Laura Prepon دختر ‘Peed در همه چیز” پس از ملاقات با برادر نوزاد خود

نه کاملا به عنوان برنامه ریزی شده. Laura Prepon نشان داد که او 2 ساله پدر و الا تا به حال “احمقانه ترین” در واکنش به جلسه جدید خود را برادر عزیزم برای اولین بار.

“ما او را در آورده و برای معرفی او به ما دختر و در اتاق خواب ما این پارچه خیمه مخروطی سرخ پوستان. وجود دارد یک دسته از پتو در آن و حیوانات که در آن او نقش” the Orange Is the New Black star, 40, توضیح در طول یک مجازی ظاهر در زندگی با کلی و رایان در جمعه 25 ژوئن. “ما به ارمغان آورد و کودک و معرفی آنها و … او زد خیمه مخروطی سرخ پوستان در زمان خاموش همه لباس های خود را به ما خیره شد و فقط peed در همه چیز.”

Laura Prepon Daughter Peed Everything After Meeting Her Baby Brother
Laura Prepon و دخترش, الا. حسن نیت ارائه میدهد Laura Prepon/Instagram

Prepon و شوهر, Ben Foster استقبال پسر خود را در ماه فوریه و “واقعا سعی کردم به [الا] به درک مفاهیم” داشتن یک نوزاد جدید برادر در نهایت قبل از آوردن او به خانه. اما کار سخت خود را گرفت و در حالی که کمی به پرداخت کردن.

“این اولیه ترین مارک از قلمرو” این است که ’70s Show آلوم طعنه. “و ما در تلاش بودند به خنده چون ما نمی خواهیم او را به فکر می کنم آن را خوب برای او به ادرار در مسائل اما این خیلی خنده دار است.”

چهار ماه پس از یک ورود الا شروع به تنظیم به نقش جدید خود به عنوان یک خواهر بزرگتر. “اگر او گریه می کند او را ناراحت می شود. او بسیار همدلانه” Prepon گفت: در روز جمعه. “او می خواهد به مطمئن شوید که او خوب است.”

Laura Prepon Daughter Peed Everything After Meeting Her Baby Brother
Laura Prepon. اریک Pendzich/شاتر

پس از استقبال فرزند دوم خود را هم به دختر در قطار ستاره و پرورش 39 نگه داشته اند نام خود را خصوصی. در حالی که صحبت کردن به ما هفتگی در مورد کتاب جدید من و شما به عنوان مادران: خام و صادق هدایت به مادری, Prepon باز کرد تا در مورد تصمیم خود را برای محافظت از پسر او را از کانون توجه است.

“ما را به تمام کسانی که تصمیم گیری به عنوان یک خانواده از آنجا که ما در چشم او گفت:” در ماه آوریل است. “بنابراین هر زمان که ما چیزی را که ما صحبت در مورد آن را برای اولین بار و مطمئن شوید که ما راحت با آن است. … آن را ثابت مذاکرات چون ما خیلی خوش شانس به انجام آنچه که ما عشق است. اما بخشی از بودن در چشم های عمومی است که چگونه شما در مذاکره حفظ حریم خصوصی شما چگونه مذاکره نگه داشتن زندگی شخصی خود را خصوصی؟”

در حالی که او و آلفا سگ بازیگر “نمی دانم به بحث در مورد” پسر خود را از نام مورد برای زمان حال او اذعان کرد که “این زیبا است که مردم می خواهم به دانستن نام او.”

به ما گوش هفتگی داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de