Arielle Kebbel می شود دنج با دوست پسر جدید: دیدن عکس

او در بر داشت ، Arielle Kebbel اشاره کرد که او در یک رابطه جدید با به اشتراک گذاشتن یک عکس از خودش cuddling با یک رمز و راز در رسانه های اجتماعی. ما هفتگی می توانید به طور انحصاری تایید می کنند که بازیگر است که خارج از بازار است.

این زن و شوهر شده اند با دیدن هر یک از دیگر برای بیش از سه ماه. آنها در نیویورک ملاقات کرد در حالی که او وجود دارد فیلمبرداری به مدت شش ماه. در حالی که رمز و راز fella است که از بروکلین او بازدید کرده Kebbel, 35, در لس آنجلس. یک منبع می گوید ما او است “بسیار هیجان زده در مورد او.”

Kebbel ساخته شده ارتباط Instagram رسمی در روز پنج شنبه 25 ژوئن ارسال یک ضربه محکم و ناگهانی یک لحظه شیرین با کمال. در ضربه او ایستاده بود پشت سر او و بوسید او را بر روی گونه. او عنوان شامل قلب emojis.

به جان تاکر باید بمیرد ستاره به او گفت Instagram followers در ممکن است که او “جشن چیزهای خوب” در زندگی در میان coronavirus بیماری همه گیر. او عینک یک پیراهن که برجسته کلمه “عشق” در زبان های مختلف در پست خود.

Arielle Kebbel Gets Cozy With Mystery Man in New Photo
Arielle Kebbel Broadimage/شاتر

“این هفته گذشته من احساس خیلی چرخش (با تشکر بسیار جدید ماه;)” او نوشت: در ماه آوریل از سفر به کاستاریکا. “من سرود: گاهی اوقات من باید به عقب بروید به جلو حرکت کند. دایره کامل تجربه. خیلی ممنون به پایان رسید 2019 و 2020 آغاز شده w/ این, قدرتمند, آبی خاک رس قبیله ای تجربه در @imiloainstitute و با تشکر از شما برای این. … #کشیدن #whataweek.”

قبل از آن که در ماه Vampire Diaries آلوم نشان داد که چگونه او در مقابله با قرنطینه. “حمایت” او توضیح داد که در Instagram. “این بسیار مهم است به می گویند با تشکر از شما به هر کسی که از شما دور و نزدیک در حال حاضر. توجه داشته باشید من قدردانی می رود به شما @flow_intuit و به جامعه شما مرا به وقتی که ما برای اولین بار ملاقات کرد. امروز صبح شما تدریس خود را برای اولین بار Instagram live کلاس یوگا – و اگر چه ما ممکن است در واقعی کلاس در حال حاضر – آن را احساس به عنوان اگر شما درست در اینجا w/ من حمایت از سفر من کل زمان. با تشکر از شما برای جادویی قدرت, درس های زندگی و بالاتر از همه عشق بی قید و شرط. و با تشکر از شما برای این جامعه من را عزیز در قلب من از طریق این زمان از انزوا. من دیدم شما همه اظهار نظر در ‘کلاس’ و من لبخند زد, آن را به من به ارمغان آورد به اینجا.”

به ما گوش هفتگی داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de