اینجا را کلیک کنید برای خواندن کامل مقاله.

نکته کلیدی: نیروی دریایی ایالات متحده را به جنگ ضد زیردریایی مهارت بدتر شده تا حد زیادی پس از پایان جنگ سرد است.

بیشتر از منافع ملی:

که در آن جنگ جهانی سوم می تواند شروع این سال

چگونه F-35 Stealth Fighter تقریبا هرگز اتفاق افتاده است

روسیه گم شده سلاح های هسته ای نشسته در کف اقیانوس

چگونه چین می تواند غرق یک ناو هواپیمابر نیروی دریایی ایالات متحده

در مارس 2015 یکی از بزرگترین هسته ای-طراحی کشتی های جنگی در جهان بود “غرق شده” توسط یکی از کوچکترین.

این Saphirیک حمله هسته ای زیردریایی بنا به گزارش نفوذ به دفاع از ناو هواپیمابر یو اس اس تئودور روزولت به ثمر رساند و شبیه سازی اژدر بازدید در او. این حادثهدر اصل گزارش توسط نیروی دریایی فرانسه شد و بعد از آن سرکوب شده است.

در مارس 4, 2015 فرانسه نیروی دریایی اعلام کرد در یک پست وبلاگ که زیردریایی Saphir (“یاقوت کبود”) تا به حال شبیه سازی شده تعقیب و کشتن حامل ناو یو اس اس تئودور روزولت. نه تنها هسته ای-صفحه ناو هواپیمابر شبیه سازی شده غرق شده اما تعداد نامعلومی از اسکورت. این پست بعدا حذف بدون نظر از این وبلاگ.

در اینجا آنچه در جهان می داند: با توجه به نیروی دریایی پست وبلاگ (ذخیره و تکثیر توسط RP دفاع وبلاگ) ورزش بین Saphir و یو اس اس تئودور روزولت اعتصاب حامل گروه صورت گرفت قبل از استقرار عملیاتی. با توجه به نیروی دریایی حامل اعتصاب گروه شامل چندین Ticonderogaکلاس موشک هدایت شونده موبایل و Arleigh Burke-کلاس ناوشکن و یک لس آنجلس-کلاس هسته ای زیردریایی حمله.

با توجه به U. s. Naval Institute, اخبار, حامل, اعتصاب, گروه 12 (CSG 12) ترک نیروی دریایی ایستگاه نورفولک و نیروی دریایی ایستگاه Mayport در مارس 5 برای خاورمیانه و استقرار. CSG12 شامل حامل روزولت به Ticonderogaکلاس رزمناو یو اس اس نورماندی و Arleigh Burke کلاس ناوشکن Winston S. Churchill, فارست شرمنو فرگت از ناوشکن اسکادران 2 ارائه اسکورت.

پست های وبلاگ توضیح داد که قبل از استقرار در ورزش رخ داده است که در سواحل فلوریدا صورت گرفت در دو مرحله ، فاز اول شامل Saphir یکپارچه با نیروی دریایی ایالات متحده نیروهای خود را برای قرار دادن زیردریایی های دشمن و انتقال داده ها به دیگر دوستانه anti-submarine warfare دارایی. “دشمن زیردریایی” در این مورد ممکن است لوس آنجلس-کلاس زیردریایی هسته ای متصل به CSG 12.

در فاز دوم ورزش Saphir روشن طرف و بخشی از نیروی دشمن. فرانسه زیردریایی هسته ای بود که با همکاری نیروی دریایی P-3C Orion و P-8 Poseidons. Saphir بود برای قرار دادن روزولت و رسیدن به موقعیت به نزول ، به عنوان ورزش سناریو انحطاط را به یک تیر اندازی جنگ Saphir اجازه داده بود برای حمله به. زیردریایی گزارش “غرق” روزولت و “بیشتر” از آن اسکورت.

پس از ورزش بیش از Saphir فرمانده ملاقات با عقب دریاسالار ریچارد باتلرافسر فرمانده از اعتصاب حامل گروه 4 و معاون دریاسالار نورا تایسونمعاون فرمانده ناوگان ما در فرماندهی نیروهای.

فرانسه نیروی دریایی پست وبلاگ اعلام شد در توییتر در مارس 4 بود اما به سرعت حذف شده است. چند دفاع رسانه های تا حذف و حمایت دولت RT (روسیه امروز) جمع است که “عمده آسیب پذیری” تا به حال اجازه Saphir به نفوذ روزولت‘s صفحه نمایش. بود که حدس و گمان خالص به عنوان اصلی نیروی دریایی فرانسه پست اشاره می کند و نه هر گونه آسیب پذیری.

