ماسک-in-Chief: بایدن می گوید که رئیس جمهور او نیاز به پوشیدن پوشش صورت در

واشنگتن — جو بایدن می گوید که اگر او رئیس جمهور بود ، او را نیاز مردم در سراسر کشور به پوشیدن ماسک در طول coronavirus بیماری همه گیر.

“چیزی که ما نمی دانیم این ماسک را یک تفاوت عظیم. من اصرار دارند که همه در بود که با پوشیدن ماسک ، ” presumptive 2020 دموکرات نامزد ریاست جمهوری گفت: در مصاحبه با CBS پیتسبورگ وابسته KDKA در روز پنج شنبه.

بایدن که با پوشیدن یک ماسک طی مصاحبه ای ایستاده و در فاصله ای دور از خبرنگار و دوربین تلویزیون گفت که هر کسی که می خواست برای بازگشایی یک کسب و کار را به اطمینان حاصل شود که افرادی که پیاده روی در دسترسی به ماسک.

پرسید: اگر او می خواهد با استفاده از خود فدرال اهرم به حکم پوشیدن ماسک معاون سابق رئیس جمهور گفت: “بله من از نظر اجرایی. بله من خواهد بود.”

“من می خواهم به انجام همه چیز ممکن است به آن نیاز است که مردم تا به حال به پوشیدن ماسک در مکان های عمومی می شود.”

در طول مصاحبه بایدن همچنین رد این ایده از برگزاری تظاهرات بزرگ تحت شرایط فعلی به این دلیل که ویروس است که تحت کنترل و واکسن هنوز در دسترس نیست.

بایدن نظرات آمده میان افزایش coronavirus موارد در تعدادی از کشورهای سراسر کشور با برخی از آنها مجبور به توقف خود را reopenings. مراکز کنترل و پیشگیری بیماری در روز پنج شنبه همچنین گفت که تعدادی از COVID-19 نفر در ایالات متحده ممکن است 10 برابر بیشتر گزارش شده است.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به نوبه خود کاهش یافته است به پوشیدن ماسک در سراسر این بیماری همه گیر از جمله در مبارزات انتخاباتی, تجمع در ماه آخر هفته گذشته در Tulsa, اوکلاهما صورت گرفت که در داخل و عرصه ای که در آن حامیان آنها نمی نیاز به پوشیدن ماسک.

کارشناسان در ضمن تشویق شده اند مردم را به پوشیدن ماسک به دلیل آن می تواند به طور قابل توجهی کاهش انتقال ویروس ها و به طور بالقوه جلوگیری از موج دوم این بیماری است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de