کسب و کار شکایت سیاتل بیش از ‘اشغال’ در اعتراض به منطقه

1 / 8

نژادی و بی عدالتی در سیاتل

نشانه ای در خیابان استقبال بازدید کنندگان و یک لیست از خواسته ها ارسال شده است چهار شنبه, ژوئن 24, 2020, داخل ریز ریز کردن (کاپیتول هیل اشغال اعتراض) در منطقه سیاتل. این منطقه اشغال شده است پس از یک ایستگاه پلیس شد تا حد زیادی رها شده و پس از درگیری با معترضان اما سیاتل شهردار جنی Durkan روز دوشنبه گفت که این شهرستان را برای حرکت به باد کردن اعتراض منطقه زیر چندین نزدیکی تیراندازی و حوادث دیگر که پریشان از تغییرات به دنبال صلح آمیز معترضان در مخالفت با نابرابری نژادی و خشونت پلیس. (AP Photo/تد S. وارن)

سیاتل (AP) — مجموعه ای از سیاتل کسب و کار و صاحبان املاک و شکایت ساکنان شهر دوشنبه بیش از آن تحمل یک “اشغال” در اعتراض به منطقه گفت: مقامات شده اند همدستی در محروم کردن آنها از حقوق خود را به اموال خود را.

شاکیان از جمله اطاق نشیمن خال کوبی, خودرو و اموال مدیریت شرکت تاکید کرد در طرح دعوی در دادگاه است که آنها در تلاش برای تضعیف anti-پلیس-خشونت و یا سیاه و سفید زندگی می کند موضوع پیام از “کاپیتول هیل را اشغال کردند.”

“به جای این طرح دعوی در دادگاه است که در مورد قانون اساسی و سایر حقوق قانونی از شاکیان — کسب و کار و کارکنان و ساکنان در داخل و اطراف خرد — شده اند که تاخت و تاز کردن توسط شهر سیاتل بی سابقه تصمیم به رها کردن و نزدیک کردن کل شهر محله خروج از آن بدون کنترل توسط پلیس unserved با آتش نشانی و اورژانس خدمات بهداشتی و غیر قابل دسترس برای عموم” طرح دعوی در دادگاه گفت.

سیاتل شهر دفتر دادستان گفت: آن را به حال هنوز رتبهدهی نشده است دیده می شود این دعوی را نقد و بررسی آن است.

“اشغال” آغاز شد ژوئن 8 زمانی که اداره پلیس سیاتل پس از روز از درگیری شدید با تظاهرکنندگان در پی جورج فلوید را به قتل توسط پلیس مینیاپولیس رها شرق آن حوزه ساختمان در پرجمعیت کاپیتول هیل محله. معترضان منتقل پلیس موانع برای جلوگیری از ترافیک و نمرات معترضان در پارک مجاور.

اعتراض کشیده شده تمسخر رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که ادعا شد در حال اجرا توسط آنارشیست ها.

یک فضای جشن غالب برای مقدار از زمان پس از آن با شرکت کنندگان نقاشی بزرگ سیاه و سفید زندگی می کند موضوع نقاشی دیواری در خیابان و داوطلبان توزیع مواد غذایی رایگان. اما آشکارا مسلح “مأموران” را نیز نگه داشته و فضای گاهی اوقات تر بوده است شوم در شب. پلیس گفت: معمولی زمان پاسخ به تماس های اضطراری در منطقه که کشیده چندین بلوک تا به حال سه برابر شده است.

شهردار جنی Durkan به حمایت از اعتراض و خواستار آن “بیان مسالمت آمیز از جامعه ما جمعی غم و اندوه و تمایل خود را برای ساختن یک دنیای بهتر” و شهر کمک کرده و آن را با ارائه های مختلف سنگر برای حفاظت بهتر از شرکت کنندگان از وسایل نقلیه.

اما پس از سه تیراندازی در این منطقه در شب متوالی شروع آخر هفته گذشته Durkan گفت: در این هفته شهرستان را باد پایین اعتراض منطقه در ابتدا با تشویق تظاهر کنندگان به ترک داوطلبانه و پلیس خواهد بازگشت به حوزه. اما نه او و نه رئیس پلیس کارمن بهترین به یک جدول زمانی خاص برای زمانی که آن اتفاق می افتد.

Patty Eakes یک وکیل برای شاکیان به طور جداگانه گفت Durkan در نامه ای روز شنبه که او می خواست دفتر شهردار به ارائه یک جدول زمانی روز جمعه برای پاکسازی اعتراض و بازگشت پلیس و یا شاکیان را از دادگاه درخواست فوری جهت که کامل دسترسی عمومی ترمیم شود.

“شهر رهبری شده اند بر روی زمین روزانه داشتن بحث با تظاهر ساکنان و کسب و کار و اعتماد مبتنی بر جامعه, سیاه, رهبری سازمان برای تعیین یک مسیر رو به جلو است که محافظت از حق اعتراض مسالمت آمیز و مردم نگه می دارد امن” دفتر شهردار گفت: در یک بیانیه نوشته شده است.

در کلاس طرح دعوی در دادگاه اقدام در ایالات متحده دادگاه منطقه حدود ده کسب و کار ساکنان و صاحبان املاک گفت: آنها تا به حال گاهی اوقات تهدید شده برای عکاسی از معترضان در مناطق عمومی و یا برای تمیز کردن نقاشی های دیواری خود عرض است. صاحب فروشگاه لوازم خودرو, اتومبیل, مناقصه گفت: یک سارق را شکست و در شب 14 ژوئن آغاز آتش با استفاده از ضد عفونی کننده دست به عنوان یک accelerant و سپس حمله خود را با یک چاقو در هنگام مواجه است.

مالک و پسرش موفق به خاموش کردن آتش و بازداشت سارق شکایت گفت: اما پلیس هرگز در پاسخ به 911 تماس. جمعیت زیادی از “ریز ریز کردن شرکت کنندگان” پس از آن آمد به صحنه و مجبور صاحب به انتشار عمدا ایجاد حریق آن گفت.

کسب و کارهای دیگر از جمله family-run برچسب شرکت تولیدی Richmark برچسب گفت: آنها تا به حال شده است قادر به ارسال و یا دریافت بسته های به دلیل تحویل شرکت نمی خواهد در نزدیکی اعتراض به منطقه و یا به دلیل دسترسی به خود را بارگذاری حوض شده بود مسدود شده توسط موانع.

مگدلنا آسمان مالک خالکوبی و ثروت گفت: در شکایت او یک حامی از زندگی است که او در کسب و کار پایین بود به شدت با توجه به اعتراض. یک درمانگر فیزیکی و فروشگاه شراب نیز گفت: مشتریان و یا مشتریان شده بود ترس وارد این منطقه است.

شکایت گفت که این شهر تصمیم به نوبه خود بیش از بلوک ها و پارک مجاور به تظاهرکنندگان آنها محروم از حقوق مالکیت خود را بدون تشریفات و به مبلغ غیر قانونی هدیه از اموال عمومی به معترضان.

شاکیان به دنبال خسارت برای از دست کسب و کار صدمه به اموال و محرومیت از حقوق مالکیت خود را به عنوان به خوبی به عنوان بازسازی کامل دسترسی عمومی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de