این حادثه به نظر می رسد که در واقع اتفاق افتاده است. محتمل ترین توضیح برای حذف پست وبلاگ این بود که آن را به سادگی شرم آور به عمده فرانسه متحد.

Saphir دوم از شش روبی, کلاس حمله هسته ای زیردریایی های ساخته شده برای نیروی دریایی فرانسه. روبی اولین نسل از حمله هسته ای زیردریایی—در حالی که فرانسه نیروی دریایی تا به حال هسته ای-مجهز به موشک های بالستیک زیردریایی از اواسط دهه 60, فرانسوی حمله زیردریایی بودند مرسوم شده تا اوایل 1980s. در 2,630 تن مستغرق و 241 پا طولانی روبی, کلاس نیز ممکن است کوچکترین هسته ای رزمندگان همیشه به دریا. هر زیردریایی دارای یک خدمه فقط 70 است و رانده شده توسط یک K48 تحت فشار راکتور آب به سرعت 25 گره در زیر آب. این روبی, subs هر چهار تعظیم لوله اژدر مجهز به F17 Mod 2 اژدر و MM39 Exocet موشک های ضد کشتی.

چگونه مانند یک زیردریایی کوچک کشتن یک کشتی تقریبا پنجاه بار بزرگتر از خود ؟ اول از همه, ما نمی دانیم که قوانین نامزدی از ورزش است. بودند روزولت’s اسکورت با استفاده از anti-submarine warfare سنسور? وجود دارد هر گونه منع یا محدود کردن خود استفاده و یا به هر یک از آنها اعلام شده باطل برای اهداف از ورزش ؟

دوم, آن مهم است به یاد داشته باشید که “غرق شده” است و در علامت نقل قول برای یک دلیل. فرانسه F17 اژدر دارای یک 551 پوند HBX-3 کلاهک انفجاری بالا. آن را همچنین می توانید تنها آتش سالوو از چهار اژدر در یک زمان با توجه به داشتن تنها چهار اژدر لوله. یک 551 پوند اژدر کلاهک احتمالا نمی نزول یک Ticonderoga یا برک-کلاس اسکورت و هر چند این امر بدون شک آسیب, آن را قطعا نمی نزول یک نیمیتزکلاس supercarrier. همچنین با توجه به صفحه نمایش از چهار اسکورت کشتی ها و روزولت‘s پردازنده جنگ ضد زیردریایی و هلیکوپتر و یک سالوو از چهار اژدر بود همه Saphir شد رفتن به قبل از آن مجبور به خروج.

ارائه Saphir هدفمند روزولت و اسکورت این امر آسیب دیده اند چهار کشتی—و نه همه آنها. اگر چه تمایز کمتر مهم است که آن را می آید به اسکورت شده اند که ممکن است زدم از عمل فقط با یک اژدر در روزولت که به احتمال زیاد هنوز هم قادر به عملیات های هوایی.

نیروی دریایی ایالات متحده را به جنگ ضد زیردریایی مهارت بدتر شده تا حد زیادی پس از پایان جنگ سرد و به ویژه پس از 9/11. تاکید بر زمین جنگ به کارگردانی نیروی دریایی انرژی و بودجه—در جای دیگر. هنوز هم به عنوان چینی نیروی دریایی همچنان به رشد و نیروی دریایی روسیه استفاده می شود بیشتر به شدت در دریای مدیترانه و بالتیک دریاها بهبود ASW در حال تبدیل شدن به خوبی سزاوار اولویت است. از “غرق شدن” از تئودور روزولت ممکن است یک ضربه به غرور اما این نیز مهم زنگ خطری. دفعه بعد خارجی زیردریایی ساقه یک نیروی دریایی ایالات متحده حامل با نزدیک به شش هزار نفر در هیئت مدیره آن می تواند چیزی که واقعی است.

کایل Mizokami دفاع و امنیت ملی و نویسنده مستقر در سان فرانسیسکو که به نظر می رسد در این دیپلمات و سیاست خارجی و جنگ خسته کننده است و روزانه وحش. در سال 2009 او cofounded دفاع و امنیت, وبلاگ و ژاپن امنیت سازمان دیده بان. شما می توانید او را دنبال کنید توییتر: @KyleMizokami.

این مقاله برای اولین بار ظاهر شد در سال 2016 است و تجدید چاپ در اینجا با توجه به خواننده های مورد علاقه.

تصویر: ایسنا

اینجا را کلیک کنید برای خواندن کامل مقاله.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de