در مجلس سنا تصویب 200 قاضی فدرال نامزد مغلوب ساختن پیشی جستن

1 / 3

مغلوب ساختن پیشی جستن قضایی نامزد

فایل – در این Feb. 17, 2016 فایل عکس و سپس Rep. Cory Wilson, R-مدیسون در مورد یک موضوع حمل و نقل در طول یک خانه حمل و نقل جلسه کمیته در کنگره آمریکا در جکسون را از دست ندهید. کمیته قضایی مجلس سنا پیشرفته یک دادگاه تجدید نظر فدرال مهاجرت از می سی سی پی با وجود دموکراتیک اعتراض بیش از derisive نظرات او در مورد رئیس جمهور سابق باراک اوباما و امضای خود قانون مراقبت های بهداشتی. ایران-led پنل تایید می سی سی پی تجدید نظر قاضی دادگاه Cory Wilson شنبه در یک 12-10, حزب, خط, رای. نامزدی در حال حاضر می رود به مجلس سنا. (AP Photo/Rogelio V. Solis فایل)

واشنگتن (AP) — سنا را تایید کرده است نامزدی یک قاضی می سی سی پی به یک دادگاه تجدید نظر فدرال از 200 قاضی فدرال به نام رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و تایید توسط جمهوریخواهان کنترل مجلسی. این بالاترین تعداد قضایی نامزد تایید در این مرحله از انتخابات ریاست جمهوری در چهار دهه است.

Cory Wilson بالا بود به یک صندلی در New Orleans بر اساس 5th ایالات متحده مدار دادگاه تجدید نظر با وجود دموکراتیک اعتراض که او دارای سابقه کار به تضعیف رای گیری حقوق آمریکایی های آفریقایی تبار و دیگر اقلیت ها.

تصویب در آمد نزدیک به حزب خط 52-48 رای چهارشنبه. مین سناتور. سوزان کالینز تنها جمهوری خواه علیه ویلسون.

ویلسون سابق دولت جمهوری قانونگذار بوده است که دولت تجدید نظر قاضی دادگاه برای 16 ماه. مدار 5 که می شنود موارد از لوئیزیانا, می سی سی پی و تگزاس در نظر گرفته شده است یکی از محافظه کار ترین دادگاه های تجدید نظر در کشور است.

دموکرات و حقوق مدنی گروه گفت: Wilson شده است دیرین طرفدار voter ID قوانین است که به طور نامتناسبی آسیب جوامع رنگ, دانش آموزان رای دهندگان معلول و سالمند. او نیز ساخته شده است که ادعاهای دروغین در مورد شيوع تقلب انتخابات در ایالات متحده و ابراز مخالفت با اجرای فدرال رای گیری قانون حقوق دموکرات گفت.

“قاضی ویلسون مشکل رکورد در حق رای است که بسیار مربوط به نامزدی خود را گفت:” ایالت کالیفرنیا دایان فاینستاین, نماینده دموکرات در کمیته قضایی مجلس سنا. مدار 5 است اکثریت-اقلیت مدار او اشاره کرد. حدود 55 درصد از کسانی که زندگی در این منطقه در اقلیت.

“سنا باید تایید نیست یک نامزد که کار بیشتر به محدود کردن حق رای از نیمکت” فاینستاین گفت.

فاینستاین و دیگر دموکرات ها گفت: Wilson نشان داده خصومت به حق رای در می سی سی پی. در سال 2011 او را رد کرد و نگرانی از می سی سی پی فصل NAACP که رای دهندگان ID قانون خواهد سرکوب رای به عنوان “حرف توخالی.” در سال 2013 او گفت: پس از آن-دادستان کل اریک هولدر “whined” است که رای دهندگان ID قوانین بخشی از یک تلاش هماهنگ توسط جمهوری خواهان به سرکوب فقیر و اقلیت رای گیری.

سناتور. کامالا هریس D-کالیفرنیا به نام ویلسون رکورد “بسیار مشکل ساز در این لحظه در زمان” به عنوان ملت چهره یک حساب بیش از نژادپرستی در پی پلیس به قتل جورج فلوید و دیگر آمریکایی های آفریقایی تبار.

هریس یکی از سناتوران گفت: این امر می تواند “خاص توهین به مردم, می سی سی پی یک جمعیت است که 38 درصد آمریکایی های آفریقایی تبار به قاضی Wilson ریاست رای گیری در مورد حقوق آن کشور است.”

