دموکرات ها را متهم به ‘رئيس جمهور دلال’ Barr سیاسی دخالت آمریکا در نظام عدالت

دادستان کل بر حضور در میزگرد بحث و گفتگو در کاخ سفید در واشنگتن

توسط سارا N. لینچ

واشنگتن (العالم) – ایالات متحده آمریکا لعنتی دادستان کل ویلیام Barr در جلسه روز چهارشنبه بیش از اتهامات او نادرست و دخالت در پرونده های جنایی و ضد تراست پروب سیاسی, افزایش, اما آنها متوقف کوتاه متعهد به هر گام را امتحان کنید و بیرون راندن ملت بر اساس قانون ،

“آقای Barr کار در وزارت دادگستری است و هیچ ربطی به اصلاح بی عدالتی است. او رئیس جمهور را fixer” گفت: Jerrold Nadler رئیس مجلس نمایندگان قوه قضائیه کمیته.

“او به ما نشان داده است که یک مجموعه ای از قوانین برای رئیس جمهور و یکی دیگر از مجموعه ای از قوانین برای بقیه از ما.”

Nadler بود mulled subpoenaing بار به نظر می رسد قبل از این پنل برای آینده شنوایی اما یک سخنگوی وزارت دادگستری در روز چهارشنبه توییتی که بار را به طور داوطلبانه و به نظر می رسد به شهادت در جولای 28.

چهارشنبه ستیز جلسه ویژه شهادت از دو زمان وزارت دادگستری کارکنان که در زمان غیر معمول مرحله از عموم باد سوت خود را در برابر کارفرما.

در این جلسه در آمد در زمانی که بر آمده است در حال رشد تحت نظارت او پس از مداخله در دو پیگرد قانونی مربوط به تهمت متحدان اخراج دادستان فدرال که دفتر بررسی مغلوب ساختن پیشی جستن شخصی وکیل و نظارت استفاده از زور توسط فدرال مأموران اجرای قانون علیه معترضان مسالمت آمیز در تاریخی لافایت مربع است.

دادستان فدرال هارون Zelinksy شهادت در روز چهارشنبه که باراک اوباما در واشنگتن تحت فشار از “بالاترین سطح” از وزارت دادگستری به مقیاس آن صدور حکم توصیه برای مغلوب ساختن پیشی جستن دوست دیرین راجر سنگ.

“راجر سنگ بود که درمان متفاوت از هر دیگر متهم کرده است. او دریافت می شکند که تجربه بی سابقه گفت:” Zelinsky که کناره گیری از این پرونده بعد از ارشد مقامات اداره ثبت جدید صدور حکم یادداشت که حمایت از اصل توصیه از هفت تا نه سال در زندان است.

سنگ 67 بود که محکوم به انسداد شاهد دستکاری و دروغ گفتن به کنگره در طول تحقیقات خود را به دخالت در انتخابات ریاست جمهوری 2016.

جمهوری خواهان در پانل انتقاد Zelinsky بستری او تا به حال نه به طور مستقیم صحبت با بار و یا پس از آن اقدام آمریکا وکیل تیم شیا در مورد دلایل خود را برای پوسته پوسته شدن پشت محکومیت توصیه.

Zelinsky قانونگذاران گفت که شیا دفتر کاهش یافته است درخواست خود را برای یک جلسه است که J. P. کونای که نظارت عمومی در مورد فساد اداری در باراک اوباما در واشنگتن به او گفته بود که انگیزه های سیاسی شدند ناگهانی تغییر است.

کارمند دوم به شهادت روز چهارشنبه ضد تراست وکیل جان الیاس که صحبت در مورد این مورد سیاسی از آنتی تراست پروب به ماری جوانا شرکت ها و بخش خودرو.

با کمتر از پنج ماه قبل از انتخابات آمریکا با تعصب نمایش داده شده در طول قضایی مجلس شنوایی بر روی صفحه نمایش در طول کنگره است. در طول دادرسی قانون برای جلوگیری از بیش از حد زور توسط ادارات پلیس قربانی اختلافات حزبی در سنا است.

دونالد Ayer سابق معاون دادستان کل تحت George H. W. Bush که همچنین شهادت قبل از این کمیته روز شنبه گفت که او می ترسید Barr سوء رفتار بود فقط شتاب به عنوان انتخابات تساوی نزدیک تر است.

“درام ضرب و شتم از او سوء رفتار شتاب گرفته است,” او گفت:. “من نمی دانم چه آینده, اما من می ترسم به فکر می کنم در مورد آنچه در آن ممکن است” او گفت:.

(گزارش شده توسط سارا N. Lynch; گزارش های اضافی توسط دایان بارتز و سوزان Heavey; ویرایش توسط تیم Ahmann و Alistair بل)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de