بهترین گاز کوره به قانون هر گونه کباب

grilling food

برای بسیاری از ما تابستان به معنی کباب. هنگامی که حیاط کار انجام شده است, از آن زمان به طبخ خارج است. تصویر خودتان تهیه استیک, ماهی, مرغ, لغو احکام صادره ی brats, سگ, همبرگر یا یک سیخ مزه دار شده با سبزیجات در یک کوره گاز. گرسنه ؟ شما به جای حق آمده است. به انتخاب ایده آل خود را, کوره در ادامه برای ارزیابی از بهترین آنهایی که از ما تست.

چرا گاز ؟

ما نمی خواهد به طرف در کوره بحث از ذغال سنگ در برابر گاز است. هر دو به خوبی کار خود مربوطه مزایا و معایب. آنچه که ما می گویند این است که برخی از, هوای آزاد, سرآشپزها را به طور طبیعی به گاز کوره. این گرما و خنک کردن سریع و انجام این کار با حداقل ظروف سرباز یا مسافر. مانند یک آشپزخانه محدوده خود را از حرارت خروجی کنترل می شود با یک پیچ و تاب و از یک دکمه. برای بسیاری از مردم است که به تنهایی دلیل کافی برای خرید یک.

و وجود دارد بسیاری از را انتخاب کنید. جدید گاز کوره می آیند با هر نقطه از یک تا شش مشعل. آنها ممکن است طرف مشعل طراحی شده برای مقاصد خاص مانند به آرامی گرم شدن غذا در ماهی تابه. آنها ممکن است مهندسی برای افزایش مادون قرمز خروجی به خصوص مفید برای پخت و پز سریع. شما حتی می توانید خرید یک کوره با روشن دستگیره برای شب کباب.

چگونه ما آزمایش این کوره

هر کوره در این لیست شده است به طور کامل مورد بررسی و تایید توسط تیم ما تست ویراستاران. ما تحقیقات بازار, بررسی, بررسی کاربر و صحبت با مديران و طراحان. مهمتر از همه ما به انجام آزمایش های گسترده ای در طیف وسیعی از کوره به منظور تعیین بهترین است که شما را نگاه کنید. ما آماده برگر سبزیجات و صدف و استخوان در, مرغ با کمک یک مشاور متخصص آشپز و آشپزی نویسنده دیوید یواخیم و ما ارزیابی توزیع گرما توسط پوشش هر سطح پخت و پز با نان سفید. این به ظاهر غیر متعارف انتخاب برای کوره تست اما یواخیم می گوید: نان سفید ایده آل است زیرا آن را به وضوح نشان می دهد که در نقاط سرد می تواند تولید تحت-مواد غذایی پخته شده.


تبلیغات – ادامه مطلب زیر

اول همه چیز شما نیاز به دانستن در مورد کباب

سازمان دیده بان به عنوان یواخیم نشان می دهد که چگونه برای دریافت بیشتر از کوره گاز خود را.

ویراستاران’ انتخاب

وبر روح 2 E-210

amazon.com

$479.99

$379.00 (21% تخفیف)

اگر شما مانند گاز سنتی و پخت و پز, این کوره خود را. آن چدن شبکه نشسته است در بالای زیادی معکوس V شکل ضفلكترس برای حفظ drippings کردن مشعل. این ضفلكترس ساده برای حذف و پوشش داده شده با ظروف برای پاکسازی آسان. و در حالی که ما در حال صحبت کردن در پاکسازی و راحتی امتیاز جایزه برای وبر سخاوتمندانه ضد زنگ-سمت فولاد جراحی قفسه است که شما را به سطوح کافی برای غذا دبستان. وبر را توزیع حرارت خوب است. دو مشعل اجرای لوله جلو به عقب و یک سوم آنها را متصل به نگه داشتن گرما افزایش نسبت به گرم شدن دندانه دار کردن در عقب. مجمع? ساده و سر راست کامل با ملاحظه رندر تصاویر. (اگر شما می خواهید فضای بیشتری در نظر بگیرید این شرکت در پیدایش II E-410 که بسیاری از همان ویژگی ها و دو مشعل.)