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل R-Ky., به نام ویلسون “برجسته نامزد” و اشاره کرد که او به عنوان یک وکیل در عمل خصوصی, دولت و مجلس, مشاور بالای مقامات دولتی و یک قاضی. کانون وکلای آمریکا نرخ ویلسون به عنوان “نیز واجد شرایط.”

مک کانل که تایید قضایی نامزد اولویت گفت که با ویلسون تایید شد و دادگاه تجدید نظر خالی در کشور برای اولین بار در حداقل 40 سال است.

“همانطور که بارها گفته ایم کار ما با دولت به ما تجدید دادگاه های فدرال است نه حزبی و یا سیاسی ، این یک پیروزی برای حاکمیت قانون و قانون اساسی خود” مک کانل گفت.

دموکرات ها مقابله است که مک کانل و مغلوب ساختن پیشی جستن بودند متمرکز راست قضایی نامزد در هزینه از قانون به آدرس COVID-19 گیر gun violence, رای گیری, حقوق و مسائل دیگر.

“بیش از سه سال گذشته به جای تمرکز بر قانون برای کمک به مردم آمریکا مک کانل رهبر و رئیس جمهور تهمت اختصاص داده اند تقریبا در هر اونس از انرژی و تمرکز برای بسته بندی دادگاه با پردازان جناح راست که آنها می دانند که انجام مناقصه خود را از روی نیمکت گفت:” رهبر حزب دموکرات مجلس سنا چاک شومر از نیویورک است.

کری سورینو رئیس جمهور قضایی بحران شبکه یک گروهی که قهرمان محافظه کار قضات به نام 200-قاضی نقطه عطف “یک دستاورد فوق العاده ای” که تاثیر بر دادگاه های فدرال برای دهه های آینده است. 53 دادگاه تجدید نظر قضات و دو دیوان عالی کشور تایید شده و تحت مغلوب ساختن پیشی جستن “در میان بهترین های قانونی ذهن خواهد شد که تفسیر قانون به عنوان آن نوشته شده است آن را ندارد تا خود را بر اساس سیاست ها و اولویت های سیاست,” او گفت:.

اما کریستوفر Kang, رئیس, مشاور, تقاضا برای عدالت یک گروه لیبرال است که مخالف بسیاری از مغلوب ساختن پیشی جستن قضایی نامزد گفت: آن را سال به خنثیسازی آسیب های ناشی از مغلوب ساختن پیشی جستن و مک کانل.

در حالی که باراک اوباما رئیس جمهور “برداشت متنوع ترین قضایی نامزد در تاریخ” مک کانل به طور معمول آنها را مسدود کانگ گفت: خروج بیش از 100 جای خالی برای مغلوب ساختن پیشی جستن را پر کنید. “مغلوب ساختن پیشی جستن انجام داده است تا به شدت با جوان, سفید مردان که باید انجام شود آسیب زیادی به ما دادگاه تنوع و مشروعیت” کانگ گفت.

کالینز که او نیز مخالف یک دادگاه تجدید نظر فدرال قاضی تایید هفته گذشته گفت: Wilson تا به حال ساخته شده نامناسب نظرات در مورد قانون مراقبت مقرون به صرفه سلامت قانون تصویب شده تحت ریاست جمهوری باراک اوباما. قبل از تبدیل شدن به یک قاضی در سال گذشته Wilson غالبا با انتقاد از اوباما و دیگر دموکرات ها و به نام گذشت که قانون “منحرف” و “نامشروع.” ویلسون همچنین نوشت که او امیدوار است که دادگاه عالی ایالات متحده حملات قانون که اوباما امضا شده در سال 2010.

“در حالی که قاضی ویلسون است که به عنوان شخصی خود انداز نظرات خود را در مورد قانونی بودن قانون مراقبت مقرون به صرفه … بالا بردن شک و تردید در مورد توانایی های خود را به حکومت بی طرفانه در مورد مسائل که در آن او نگه می دارد بسیار قوی شخصی انداز” گفت: Collins یکی از آسیب پذیر ترین امتیازهای در سنا است.

ویلسون 49 متعهد در طول سه ماهه آخر سال به رعایت 2012 دادگاه عالی که تایید قانون مراقبت های بهداشتی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de