جدید ایالات متحده COVID-19 موارد پیش افتادن از اوج مجموعه در ماه آوریل به عنوان متحده تجدید نظر در استراتژی

به عنوان coronavirus همه گیر است که در مورد به آن را وارد کنید و هفتم ماه COVID-19 همچنان به افزایش در بخش هایی از آمریکا و حتی آن را به عنوان آسان می کند در برخی از ایالت ها و کشورهای دیگر — تنظیم و رکورد و پر کردن بیمارستان در سراسر ایالات متعدد.

در روز پنج شنبه فرماندار تگزاس یکی از سخت ترین ضربه متحده گفت: توقف روند بازگشایی کسب و کار و موسسات.

با توجه به پیگیری از ان بی سی نیوز روز شنبه شاهد ایالات متحده بالاترین-همیشه تنها-روز تعداد موارد جدید, با بیش از 45 ، 000. قبلی اوج بود در آوریل 26. وجود اخبار مثبت در آن میزان مرگ و میر رو به کاهش است, احتمالا منعکس کننده این واقعیت است که بسیاری از بیماران جوان تر هستند. اما مرگ و میر تاخیر موارد جدید توسط چند هفته تا چند ماه وجود دارد و نگران کننده است, ثبت نام در افزایش موارد نیاز به بستری شدن در بیمارستان. با توجه به شماره پیگیری از دانشگاه جانز هاپکینز ایالات متحده تا به حال بیش از 122,000 مرگ و میر و 2.4 میلیون موارد مثبت به مراتب بیشتر از هر کشور دیگری است. به عنوان مورد در اروپا سقوط, تماس, به ممنوعیت سفر از آمریکا تا زمانی که این ویروس را تحت کنترل در اینجا افزایش یافته است.

در میان کشورهای تنظیم جدید روزانه پرونده این هفته در کالیفرنیا و آریزونا و تگزاس و فلوریدا. مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری اسناد و مدارک به دست آمده توسط یاهو, اخبار, نشان می دهد که اکثر استان ها در این کشورها شد و در رو به پایین مسیر یک ماه پیش اما در حال حاضر تقریبا همه مخالف است. یکی دیگر از نقشه توسط گروه بهداشت و خدمات انسانی و امنیت میهن را نشان می دهد که از ژوئن 21, 19 متحده تا به حال حداقل بخشی از بازگشایی شد (یا هرگز ایالت تعطیلی در وهله اول) در حالی که موارد هنوز افزایش, با وجود CDC دستورالعمل های تماس برای حداقل دو هفته از سقوط مورد شماره های قبل این روند آغاز شد.

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری

در این مرحله ویروس نیست خونتان در مکان های که قبلا ضربه سخت مانند ایالت نیویورک که در آن موارد همچنان به رها کردن — با وجود نگرانی در اوایل این ماه که عظیم سیاه و سفید زندگی می کند موضوع اعتراض خواهد در یک نتیجه سنبله.

چندین رسانه گزارش روز شنبه که کاخ سفید برنامه ریزی شده به 13 بودجه فدرال تست سایت در پایان ماه. این خبر در میان گزارش هایی که تست ظرفیت در برخی از ایالات آمریکا است “غرق شده است.” نیویورک تایمز گزارش داد که روز جمعه گذشته بزرگترین آزمایشگاه در آریزونا دریافت بیش از دو بار به عنوان بسیاری از نمونه ها به عنوان آن می تواند روند که صدها نفر از انتصاب در مرکز آزمایش در fairgrounds دولت محفوظ در عرض چند دقیقه از باز کردن هر روز صبح.

با وجود افزایش موارد در سراسر کشور یک زن و شوهر از صد تظاهرکنندگان معلوم در اسکاتسدیل آریزونا در اعتراض به این شهر جدید اجباری ماسک قانون است. یک عضو شورای شهر, پسر, فیلیپس, ماسک خود را برداشته و گفت: “من نمی توانم نفس بکشم” — تمسخر هر دو سلامت عمومی منظور و زندگی ماده تظاهرات بیش از مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس. کالیفرنیا ، mlb به نام فیلیپس نظرات “فقط صاف کردن اشتباه است” و گفت که “نفرت به اندازه کافی رفتن نیست” در توصیف آنها. Ducey خودداری کرده است به دستور ماسک پوشیدن به جای صرفا نشان می دهد که شهروندان به آنها. او آن را به نام “مسئله مسئولیت شخصی” و “[خواسته] Arizonans را مسئول تصمیم گیری برای محافظت از آسیب پذیر ترین در جوامع ما است.”

هفت فدرال تست سایت برای در تگزاس که ویران شده است با این بیماری در هفته های اخیر. به عنوان برخی از دولت ويژه رویکرد ظرفیت کامل کالیفرنیا ، گرگ ابوت با صدور یک فرمان اجرایی صبح روز پنجشنبه در تلاش برای افزایش تعداد تخت های بیمارستانی در این ایالت در شهرستانهای توسط ممنوعیت اعمال جراحی الکتیو. در حالی که ابوت به خواست تگزاسی به هر دو ماسک می پوشند و در خانه بمانند در حالی که اجازه می دهد مقامات محلی نیاز به آنها را برای کارکنان و مشتریان از کسب و کار او صادر نشده یک ایالت دستور.

