کریس پرات سوگوار از دست دادن مزرعه حیوانات شاهزاده روپرت رم

دایره زندگی است. کریس پرات در سمت چپ بود دل از دست دادن دوستانه مزرعه حیوانات شاهزاده روپرت رم.

“این یک روز جدی در #StillwaterRanch به عنوان شاهزاده روپرت رم در گذشت. 🥺 و” نگهبانان کهکشان ستاره, 41, زيرنويس سیاه-و-سفید Instagram عکس حیوانات افتخار در پنجشنبه 25 ژوئن. “او در زمان نهایی خود را استراحت درست در کنار هنوز آب از دریاچه زیر 100 سال پیر درخت سیب. من بسیار غمگین هستم. من تنها کسی است که می تواند گریبان او را به کلیپ خود را سم. او یک cuddler و sported ضخیم ترین زیبا ترین شکلات کت. او را زنده در قلب ما و در مزرعه به عنوان بسیاری از بره ها را وارد گله این سال است. #RIPrupert.”

Chris Pratt Mourns Loss of Farm Animal Prince Rupert Ram
کریس پرات و شاهزاده روپرت رم. حسن نیت ارائه میدهد Chris Pratt/Instagram

پرات غم اخبار می آید در مدت کوتاهی پس از او نشان داد که “دوستانه پادشاهی در Stillwater در مرتع پرورش احشام” استقبال جدیدترین تعجب عضو بگو گوساله.

“مادر heifer یکی از ما کار خانمها و” پارک ها و تفریح و سرگرمی آلوم توضیح داد از طریق Instagram در کنار یک عکس از گاو کوچک. “ما حتی نمی دانند که او باردار بود!!! شاید او نبود! شاید آن مفهوم معصوم! آیا شما آماده برای یک معجزه!? نشانه موسیقی انجیل!!!”

مینه سوتا, مادری که ازدواج کاترین شوارتزنگر در ژوئن 2019, فرار به مزرعه خود در ایالت واشنگتن زمانی که او نیاز به برخی از زمان به دور از هالیوود و شلوغی. دو ماه قبل از بستن گره های راک چه می کردم نویسنده, 30 باز در مورد تنظیم به زندگی در مزرعه با عشق جدید.

Chris Pratt Mourns Loss of Farm Animal Prince Rupert Ram
کریس پرات. مگنوس Sundholm/شاتر

“ما زندگی نمی کنند وجود دارد تمام وقت,” او گفت: , E! اخبار در زمان. “من به نوعی با رشد یک دسته از حیوانات مختلف پس از آن احساس بسیار راحت و در منزل و فقط یک بخشی از زندگی است.”

در اوایل این سال, اخبار شکست که زن و شوهر در انتظار اولین فرزند خود را با هم. پرات همچنین سهام 7 ساله پسر جک با همسر سابق Anna Farisو دریافت محبت و احترام از همسر باردار خود در روز پدر.

“چه سال شگفت انگیز شما داشته ام و من می دانم که در این سال پر خواهد بود بیشتر سرگرم کننده ماجراجویی و عشق” این هدیه از بخشش نویسنده بوده در یکشنبه 21 ژوئن در کنار یک کولاژ از عکس های مورد علاقه با مارول ، “من خدا را شکر هر روز برای شما. برکت به زندگی با شما به تماشای شما رشد می کنند و یکی از بزرگترین هدیه شده است می تواند دوست داشتنی ترین و سرگرم کننده،”

به ما گوش هفتگی داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de