جولین هاف ” شده است با تکیه بر بن بارنز پس از Brooks Laich تقسیم

پس از جولین هافازدواج به Brooks Laich شروع به فرو ریختن او اخذ شده توسط با کمک کمی از دوستان خود را.

“او تا به حال شده است هزینه های زیادی از زمان با بن بارنز شده است و با تکیه بر او” یک منبع می گوید ما هفتگی منحصرا از بازیگر 38 با آنها به رقص با ستاره ها آلوم 31 بود که برای اولین بار کشف در مارس جلوتر از او جدا از NHL آلوم 37. “او گفت بروکس آن چیزی بود, اما آن را نمی.”

یک ماه و نیم پس از هاف و بارنز شد عکس راه رفتن در اطراف لس آنجلس او و Laich اعلام کرد که آنها تا به حال تصمیم به پایان دادن به دو سال از ازدواج.

Julianne Hough Has Been Leaning Ben Barnes Since Brooks Laich Split
جولین هاف, بن بارنز و Brooks Laich. Broadimage/شاتر; Rob Latour/شاتر; John عکاسی/شاتر

“ما با عشق و با دقت گرفته شده در این زمان ما نیاز به ورود در تصمیم گیری ما برای جدا” را جدا و شوهر که ازدواج در ماه جولای 2017 گفت: در یک بیانیه مشترک در مارس 29. “ما سهم فراوانی از عشق و احترام به یک دیگر و ادامه خواهد داد به سرب با قلب ما از آن محل. ما با مهربانی درخواست خود را شفقت و احترام به حریم خصوصی ما در حال حرکت رو به جلو است.”

پس از گریس زندگی می کنند! ستاره چپ L. A. و “نیست پاسخ هر کسی را به تماس و یا متون از جمله دوستان نزدیک او” با توجه به منبع.

Laich برای خود باقی ماند تا در تماس با برادر خود را در قانون Derek Hough. در روز سه شنبه, ژوئن 23, آنها اعمال با جهان از رقص قاضی دختر هیلی Erbertو دو نفر دیگر از دوستان. Derek مستند “بروکس’ تولد انفجار تمرین” در Instagram داستان.

ما را شکست این خبر در ماه ژانویه که جولین و Laich داشتن مسائل در ازدواج خود را, اما او امیدوار بود آنها می توانند همه چیز کار کردن به جای رفتن به راه جداگانه خود را.

“اقدامات او هستند چه چیزی باعث طلاق با بروکس” یک منبع گفت: ما در چهار شنبه, ژوئن 25. “بروکس نمی خواست طلاق اما او احساس تحت فشار قرار دادند و نسبت به آن به دلیل چگونه جولین رفتار شد.”

یکی دیگر از خودی که قبلا نشان داد که رقاص حرفه ای که عرضه, سبزه, مو این است که “نه بزرگ” پس از فروپاشی با سابق هاکی pro.

جولین و Laich شد اولین مرتبط در سال 2014 پس از معرفی توسط منحنی costar Teddy Sears.

به ما گوش هفتگی داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de