دهلی نو هتل های انجمن ممنوع چینی مهمانان پس از مرز برخورد

دهلی نو: یکی از دهلی هتل اصلی انجمن ها در روز پنج شنبه گفت که اعضای آن محرومیت چینی مهمانان که خواستار تحریم کالاهای چینی جمع آوری سرعت زیر یک مرز درگیری که به کشته شدن 20 سربازان هندی.

ژوئن 15, نبرد شد اولین بار سربازان کشته شده در جنگ در طول آسیایی, غول’ هیمالیا در مرز 45 سال بوده و به دنبال ساخت تا از نیروهای حتی به مذاکرات ادامه خواهد داد.

Sandeep Khandelwal رئیس جمهور از دهلی هتل و رستوران داران انجمن گفت: تصمیم گیری در پوشش 75,000 اتاق های هتل ها در پایتخت هند شد و به “حمایت از دولت ما در این جنگ مانند وضعیت با چین”.

“چرا ما باید اجازه می دهد آنها را برای به دست آوردن پول از هند؟” Khandelwal به خبرگزاری فرانسه گفت. این انجمن که نشان دهنده عمدتا سه و چهار ستاره و هتل ها را نیز تشویق اعضا برای جلوگیری از استفاده از محصولات چینی.

اگر چه تقریبا 300000 چینی در بازدید از هند در سال 2018 را تحریم تا حد زیادی نمادین به عنوان محدودیت های مسافرتی به دلیل coronavirus را دیده خارجی تعداد بازدید کننده رسید. برخی از هتل ها باقی می ماند توقیف با وجود مستند بودن به تدریج کاسته.

حرکت می کند اما نشان می دهد رشد ضد چین و احساسات در هند-به ویژه در رسانه های اجتماعی است که غرق با تماس به حقیر محصولات چینی. همچنین وجود داشته است کوچک تظاهرات با پرچم سوخته است.

E-commerce, غول, از جمله ما غول پیکر آمازون-که فروش حجم عظیمی از چینی ساخته شده آیتم های الکترونیکی — توافق کرده اند که برای نمایش کشور مبدا کالا برای فروش در سیستم عامل خود گزارش های رسانه ها گفت: در روز پنج شنبه.

در اوایل این هفته نارندرا نخست وزیر دولت دستور داد تمام فروشندگان برای انجام همان در آن گوهر پورتال استفاده شده است که برای ده ها میلیارد دلار از دولت خرید. چین Xiaomi — هند برترین های تجاری تلفن همراه است که کارخانه ها در این کشور — است که پوشش آن آرم در shopfronts در شهرهای بزرگ با آگهی خواندن “ساخته شده در هند”.

“مقامات شرکت گفت: ما برای انجام این کار برای محافظت از ما را از معترضان یا سیاستمدارانی که می تواند آسیب ملک به عنوان ضد چین و احساسات در حال افزایش است” گفت: Jignesh صاحب یک Xiaomi فروشگاه در بمبئی.

“اما تقاضا آمده است نه برای گوشی های هوشمند و مردم هنوز هم خرید این ابزارها” او به خبرگزاری فرانسه گفت. کالاهای ساخته شده در چین از جمله برخی از مواد اولیه حیاتی برای شرکت های دارویی هند نیز شروع به شمع تا در بنادر و فرودگاه ها به دلیل دقیق تر چک آداب و رسوم گزارش های رسانه ها گفت.

با وجود طولانی خاردار, روابط هند و چین باید به طور پیوسته ساخته شده است تا روابط اقتصادی قوی در سال های اخیر است. سالانه تجارت دو جانبه است به ارزش حدود 90 میلیارد دلار با کسری حدود 50 میلیارد دلار در چین به نفع.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de