غواصی عمیق تر. که دقیقا همان چیزی است که Liz Garbus بود که تطبیق میشل مک نامارا‘ثانیه کتاب من رفته در تاریکی: یک زن وسواسی جستجو برای گلدن استیت قاتلبه شش قسمت docuseries برای HBO.

کتاب های منتشر شده در ماه فوریه 2018 تمرکز بر روی مک نامارا جستجو برای گلدن استیت قاتل یک مرد مسئول 50 خانه-تهاجم تجاوز و 12 قتل در ’70s و 80s و دادن صدای به بازماندگان. سری تواریخ سفر خود را و در نهایت وسواس شد که بیش از حد برای او. او تبدیل شد به طور فزاینده ای متکی بر داروهای تجویزی برای مدیریت نگرانی و کابوس و غم انگیز درگذشت یک مصرف بیش از حد تصادفی در خواب خود را در سال 2016. او سپس شوهر, Patton Oswalt, داوطلب خدمت سربازی پل Haynes و بیلی Jensen, دو, دیگر sleuths که کار با مک نامارا برای کمک به پایان برساند و انتشار کتاب خود است.

مک نامارا تحت فشار قرار دادند برای همه آنها را به نگاه به تست DNA چیزی که نبود شدنی هنگامی که این مورد برای اولین بار شروع به 30 سال پیش. این حرکت در نهایت منجر به دستگیری افسر پلیس بازنشسته یوسف جیمز دی آنجلو جونیور در مارس سال 2018 است. او متهم شده بود با 13 جنایت فقره قتل با شرایط خاص و 13 فقره آدم ربایی به ارتکاب سرقت های خود را بعد از شنیدن است 29 ژوئن.

Patton Oswalt Liz Garbus Ill Be Gone in the Dark
Patton Oswalt و مدیر Liz Garbus. حسن نیت ارائه میدهد HBO

بنابراین می تواند docuseries منجر به یکی دیگر از مسئله مورد ترک خورده?

در آغاز کتاب خود مک نامارا نشان می دهد که وسواس خود را با جرم آمد از یک قتل رخ داده است که در همسایگی او هنگامی که او تنها 14. کاتلین لمباردو شد تجاوز جنسی و قتل در اوک پارک ایلینوی در ماه اوت سال 1984 زمانی که او بود 24. در این مورد هرگز حل شده است.

“یک چیز وجود دارد من آرزو می کنم ما تا به حال شده است قادر به انجام. میشل نوع منبع داستان بود که به عنوان یک نوجوان همسایه به قتل رسید در حومه شیکاگو محله کتی لمباردو. او همیشه می خواستم به دانستن آنچه که اتفاق افتاده با آن صورت و او همیشه احساس می کردم که آن را در دسترس” Garbus 50 و می گوید: در آخرین قسمت از “دیده بان با ما” پادکست. “و به این ترتیب ما, مثل, شاید ما می توانید کرک این مورد. شاید ما می توانید انجام دهید برای Lombardo, پرونده قتل, آنچه میشل را برای گلدن استیت قاتل! منظورم البته بسیاری وجود دارد, بسیاری از افراد مشغول به کار در GSK. متاسفانه ما نمی تواند پیشرفت های زیادی با پارک پلیس. من قطعا آرزوی ما شده بود قادر به کشف آن بیشتر است.”

Michelle McNamara Ill Be Gone in the Dark
میشل مک نامارا رابین فون سوانک/HBO

اما Garbus یادداشت “شاید وجود خواهد داشت دیگر شهروند کارآگاهان مانند میشل و محافل که را که یکی است.”

برای اطلاعات بیشتر از Garbus بر من رفته در تاریکیکار با Oswalt پس از مرگ همسر و چگونگی دستگیری خود را تغییر سری گوش دادن به پادکست بالا. مشترک شدن در iTunes برای بیشتر منحصر به فرد تلویزیون, اخبار و مصاحبه.

من رفته در تاریکی برای اولین بار در HBO پنج شنبه, 28 ژوئن در 10 p. m. ET. علاوه بر این, HBO منتشر خواهد شد یک همراه و همدم پادکست debuting پس از docuseries برای اولین بار.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de