Ew! Khloe Kardashian, Shawn Mendes و بیشتر نشان می دهد غذاهای آنها نفرت

به هر او (یا او) خود را!

هر کس مواد غذایی آنها را دوست دارم و همچنین به عنوان مواد غذایی آنها به سادگی نمی تواند ایستاده و مشاهیر این قاعده مستثنی هستند. در واقع چند ستاره شده اند بسیار آوازی در مورد مواد غذایی (یا مواد غذایی) نفرت دارند و برخی از این یافته ها بسیار تعجب آور است.

را Chrissy Teigen, به عنوان مثال. در حالی که نویسنده کتاب آشپزی دارای شور و شوق برای همه چیز از کرم ابریشم به کلید آهک پای عشق او را از غذا نمی گسترش به Nutella. هر چند شیرین شکلات فندق گسترش است که محبوب میلیون ها نفر Teigen را درک نمی کند چه همه سر و صدا است در مورد به عنوان مثال یک صدای جیر جیر او در سال 2014.

“Nutella است sh–t” او اعلام کرد بدون بافت است.

در مرزه پایان از طیف Khloé Kardashian بدون فن از گوشت خوک. این Keeping Up With the Kardashians ستاره متنفر گوشت تا آنجا که او یک بار نشان داد از طریق خود برنامه که او را نه به دست آوردن 10 پوند از کمک خود به برخی از خوک محصول.

کارداشیان پس از دفع توسط گوشت خوک که حتی بیکن است که توانایی تیز کردن اشتها خود را. او اعتراف کرده به افزایش سرعت شکرگزاری چاشنی دستور بنابراین به عنوان به حذف اسموکی مورد علاقه, اما حفظ یک میل شدید برای مشابه جایگزین – ترکیه بیکن. “بیکن ترکیه تنها کودک!” او اعلام کرد در زمان.

پایین ببینید بیشتر افراد حداقل غذاهای مورد علاقه!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de