Kristin Cavallari را Enchilada غذای مرکب از گوشت وارد شده غیر تند جانبی برای کودکان و نوجوانان

باهوش پخت و پز! Kristin Cavallari شلاق تا خوشمزه به دنبال enchilada غذای مرکب از گوشت وارد — و آن را ویژگی های یک پیچ و تاب و منحصر به فرد فقط برای بچه های خود را.

در Instagram داستان در پنج شنبه, ژوئن 25, 33 سال بسیار Cavallari آلوم مشترک چند فیلم از او را به شام برای خودش و فرزندان او Camden, 7, Jaxon 6 و Saylor, 4. او نشان داد که راز ساخت همه خوشحال است از جمله غیر تند بخش برای آنهایی که جوان.

“امشب برای شام ما با داشتن یک enchilada غذای مرکب از گوشت وارد. بنابراین من به برخی از پیاز و فلفل حق در اینجا است که من سرخ کرده و سپس من را تکه تکه مرغ با لوبیا سیاه و سفید, گوجه فرنگی,” او توضیح داد: در حالی که بخش او در حال حاضر آماده شده است. “من به طور معمول انجام برخی از تکه های فلفل, اما آنچه که من قصد دارم به انجام است قرار داده و آنها را در نهایت به این دلیل که بچه ها من را نمی خواهد انجام دهد تند. من لوبيا purée و من قصد دارم به لایه همه چیز را که من به شما نشان خواهد داد.”

Kristin Cavallari Enchilada Casserole Has a Non-Spicy Side for Her Kids
Kristin Cavallari را Enchilada خورش حسن نیت ارائه میدهد از Kristin Cavallari/Instagram

Cavallari سپس اقدام به او نشان می دهد لایه بندی روند که در طی آن او شروع به قرار دادن شش چیپس در پایین از پان. او سپس پر کردن ظرف با مواد باقی مانده اطمینان به توضیح دهید که چگونه نیمی از غذای مرکب از گوشت وارد خواهد بود صدر با سس گوجه فرنگی و دومی سمت خواهد بود لایه لایه با یک تند enchilada sauce. نادر جیمز بنیانگذار سپس به طعنه یک پیش نمایش از وعده غذایی قبل از قرار دادن آن را درون فر به مدت 30 دقیقه.

زمانی که از ظرف به پایان رسید او به اشتراک گذاشته تصویر از محصول نهایی. او همچنین اشاره کرد که بخشی از خوشمزه به دنبال غذا بود “بچه طرف است.”

این enchilada recipe خواهد بود برجسته در Cavallari آینده, کتاب آشپزی, درست, راحتی, که بازدید قفسه های در شنبه 29 سپتامبر. درست راحتی است دومین کتاب آشپزی پس از 2018 را درست ریشه.

Kristin Cavallari Enchilada Casserole Has a Non-Spicy Side for Her Kids 1
Kristin Cavallari Broadimage/شاتر

Cavallari قبلا به اشتراک گذاشته شده در مارس 2016 چگونه او در بر داشت ایجاد تعادل بین سالم و در عین حال وعده های غذایی خوشمزه برای خود و خانواده اش. “من یک مهره سلامت اما من هم دوست دارم مواد غذایی و عشق به غذا خوردن. من می خواستم مردم را به دیدن که شما می توانید هر دو و این که سالم بودن به این معنا نیست خسته کننده,” او توضیح داد: به پخت نوری ،

“در اوایل 20s همه من بود نگاه کالری خورد و من یک تن از فرآوری مواد غذایی.’ در حال حاضر تنها چیزی که من در لیست مواد تشکیل دهنده” او ادامه داد. “هنگامی که من باردار شد با اولین پسر من تصمیم به خوردن مواد غذایی واقعی و با پردازش به عنوان امکان پذیر است. پس از آن من احساس کردم بهترین من همیشه و من تا به حال به رژیم غذایی مانند من استفاده می شود به.”

در لاگونا بیچ آلوم سهام سه فرزند خود با او جدا, شوهر, جی کاتلر. این جفت ارز که از قصد خود برای طلاق در ماه آوریل است.

به ما گوش هفتگی داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de