تگزاس تریبیون اشاره کرد که تست مثبت-رای معیار ابوت مجموعه در هنگام بازگشایی دولت در آوریل شکسته شده است با بیش از 10 درصد از آزمایشات آینده را مثبت نشانگر او قبلا به نام “هشدار پرچم.” ابوت شروع بازگشایی تگزاس در آوریل 1, ساخت او یکی از اولین فرمانداران را که گام. در روز پنج شنبه اعلام کرد یک “توقف موقت” در بازگشایی خواهد شد اما اجازه می دهد تا کسب و کار در حال حاضر باز — از جمله میله رکوع کوچه ها و پارک های تفریحی — به طوری باقی می ماند.

“چشم انداز خوب نیست” گفت: ربکا فیشر, یک بیماری عفونی اپیدمیولوژی در Texas A&M University دانشکده بهداشت عمومی. “ما در یک سوپر-وضعیت وخیم.”

در روز سه شنبه فلوریدا ثبت شده 5,508 مثبت آزمون مخربی قبلی تنها روز اخیر بیش از 1,400 و تنظیم یک رکورد بالا عفونت نرخ 15.9 درصد است. دولت تخت بیمارستان شروع به پر کردن. حدود 81 درصد از بزرگسالان مراقبت ويژه تخت پر از چهارشنبه.

در حالی که پالم بیچ شهرستان در کمیسیون رای به ایجاد ماسک اجباری یک کلیپ از جلسه خود رفت و ویروسی شنبه نشان شهروندان مخالف ماسک ترویج وحشی تئوری های توطئه است.

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در یک تجمع در Tulsa, Okla., شنبه گذشته. (برو ناکامورا/بلومبرگ از طریق گتی ایماژ)

Tulsa, Okla., همچنین شاهد یک رکورد روزانه بالا از موارد جدید در روز چهارشنبه روز پس از رئیس جمهور تهمت برگزار شد سرپوشیده رالی در شهر با وجود درخواست توسط بهداشت شهرستان مقامات برای به تعویق انداختن این مراسم که برگزار شد در 19,000-صندلی عرصه بود که دو سوم خالی است. Tulsa وزارت بهداشت, مدیر اجرایی, بروس, پیکان گفت: آن را بیش از حد به زودی به دانستن اثر کامل از این تجمع اما واشنگتن پست گزارش روز شنبه که ده ها تن از افسران را قرنطینه می شود و پس از دو تست مثبت برای ویروس.

مغلوب ساختن پیشی جستن گرفته شده برای به حداقل رساندن و شوخی در مورد این بیماری همه گیر شکایت — illogically در نور از افزایش نرخ مثبت آزمایش — که افزایش در موارد مصنوع از انجام تست های بیشتر و تماس با آن “کونگ آنفولانزا” برای جلب توجه به ریشه های خود را در چین.

در یک تجمع در آریزونا شنبه او وانمود یا بستری او را درک نمی کنند نام بیماری: “COVID. COVID-19. COVID. من گفت: “چه خبر 19?’ ‘COVID-19.’ برخی از مردم نمی تواند توضیح دهد که چه 19 — من — COVID-19. من گفت: “این یک نام عجیب و غریب.’ من می تواند به شما بسیاری از نام. برخی از مردم آن را ‘چینی آنفولانزا’ به ‘چین آنفولانزا.’ درست است ؟ آنها را از آن تماس بگیرید ‘چین’ به عنوان ‘چی’ — ‘در چین است.’ من هرگز دیده می شود هر چیزی شبیه به آن.”

نام انقباض “coronavirus بیماری 2019” انعکاس سال موارد برای اولین بار کشف شد.

به عنوان او به طور مستمر انجام می شود در طول همه گیر مغلوب ساختن پیشی جستن پیش بینی شده است که در آن و در نتیجه مستندات به زودی پایان خواهد بود — اولین تاریخ مورد نظر بود در عید پاک — و این که اقتصاد را به گزاف گویی. “اما در اینجا داستان: ما در حال رفتن به قوی تر از همیشه قبل از و آن را به زودی,” او گفت:.

* جانا زمستان کمک گزارش.

_____

بیشتر بخوانید از اخبار یاهو:

  • جدید اخبار یاهو/نظرسنجی نشان می دهد که اختلافات عمیق بین جوان تر و مسن تر آمریکایی ها در مسائل نژادی

  • Fauci ‘نگران’ که جورج فلوید تظاهرات می تواند منجر به کروناویروس سنبله اما هیچ دیدگاهها برای مغلوب ساختن پیشی جستن تظاهرات

  • در سی تظاهرات مخالف به مغلوب ساختن پیشی جستن همیشه نیست ترجمه برای حمایت از بایدن

  • چرا جورج فلوید مرگ شکستن نقطه ؟

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de