انفجار در نزدیکی نظامی مجتمع سنگ تهران یک شبه

یک تصویر گرفتن از فیلم به دست آمده از ایران در تلویزیون دولتی صدا و سیما در تاریخ 26 ژوئن سال 2020 نشان می دهد, نارنجی, نور و در نتیجه از آنچه در وزارت دفاع گفت: یک مخزن گاز, انفجار که لرزاند تهران یک شبه. — AFP

تهران: یک مخزن گاز, انفجار تهران را لرزاند شبانه در نزدیکی یک نظامی پیچیده است که تحت بررسی پنج سال پیش از سازمان ملل متحد و دیده بان هسته ای ایران وزارت دفاع روز جمعه گفت.

تانک منفجر کرد تا در حدود نیمه شب با خبرگزاری فارس گفت: “تعدادی از کاربران رسانه های اجتماعی گزارش دیدن یک نور نارنجی رنگ” در شرق تهران است.

تازه فیلم پخش شده در تلویزیون دولتی نشان داد آنچه در ظاهر به یک سنگ اسمانی بزرگ نارنجی در افق در وسط شب.

آن را نشان داد آنچه گفته شد پس از انفجار در روز روشن با حداقل دو استوانه ای مخازن آسیب دیده توسط آتش همراه با یک سوخته در نزدیکی میدان.

مخازن گاز “منفجر شد و در Parchin عمومی منطقه است. خدا را شکر هیچ تلفات وجود دارد” گفت: وزیر دفاع سردار داود عبدی.

“این حادثه صورت گرفت, در جنوب شرق تهران به دلیل نشت گاز در مخازن رخ داد که در منطقه عمومی از Parchin و باعث انفجار است.”

شعله شد و تحت کنترل در آورده و توسط آتش نشانان و تحقیقات برای تعیین علت عبدی گفته تلویزیون دولتی.

Parchin یک سایت مشکوک به داشتن میزبانی معمولی آزمایش انفجار قابل استفاده برای انرژی هسته ای که جمهوری اسلامی ایران را انکار می کند.

در آن آمده بود تحت بررسی از UNs آژانس بین المللی انرژی اتمی در سال 2015.

ایران در حال حاضر آژانس بینالمللی انرژی اتمی دسترسی به سایت به دلیل ماهیت کار خود را, اما این سازمان پس از آن رئیس اواخر Yukiya توسعه و تحقیقات باید همزمان بازدید وجود دارد.

فارس که نزدیک به ultra-محافظه کاران در ایران گفت که با توجه به “ویدئوها ارسال شده توسط (ما) خوانندگان این نور دیده می شد برای چند ثانیه”.

آن را ذکر یک “منبع آگاه” و گفت: این سایت از این حادثه بود که مربوط به ارتش است. “در ورودی (در نزدیکی) Parchin منطقه نظامی وجود دارد که هیچ جنبش و یا ترافیک از آتش و نجات وسایل نقلیه” اخبار سازمان اضافه شده است.

فارس گفت که فلش از نور ناشی از “صنعتی مخزن گاز, انفجار” در نزدیکی یک مرکز متعلق به وزارت دفاع.

خبرگزاری مهر گفت: “وحشتناک صدا” شنیده شد.

تلویزیون دولتی گفت: نهادهای مختلف بودند در حال بررسی این حادثه است. فارس گفت: پلیس درگیر شدند در تحقیقات.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de