بهترین احتباس گرما

کاراکتر-داد و بیداد, سری تجاری TRU-مادون قرمز

lowes.com

$549.00

همانگونه که ما در نان تست, زغال-داد و بیداد را Tru-مادون قرمز, چهار-مشعل کوره تا به حال قابل ملاحظه ای حتی حرارت توزیع شده است. این است که عمدتا به دلیل سوز طراحی شامل چهار فولاد ضد زنگ حرارت قطره چکان (صفحات که جذب و تابش مادون قرمز انرژی). بالاتر از کسانی که در قطره چکان است که مجموعه ای از ظروف چینی با پوشش آهن دریچه های شبکه ای که افاضه معمولی گسترده ای از کار افتاده شده را علامت. کوره طول می کشد کمی طولانی تر به حرارت بالا به دلیل وجود مقدار زیادی از جرم به گرم در آن قطره چکان و چدن دریچه های شبکه ای. آن را نیز طول می کشد برای خنک کردن چیزی به خاطر داشته باشید اگر درجه حرارت بیش از حد داغ برای آنچه که کبابی. اما حتی گرما به معنای ما قادر به پوشش کوره با همبرگر و باید همه آنها را آماده در همان زمان. به علاوه ما به نوبه خود می تواند یک یا بیشتر از این مشعل خاموش و یا استفاده از گرم شدن قفسه به صورت غیرمستقیم پخت و پز در حالی که به کارگیری حرارت مستقیم بر روی دریچه های شبکه ای.

بهترین کوره با ساخته شده است در فرد سیگاری

Nexgrill عیاشی 4-سوز

homedepot.com

$499.00

با 613 اینچ مربع از منطقه پخت و پز از جمله گرم شدن دندانه دار کردن Nexgrill چهار سوز عیاشی خانواده-اندازه کوره با ویژگی های شما نمی بینم در هر مدل. ما شگفت زده شدند باریک و انتگرال جعبه سیگار. این اسلاید در از جلو و آثار به مراتب بهتر از ما انتظار می رود. برای دریافت تراشه های چوب سیگار ما در بر داشت نزدیکترین دو مشعل مورد نیاز به کمی بالاتر از حد “کم” که دارای دمای کمی بالاتر از 300 درجه است. با توجه به آنچه شما در حال سیگار کشیدن, که ممکن است کمی بالا و ممکن است شما را به اضافه کردن بیشتر تراشه های چوب, ما سوخته و از طریق آنها نسبتا به سرعت. هنگامی که ما زد ما نان تست آزمون ما کشف کرد که جعبه دود ایجاد شده کمی سرد نقطه بین مشعل یک و دو به دلیل آن را اشغال تمام فضای بین آنها را — یک معامله بزرگ نیست اما چیزی آگاه باشید اگر شما در حال بارگذاری جلو پنجره تا دیوار به دیوار با همبرگر.

صحبت از همبرگر ما در بر داشت پخت و پز آنها را در خوشگذرانی به ساده و سریع و آسان برای ضربه زدن به ما را انتخاب doneness. هنگامی که ما تغییر ترشی مرغ استخوان در, ما با استفاده از گرم شدن دندانه دار کردن به آنها را طبخ با حرارت غیر مستقیم در حال حرکت آنها را به دریچه های شبکه ای در حرارت بالاتر به کار افتاده آنها را درست در نزدیکی پایان برساند. به خوشگذرانی می آید با یک استاندارد و سمت سوز و چراغ های LED در بالای هر یک از سوز کنترل, که ما قدردانی وقتی که کباب در اواخر شب.

