بیلی لی ادعای او ‘خاموش’ با mozo. com. au قبل از پمپ قوانین’ خروج

های او حقیقت است. Vanderpump قوانین آلوم بیلی لی زیادی در مورد او می گویند تجربه فیلمبرداری سری واقعیت — و حتی بیشتر برای اضافه کردن در مورد رئیس سابق Lisa Vanderpump.

لی 36 تایید او خروج از براوو سری در ماه جولای سال 2019 نوشتن در یک عاطفی پست وبلاگ که او “متوجه شدم که سور دیگر برای من مناسب است.” در حالی که صریح فعال در آن زمان ادعا که او استعفا داد و خود را در شرایط خود او نشان داد در یک قسمت جدید از این “من احساس می کنم سعی” پادکست که او از کار اخراج شد.

“مردم در تلاش بودند تا در گیری مردم می خواست معروف شود. و مثل همه من می خواستم برای انجام یک صدا به ترانس جامعه” سابق واقیعت ستاره توضیح داده شده در چهار شنبه, ژوئن 24. “من در واقع رد کرد. من عموم بیرون آمد و گفت که من سمت چپ … اما آنچه اتفاق افتاده بود به سمت پایان فصل هفتم به من گفته شد که Jax [تیلور] و آنها نمی خواهند به فیلم با من.”

در طول زمان خود را در نشان می دهد Lee ادعا کرد که او دائما “احساس تبعیض” توسط چند تن از costars خواست که او را به ترک بازیگران. قبل از اینکه اجازه رفتن سابق سور میزبان گفت که این شبکه به او گفت که آنها امیدوار بودند به “رفتن در یک مسیر متفاوت” با ویژه بازیکنان است. لی بستری تصمیم چپ او را “وحشت زده و نا امید” پس از تاکید یک نیاز برای تنوع بیشتر در این مجموعه است.

Billie Lee Claims She Was Silenced and Gaslighted by Lisa Vanderpump Before Being Fired From Pump Rules
بیلی لی و Lisa Vanderpump اریک Charbonneau/شاتر; MediaPunch/شاتر

“در طول مراسم من علنا نوشته شده بود که هیچ اقلیت بر روی صحنه با من هیچ یک از اعضای بازیگران بودند از رنگ و یا LGBTQ,” او توضیح داد. “برای من به سکوت می شود و بیش از صحبت و gaslighted توسط لیزا بود فقط واقعا غم انگیز است. … من سعی کردم به طور علنی در مورد آن صحبت کنید اما من سکوت بود. لیزا شخصا به من زنگ زد و گفت که شما می دانید او زندگی حرفه ای من و او می تواند به راحتی آن را دور.”

در اوایل این ماه براوو اعلام کرد که بازیگران اصلی اعضای Stassi شرودر و کریستن Doute دیگر نمی خواهد بخشی از Vanderpump قوانین سابق پس از costar ایمان Stowers ادعا کرد که آنها تا به حال دروغ در گزارش خود به پلیس در سال 2018 است. چهره های جدید حداکثر Boyens و برت Caprioni نیز اخراج برای خود سابقه ساخت اظهارات نژادپرستانه در رسانه های اجتماعی. در حالی که لی تحسین شبکه برای اقدام او احساس وجود دارد ستارگان دیگر که سزاوار به صورت عواقب اقدامات خود را.

“@BravoTV آنچه در مورد Jax تیلور? او حاضر به فیلم با من چون من ترانس و نام او را در خود کشورهای مستقل مشترک المنافع امتیاز. جلوگیری از جشن نفرت انگیز خود را اعمال. #canceljaxtaylor” او توییتی در ژوئن 9.

پس از ترک نشان می دهد Lee صحبت کرده است آشکارا در مورد او ناراحت کننده تجربه کار با تیلور 40 که او ادعا می کند گسترش شایعات در مورد او به عنوان یک “تاکتیک” به زور او را از بازیگران.

“هنگامی که Jax بود امتناع فیلم با من از او نیز تا یک شایعه بود که من — که تام [Sandoval] و من به داشتن رابطه,” او گفت:. “تام و من باید یک اتصال او به معنای واقعی کلمه به من یاد بهترین دوست من رفت به مدرسه و یا چیزی. اما وجود دارد هیچ چیز جنسی وجود دارد. … این فقط یک راه برای تبدیل مردم در برابر من است.”

گوش دادن به پخش با ما به شنیدن بیشتر در مورد مورد علاقه خود را نشان می دهد و برای آخرین اخبار تلویزیون!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de