سوئد مقصر می داند که برای کل سوء تعبیر’ اطلاعات در مورد کوروناویروس موارد

سوئد خوشحال است با چه کسی است. — یاهو/فایل

استکهلم: سوئد متهم به سازمان بهداشت جهانی روز جمعه از یک “کل سوء تعبیر” از اطلاعات خود را به سازمان ملل متحد بدن ذکر شده آن را در میان 11 کشور رو به یک تجدید حیات coronavirus موارد است.

که تا به حال ساخته شده “مجموع اشتباه” گفت: سوئد دولت اپیدمیولوژی آندرس Tegnell که در کشور ساخته شده است که عناوین آن بالا مرگ و میر پس از آن تصمیم گرفتند برای معرفی دقیق مستندات.

“ما باید افزایش موارد از آنجا که ما شروع به تست بیشتری در سوئد هفته گذشته” او گفت:, و اضافه کرد که “تمام پارامترهای دیگر” نشان داد تعداد موارد جدی در حال سقوط بود.

که اروپایی شعبه در روز پنج شنبه گفت: سوئد بود و در میان 11 کشور شاهد یک “سرعت انتقال” که “اگر چپ بدون کنترل را فشار سیستم های سلامت به آستانه یک بار دیگر”.

دیگر 10 کشور در این فهرست عمدتا کشورهای فقیر در شرق اروپا و آسیای مرکزی است که از جمله در که منطقه اروپا.

برخی از 5,230 فوت کرده اند در سوئد, جهان پنجم بالاترین نرخ مرگ — چند بار بالاتر از آن نوردیک همسایه که تمام اعمال اقدامات بسیار سختگیرانه تر برای مبارزه با این بیماری همه گیر.

“تعداد پذیرش در بخش مراقبت های است که در سطح بسیار پایین و حتی مرگ و میر شروع به پایین” Tegnell گفت.

“ما در حال حاضر به یک سطح که در آن وجود ندارد و بیشتر مردم در حال مرگ و در حال حاضر از طول همان هفته در سال های گذشته است.”

با توجه به سوئد آژانس بهداشت عمومی حدود 10 coronavirus بیماران یک روز بستری در بخش مراقبت های ويژه در مقایسه با 45-50 یک روز در ماه آوریل است.

در ماه گذشته سوئد بیش از دو برابر آن COVID-19 تست و تنها شروع به ارائه تست توده به هفته گذشته یک تاخیر است که بسیار مورد انتقاد قرار دارد.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de