اکثر INSTAGRAM-شایسته

Cuisinart CGG-750 سرمایه گذاری

amazon.com

$199.99

بسته بندی شده تا Cuisinart سرمایه گذاری شبیه به یک سبد پیک نیک آن را در مورد به عنوان قابل حمل به عنوان یک جدول بالا کوره می توانید دریافت کنید. و آن زمان ما کمتر از یک دقیقه به راه اندازی آن سه قطعه از جمله یک چوب بالای کوره بدن با دسته و پایه. بالا و پایه ترکیب به شکل جذاب دبستان سطحی که کلیپ در کنار کوره. تنها 9,000-BTU سوز است که توسط سوخت اونس-16 پروپان قوطی که به راحتی در فروشگاه های پایه. در حال تک سوز, کوره, سرمایه گذاری ساخته شده است آن را کمی از روی حیله و تزویر برای مدیریت حرارت در هنگام پخت گوشت ضخیم تر مانند مرغ استخوان در آن را به عنوان سخت به دور از گرما برای دیگر غیرمستقیم پخت و پز. ما مجموعه ای سوز در پایین به صورت 100 درصد همبرگر گوشت گاو ما کبابی بدبختانه آنها را یک بار و سپس تبدیل به گرما در اثر از کار افتاده خطوط از چدن رنده. به طور کلی ما در بر داشت آن را نسبتا آسان به کوره نازک تر مواد غذایی—آن را ایده آل برای برگر, هات داگ, مرغ بدون استخوان و یا ماهی است. شیک و سرمایه گذاری رسانه های اجتماعی پست در حال انتظار برای رخ می دهد هر بار که آن را اخراج کردن و ایده آل برای انواع استفاده از صمیمی cookout جایی ویژه برای tailgating در این بازی است.

بهترین ساخته شده است

KitchenAid 3-مشعل پروپان

homedepot.com

$549.00

مردم اغلب مخالف بر زیبایی بود اما به اتفاق آرا با تست ما: این KitchenAid یکی از بهترین به دنبال کوره های ما استفاده کرده ایم. از مونتاژ آن ما می تواند آن را به خوبی ساخته شده با عالی تراز پانل های درب و قفسه. مقاومت در برابر اصرار به پرداخت هزینه اضافی برای مجمع پس از قرار دادن این یکی را هم آسان تر است از بسیاری از. به جای تاول بسته با 101 قطعه از سخت افزار بیشتر از آن در حال حاضر پیچ در جای آن تعلق دارد بنابراین هیچ سوال می رود که در آن. در طول توزیع گرما بخش از آزمون ما نان نشان داد کمی داغتر نوار بیش از هر یک از سه مشعل. فولاد ضد زنگ توری های در حال فاصله کمی گسترده تر از حد نرمال و ما این کمک را به آنها را آسان تر به مالش دادن. این همچنین به معنای وجود جرم کمتر به گرما و نگه داشتن حرارت تا کوره گرم کردن و سرد کردن کمی سریع تر از دیگران است. به علاوه وجود یک جایزه سرامیک کار افتاده سوز در کنار, بنابراین شما می توانید طبخ کم و آهسته اگر شما می خواهید و استفاده از آن برای اضافه کردن این تیره علائم کوره.

بهترین ها را برای تعداد زیادی از مواد غذایی

بنای تاریخی ClearView 6-سوز

menards.com

$533.99

بنای تاریخی کاهش چشمگیر رقم در میان میدان از اواسط قیمت گاز کوره. شما نگاه کنید که از فولاد ضد زنگ و کسانی که شش مشعل و فکر می کنم که باید آن را هزینه $1,200. اما آن اجرا می شود فقط حدود نیمی از این. در اینجا معاوضه. مونتاژ این بزرگ مرد قوی هیکل از کوره خودتان ممکن است حداقل دو شاید سه ساعت–وجود دارد که بسیاری از اتصال دهنده ها. این آشپز خوب یک بار آن را مونتاژ ، ما نان تست نشان داد که بهترین توزیع حرارت در میان تمام اندازه کوره. و ما تا به حال بیش از اندازه کافی کنترل بیش از آن خروجی گرما با تمام کسانی که مشعل. ما قادر به ترکیب و مطابقت با تنظیمات برای شماره گیری در دماهای ما مورد نیاز است. طرفداران شب همه فن حریف بق? دستگیره شاین با چراغ های آبی.

