کاخ سفید به طور ناگهانی قطع کمک های مالی به کروناویروس گرانت پژوهشی, Dr Fauci می گوید


دکتر Anthony Fauci برگ یک جلسه قبل از مجلس نمایندگان آمریکا’ کمیته انرژی و تجارت: گتی ایماژ

کاخ سفید به طور ناگهانی قطع کمک های مالی به موسسه ملی بهداشت (NIH) coronavirus تحقیقات گفت: Dr Anthony Fauci, مدیر NIH موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی.

آقای Facui ساخته وحی در هنگام صحبت در کنگره در روز سه شنبه در مورد مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

نماینده مارک Veasey یک دموکرات از تگزاس برای اولین بار می خواست آقای Fauci چرا بودجه قطع شد در ماه آوریل در یک خانه انرژی و تجارت شنوایی.

“چرا آن را لغو? آن لغو شد به دلیل NIH گفته شد به انصراف از آن” دکتر Fauci گفت. “من نمی دانم دلیل اما به ما گفته شد به انصراف از آن.”

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به طور ناگهانی کاهش بودجه در ماه آوریل برای کمک هزینه تحقیقاتی به غیر انتفاعی EcoHealth داد با بیش از $350,000 هنوز هم در این گروه 2020 گرانت.

پس از شنیدن Dr Fauci گفت: سیاسی از آن بود که کاخ سفید که گفته NIH به انصراف از این کمک مالی. زمانی که در تماس با کاخ سفید گفت: آن تشویق defunding برنامه اما در نهایت آن را به وزارت بهداشت و خدمات انسانی (HHS) به تصمیم نهایی.

“Grantee بود و نه در انطباق با NIH اعطای سیاست” یک HHS سخنگو گفت سیاسی است اما به نظر بیشتر در تصمیم گیری است.

لغو اعطای آمد و پس از اخباری در مورد EcoHealth اتحاد’ پژوهش با virologist در ووهان موسسه ویروس شناسی (WIV) در چین که با این نسخهها کار با بت coronaviruses.

این آزمایشگاه شد مرکز یک تئوری توطئه با دولت فدرال ایالات متحده سرمایه گذاری قماری که Covid-19 سرچشمه نیست در ووهان مرطوب بازار اما در عوض در WIV.

در طول یک coronavirus خبری در 17 آوریل خبرنگار پرسید: چرا ما را با ارائه کمک مالی به چین در میان این همه گیر با شایعات در گردش مورد که در آن ویروس نشات گرفته است.

“ما به پایان خواهد رسید که کمک مالی به سرعت” رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ داد.

اعطا شد و سپس فسخ در 24 آوریل با NIH نوشتن به EcoHealth داد: “در این زمان NIH باور نمی کند که این پروژه در حال حاضر نتایج همسو با برنامه و اهداف سازمان اولویت است.”

جرالد Keusch, یک مدیر سابق NIH را مرکز بین المللی فوگارتی قبلا توضیح داده شده لغو بودجه برای اعطای “ترین معکوس چیزی که من می توانم تصور کنید که” با توجه به علم مجله.

این تصمیم در مواجه با واکنش بسیاری از تحقیقات بهداشت حرفه ای از آنجا که هیچ اثبات برگزار کرده است تا آزمایشگاه تئوری توطئه.

EcoHealth رئیس جمهور پیتر Daszak توییتی که آن را یک “آشکار در مورد دخالت سیاسی” روز سه شنبه پس Dr Fauci را شهادت در مقابل کنگره است.

“در نهایت ما همه می دانیم که جنس بنجل حقیقت چگونه یک تئوری توطئه تحت فشار قرار دادند توسط این اداره led @NIHDirector به بلوک تنها ما گروه تحقیقاتی هنوز در چین به تجزیه و تحلیل Covid ریشه,” او نوشت. “با تشکر از این چین می تواند در حال حاضر انجام تحقیقات ما نمی توانیم!”

Virologists در ووهان آزمایشگاه به مدت طولانی مورد مناقشه ادعا می کند این ویروس شکست خارج از مرکز.

ادامه مطلب

افسر پلیس نیویورک دستگیر و به اتهام اختناق

Eiza گنزالز عذر خواهی برای پوشیدن blackface در telenovela

رای گیری آغاز می شود در پوتین ‘عملیات ویژه’ برای باقی ماندن در قدرت

مغلوب ساختن پیشی جستن انتقاد شدید ‘مرد عاقل’ مجسمه معترضان به افزایش نرخ بیکاری

ما کارگران فایل 1.5 میلیون تعداد مدعیان بیکاری در میان بیماری همه گیر کوروناویروس

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de