کیت هادسون شیرین مادری نقل قول در مورد کودکان و نوجوانان رایدر Bingham و Rani

کیت هادسون او را دوست دارد آنهایی که کمی! بازیگر مادر شد در سال 2004 شده است و احساساتی در مورد خانواده اش بوده است.

این تقریبا معروف ترین ستاره به تازگی به استقبال دخترش, Rani در اکتبر 2018 با دوست پسر خود دنی Fujikawa. “او در اینجا” Fabletics خالق نوشت: در Instagram در آن زمان است. “ما تصمیم گرفته اند به نام دختر ما Rani (تلفظ رونی) پس از پدر بزرگ او ران Fujikawa. ران شد خاص ترین مردی که همه ما دست از صمیم قلب. به نام او و بعد از او یک افتخار است. همه به خوبی انجام می دهند و مبارک به عنوان می تواند. خانواده ما با تشکر از شما برای این همه عشق و نعمت شده اند که راه ما فرستاده و ما ارسال ما حق بازگشت.”

این آمد و شش ماه پس از هادسون اعلام کرد که او و Fujikawa انتظار اولین فرزند خود را با هم. “ما تلاش کرده اند برای حفظ این بارداری تحت رادار برای تا زمانی که ممکن است اما من poppin در حال حاضر!” لس آنجلس بومی نوشت: در Instagram در مارس سال 2018 است. “و آن را بیش از حد رفو به چالش کشیدن برای مخفی کردن و رک و پوست کنده پنهان تر است طاقت فرسا و سپس فقط بیرون آمدن با آن! بچه ها من دنی خودم و تمام اعضای خانواده در حال دیوانه هیجان زده! یک دختر کوچک در راه است.”

گلدن گلوب برنده استقبال رایدر در سال 2004 با شوهر سابق کریس رابینسونپس از بینگهام هفت سال بعد با او ex-نامزد مت بلامی.

در آوریل 2019 یک منبع گفت:” ما هفتگی در مورد او coparenting روابط با فورشیرد من و خواننده الهه شعر و موسیقی خواننده گروه. “[او] می بیند مت بسیاری با بینگ که هم جداگانه با پدر خود” خودی توضیح داد به ما ، “کریس زندگی در شمال کالیفرنیا اما پایین می آید به بازدید از آنجا که کیت پشتیبانی از رایدر داشتن یک رابطه مثبت با پدر خود.”

نگه داشتن اسکرول برای یک نگاه بسیار سرگرم کننده نویسنده بهترین نقل قول در مورد خانواده اش از او شیوه های فرزند پروری را به پست-baby بدن سفر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de