آسان به حمل و نقل

Cuisinart همه غذاهای رول دور CGG-240

wayfair.com

$182.99

بدون نیاز به حمل فولاد ضد زنگ رول-دور—پاهای خود را در برابر تخت برای حداکثر قابلیت حمل بنابراین شما می توانید چرخ را همراه پشت مانند یک چمدان در فرودگاه. به علاوه شما می توانید آن را آویزان بر روی دیوار مانند که برای ذخیره سازی. هنگامی که راه اندازی این Cuisinart نسبتا کوچک ردپای 18 34 اینچ است که باعث می شود آن را ایده آل برای آپارتمان ها و یا مکان هایی با فضای محدود. پس از باز کردن دو قفسه نوسان به ارائه دستی مرحله بندی مناطق در هر دو طرف از کوره. تنها 15,000-BTU سوز نشسته در زیر یک پوشش فلزی برای کمک به توزیع گرما به طور مساوی تحت کوره رنده. ما نان تست نشان داد که وجود دو داغتر نقاط به جلو و عقب از پوشش که در آن گرما رز در اطراف آن است. دانستن این آن را آسان برای دیدن که در آن به طبخ همه چیز مانند مرغ با حرارت غیر مستقیم. 18 13-inch گالوانیزه آهن رنده مناسب می تواند 12 همبرگر با اتاق به آنها تلنگر—بیش از اندازه کافی برای یک وعده غذایی و یا جمع کوچک.

بهترین برای همبرگر ساده و سگ

وبر Q1200

amazon.com

$209.00

این Q1200 جمع و جور است و نور قوی ترین جدول بالا کوره ما تست شده است. این یک کار انجام می شود تقریبا به طور کامل از طریق هدایت—تک سوز فراهم می کند گرما را به یک پرسلن با پوشش چدن پخت و پز شبکه است که توابع بسیار شبیه به یک 189-اینچ مربع تابه. شکاف های باریک در شبکه ارائه یک مسیر برای drippings. با درب پایین ما رو قابل انتقال گرما پخت و پز به عنوان گردش هوای گرم در طول شبکه است. نان تست و تایید کرد که این وبر خوب گرما و توزیع امتیاز در جایی بین کمال نورد Cuisinart و کلمن زیر. اما از آنجا که این کوره نمی توانیم به همان اندازه کنترل گرما به عنوان برخی از دیگران به دقت نظارت بر مواد غذایی خود را و یا ذخیره این یکی برای همبرگر و سگ: آن خشک خواهد شد و یا سوزاندن مرغ و بیشتر قابل توجهی کاهش گوشت. برای راحتی اضافه شده وبر فروش جداگانه ایستاده–خوب و لوازم جانبی که شما لازم نیست که یک پارک که در آن به مجموعه ای از کوره.

بهترین Multi-Burner Portable

کلمن RoadTrip 285

amazon.com

$295.86

وقتی کمپینگ و یا آوردن کباب با شما RoadTrip 285 است که آسان به حمل و نقل و راه اندازی. آن را با استفاده از 16 اونس کپسول های پروپان (آوردن قطعات یدکی اگر شما در حال پخت و پز برای یک خدمه و یا ساخت وعده های غذایی متعدد). دو قطعه پخت و پز انواع اسکلت ساخته شده از آهن و روکش پرسلن پوشش سه مشعل که عملکرد 20,000 BTUs. مشعل همه نشستن تحت جامد مرکز بخش از دریچه های شبکه ای که ما نان تست نشان داد به داغترین مناطق در کوره. این بدان معنا است که گرما نیاز به مدیریت و دقت در هنگام پخت و پز ضخیم تر چیزهایی مانند مرغ در استخوان به طوری که آنها نمی رایت در خارج—ما نگهداری گوشت بیش از باز کردن دریچه های شبکه ای در اطراف لبه های کوره برای حتی غیرمستقیم پخت و پز. 25 توسط 12 اینچ سطح پخت و پز برگزار خواهد شد بسیاری از همبرگر سگ یا هر اولویت خود را. و اگر شما می خواهید به مخلوط تا چیز Coleman, فروش سازگار با ماهی تابه و اجاق گاز دریچه های شبکه ای است که شما می توانید مبادله ،

این محتوا ایجاد و نگهداری توسط یک شخص ثالث و وارداتی بر روی این صفحه برای کمک به کاربران ارائه آدرس ایمیل خود را. شما ممکن است قادر به پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد این و محتوای مشابه در پیانو.io

تبلیغات – ادامه مطلب زیر

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de