CDC نقشه نشان می دهد فلوریدا تعمیق coronavirus بحران به عنوان دولت میشکند روزانه مورد رکورد

فلوریدا اعلام کرد حدود 9,000 جدید روزانه coronavirus موارد در جمعه شکستن آن رکورد قبلی و جرقه اخبار نگرانی در مورد یک موج در سراسر جنوب.

رشد چشمگیر از موارد بیش از ماه گذشته در فلوریدا و کشورهای دیگر از جمله آریزونا و تگزاس دیده می شود در داخلی مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از نقشه های به دست آمده توسط اخبار یاهو. کسانی که نقشه بخشی از این سازمان به روز رسانی روزانه مشخص شده برای استفاده داخلی تنها نشان می دهد که حدود یک ماه پیش بسیاری از استان ها در فلوریدا بودند به تصویر کشیده شده به رنگ آبی و زرد و نارنجی رنگ نشان می دهد که آنها در یک سیر نزولی برای coronavirus موارد است.

در حال حاضر تقریبا همه از فلوریدا است پوشانده با رنگ قرمز نشان می دهد که آن قسمت از دولت در حال دیدن هیچ روند رو به پایین. نقشه ها همچنین نشان می دهد به طور قابل توجهی کمتر شهرستانهای سراسر ایالات متحده روند را در حال حاضر بیش از وجود دارد یک ماه پیش.

فلوریدا وزارت بهداشت در صبح روز جمعه تایید کرد 8,942 موارد جدید تقریبا دو برابر قبلی رکورد روزانه مجموعه در روز چهارشنبه. مورد مجموع در دولت در حال حاضر در 122,960 با بیش از 3,400 مرگ و میر. حدود 81 درصد از بزرگسالان مراقبت ويژه تخت پر از چهارشنبه.

Rebekah جونز سرپرست سابق برای دولت coronavirus داده داشبورد اخراج شد در ماه مه پس از این ادعا که او ناظران در تلاش بودند تا او را دستکاری داده ها به دلایل سیاسی. او ادعا کرد این هفته که مقامات فلوریدا بودند در ادامه به پیچ و تاب داده به پاسخ خود را نگاه بهتر است.

COVID-19 پاسخ به روز رسانی در 22 ژوئن سال 2020 است.

زمانی که میامی هرالد خواسته رژیم صهیونیستی است. Ron DeSantis در مورد جونز ادعا می کند این هفته گفت: اين روزنامه “تعقیب توطئه ارابه موسیقی.”

روز جمعه صبح Halsey r mata از وزارت فلوریدا از کسب و کار و حرفه ای مقررات اعلام کرد که دولت منع نوشیدن الکل در میله های زندان در تلاش برای متوقف کردن جمعیت از جمع آوری. Portending این هفته, اخبار, ویروسی داستان در اوایل این ماه گفت: از جکسون و 15 از دوستان او که قرارداد این بیماری پس از جمع آوری در یک نوار در ژوئن 6.

“من فکر می کنم ما بی دقتی و ما رفت و به یک محل عمومی که ما باید. و ما با پوشیدن ماسک. من فکر می کنم ما تا به حال یک کل ” خارج از دید, خارج از ذهن و ذهنیت. دولت باز برگشت و گفت: همه خوب بود به طوری که ما در زمان استفاده از آن گفت:” اریکا, ترد, که با این نسخهها کار در مراقبت های بهداشتی.

در حالی که پالم بیچ شهرستان در کمیسیون رای به ماسک را با پوشیدن اجباری یک کلیپ از جلسه خود رفت و ویروسی شنبه نشان شهروندان مخالف ماسک ترویج وحشی تئوری های توطئه است.

COVID-19 پاسخ به روز رسانی در مه 27 سال 2020 است.

در مه, Yahoo News در گزارش داخلی وزارت امنیت داخلی توجیهی که ذکر پالم بیچ شهرستان به عنوان یک پتانسیل در حال ظهور ، از آن زمان به ویروس رسید و در سراسر دولت است.

به عنوان ایالات متحده می بیند رکورد روزانه موارد وجود اخبار مثبت در آن میزان مرگ و میر رو به کاهش است, احتمالا منعکس کننده این واقعیت است که بسیاری از بیماران جوان تر هستند. اما مرگ و میر تاخیر موارد جدید توسط چند هفته تا چند ماه وجود دارد و نگران کننده است, ثبت نام در افزایش موارد نیاز به بستری شدن در بیمارستان.

با توجه به شماره پیگیری از دانشگاه جانز هاپکینز ایالات متحده تا به حال بیش از 124,000 مرگ و میر و 2.4 میلیون موارد مثبت به مراتب بیشتر از هر کشور دیگری است.

جانا زمستان کمک گزارش به این داستان.

_____

بیشتر بخوانید از اخبار یاهو:

  • اف بی آی به نام قدرتمند مواد مخدر توسعه یافته برای ارتش یک تهدید. شرکت فروش مواد مخدر می گوید آن را به شما صرفه جویی در زندگی می کند.

  • به عنوان کسب و کار بازگشایی و خریداران بازگشت coronavirus است rebounding اما دولت نیست پیگیری خرده فروشی مبتنی بر شیوع بیماری

  • جوان معترض را در مرکز صحنه در تظاهرات علیه پلیس به کشتار مردم سیاه و سفید

  • را که ادعا می کند در جان بولتون کتاب تاثیر?

 

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de