Amandla Stenberg, اصلاح کردن ابرو به دلیل Infinite تصویری


Amandla Stenberg Shaved Off Their Eyebrows Because of a TikTok Video
Amandla Stenberg. چلسی لورن/WWD/شاتر

Amandla Stenberg را دوست دارد Infinite! بازیگر است بنابراین سرمایه گذاری در آن است که آنها با شجاعت سعی کردم یکی از این پلت فرم را buzziest زیبایی هک که شامل اصلاح یک ابرو.

“من فقط آن چیزی است که همه انجام می دهند در حال حاضر جایی که من اصلاح کردن به پایان می رسد از ابرو من به دلیل یک لعنتی Infinite” این نفرت تو را ستاره نشان داد در طول رواج زیبایی آموزش در چهار شنبه, ژوئن 24. “بنابراین من یک ابرو های مختلف شکل از حد معمول اما راستش من آن را دوست داشتنی. کاملا آن را دوست داشتن.”

این احتمال وجود دارد که بازی های گرسنگی بازیگر با اشاره به روباه چشم چالش ویروسی روند که شامل تراشیدن انتهای بیرونی خود را قوس برای رسیدن به برداشته مستقیم-به دنبال ابرو شبیه به وبلاگ مانند بلا حدید و Kendall Jenner. این روند آنقدر محبوب است که به #FoxEyeChallenge hashtag on Infinite انباشته عظیم 12 میلیون بازدید.

همانطور که برای بقیه از Stenberg ابرو معمول آن شامل دو محصول: تابستان صورت Lifebrow نظافت ژل و محیط زیست Styler حرفه ای ژل یک ظاهر طراحی شده. 21-در سال شروع می شود و با استفاده از ژل رنگی به قلم مو و ابرو خود را به بالا و اشاره کرد که آنها را دوست دارم و براش دلیل آن را “واقعا خوب و خاص است.”

پس از آن Stenberg با استفاده از همان ژل مو استفاده می شود در لبه های خود را به قفل ابرو خود را به محل. بازیگر معمولی با استفاده از انگشتان دست خود را به لام کمی بر روی آنها قوس و سپس با استفاده از یک ماهوت نشان می دهد که چگونه آنها برس آنها را به نگاه مانند آنها فقط پا کردن باند.

“من در حال حاضر می دانیم که مردم میخوام’ بود در نظرات مانند ” چه جهنم او انجام شده است؟'” Stenberg گفت: بینندگان در حالی که خنده. “اما من نمی دانم, من فقط آن را دوست دارم.”

آن را به عنوان معلوم لس آنجلس بومی ابرو آموزش تا به حال کاملا مخالف اثر در بینندگان است. “به معنای واقعی کلمه خیره شد در او ابرو مانند تمام وقت” یکی از فن اظهار نظر. “آنها کامل است.”

دیگر او را در بر داشت ابرو روال relatable. بیننده نوشت: “زمانی که او گفت: مردم در حال میخوام سوال که چرا او را به مسواک زدن ابرو او با یک ماهوت من همین دختر است.”

اتمام ویدئو در بالا برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ستاره روال زیبایی از جمله آرایش و محصولات مراقبت از پوست باید-دارا به علاوه برخی از جعبه-بافتن راهنمایی!

آهنگ در Spotify در به Tressed با ما برای دریافت جزئیات بیشتر از هر مو عشق وعاشقی در هالیوود از بازدید و نتواند بر روی فرش قرمز به مشهور مورد علاقه خود را’ خیابان ‘دوس (و نبایدها!)

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de