ژله جفت! کیت هادسون زیبا با 20 ماهه دختر Rani

نام cuter اواز یا موسیقی دو نفری. کیت هادسون مشترک شایان ستایش ترین عکس از خودش حمام کردن در کنار او 20-ماه-پیر دختر Rani.

این تقریبا مشهور بازیگر 41 ارسال شده شیرین Instagram ضربه محکم و ناگهانی از خودش نگه داشتن بر روی Rani و با عشق خیره به پایین نوزاد در حالی که در وان حمام. تصویر همراه با قلبی پیام در مورد اینکه چرا این مهم به “انتخاب عشق” بالاتر از همه.

“عشق است. من نگه داشتن بچه ها من به عنوان من می خواهم برگزار می شود و از آنها بخواهید برای هیچ بازده,” او نوشت: در روز پنجشنبه 25. “من دوست دارم بچه ها من با آزادی دانستن آنها متفاوت از من و حمایت خود را از حقوق بشر به فردیت. من فقط آنها را دوست دارم بی وقفه.”

Kate Hudson Bathes With 20-Month-Old Daughter Rani
کیت هادسون و Rani حسن نیت ارائه میدهد از کیت هادسون/Instagram

این آبهای عمیق افق بازیگر ادامه داد: “اشتباهات اتفاق خواهد افتاد و مردم ناقص به انسان تنها خواهد بود ناقص. ما می خواهیم آن را به هر دیگر در راه است ؟ کمال … چه شده است که به هر حال ؟ اما هنگامی که ما را از یک دیگر هنگامی که ما عشق ما می تواند ببخشد. هنگامی که ما در عشق ما فراتر از همه منفی سر و صدا.”

هادسون گفت: انتخاب عشق به این معنی است که “ما تصمیم [sic] زندگی خوب است.” او همچنین با بیان این که “انتخاب عشق معنی است که شما هرگز به تنهایی.”

این چیزی قرض بازیگر استقبال Rani در سال 2018 با دوست پسر خود دنی Fujikawa. او همچنین سهام, پسر کون, 16 با شوهر سابق کریس رابینسون و پسر, Bingham, 8, با دوست پسر سابق Matt Bellamy.

پس از تولد او را تنها پدر هادسون نشان داد که چگونه او را تنظیم فرزند او تاکتیک. “من فکر می کنم شما فقط به منظور بالا بردن کودکان خود را به صورت جداگانه و بدون در نظر گرفتن مانند یک دانلود نر و ماده [رویکرد]. ما هنوز هم نمی دانم آنچه که او را برای رفتن به شناسایی به عنوان” او توضیح داد: به AOL در ماه ژانویه 2019.

هادسون نیز نشان داد در ماه فوریه که او نیست مخالف گسترش نوزادان خود را بیشتر. “من نمی دانم اگر من انجام,” او گفت: در این Ellen DeGeneres. “من در آن محل بود در حال حاضر رانی است که در آن سن که در آن شما مانند” من می خواهم یکی دیگر از کودک.'”

کالیفرنیا بومی افزود: “اما زمانی که او می شود مانند 4 یا 5 شما مثل” من احساس می کنم مثل من زندگی نیمه عقب کمی [و] آنها نیمه در یک شیار. آن را عجیب و غریب و … آن را مانند یک پنجره.”

به ما گوش هفتگی داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de