمک به خرچنگ صنعت است که پشتیبانی از امرار معاش از 4,500 دولت مجوز lobstermen و اضافی 10000 مردم تولید حدود 1.5 میلیارد دلار در تاثیر اقتصادی در هر سال.

ناوارو گفت: این تفاهم نامه نیز نامیده می شود در USTR به توصیه های توسعه بیش از 90 روز بعد در نحوه آدرس دادن از دست دادن سهم بازار آمریکا خرچنگ ماهیگیران مواجه شده اند با توجه به کانادا-اروپا توافقنامه تجارت.

(گزارش شده توسط تیم Ahmann, Andrea Shalal و دافنه Psaledakis; ویرایش توسط ریچارد چانگ و اعطای McCool)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de