90 روز نامزد پدرو نشان می دهد 45-Lb کاهش وزن در Shirtless عکس

یک نام تجاری جدید ، 90 روز نامزد ستاره پدرو Jimeno خود را نشان داده پیشرفت از دست دادن وزن پس از رژیم غذایی و ورزش.

“7 ماه از کار سخت و تعهد به نتایج از 210lb به 165” این واقعیت ستاره 28 ساله زیر نویس shirtless بازی عکاسی از خود از طریق Instagram روز جمعه, ژوئن 26. “با تشکر از همه برای حمایت خود را. موی تای + روزه متناوب @bangkokboxingfitness @san__مرد @tommy_savage82.”

در اوایل این ماه پدرو مشترک یک تصویری از خود در ورزشگاه در آتلانتا. “آموزشی با برخی از بهترین مبارزان من می دانم,” او نوشت.

در اکتبر 2019 در تلویزیون شخصیت طعنه تغییر و تحول خود را با قبل و بعد از شات. “پس از 2 ماه از موی تای یک تفاوت بزرگ وجود دارد, آموزش با افسانه @khunponmuaythai,” او توضیح داد. “بله شما می توانید!!!!” در پست دیگری که ماه گفت: پیروان خود را که او “روز به روز بهبود و از دست دادن وزن است.”

پدرو نشان داد در ماه سپتامبر سال 2019 است که او “از دست داد هفت وزن در یک ماه” انجام موی تای. او اضافه کرد که او می خواست “به جا و یادگیری دفاع از خود.”

TLC ستاره و Chantel اورت به نظر می رسد در فصل 4 از 90 روز نامزد. او را ملاقات کرد در حالی که در سفر به زادگاه خود در جمهوری دومینیکن. این زن و شوهر بعد از بستن گره و آنها در حال حاضر خود را به نام spinoff خانواده Chantel.

پدرو و Chantel, 29, باز کرد تا در ماه آوریل مورد استفاده از دوره قرنطینه در طول بیماری همه گیر کوروناویروس دوباره به هم متصل. “فقط صرف وقت با کیفیت با هم بزرگ بوده است برای ما در این میان از همه چیز. آن را انجام بسیاری برای ما رابطه گفت:” سرگرمی امشب در آن زمان است. “ما باید عمیق تر به گفتگو با یک دیگر در حال حاضر.”

90 Day Fiance Pedro Jimeno 45-Lb Weight Loss
پدرو Jimeno حسن نیت ارائه میدهد از پدرو Jimeno/Instagram

در حالی که او شوخی که Chantel “نمی تواند فرار” او پدرو اذعان کرد این جفت ارز هنوز هم “کار را از طریق چیزهایی که” تا آنجا که به مسائل اعتماد.

“در حال حاضر او نمی تواند در هر نقطه,” او گفت: مرجع قبلی خود رقص افتضاح. “آره من اعتماد پدرو. من به او اعتماد کنند. تنها مشکلی که تا کنون بین پدرو و من در رابطه با اعتماد اتفاق افتاده است مانند زمانی که شما در جمهوری دومینیکن مانند در اطراف خانواده خود را. من اعتماد پدرو. من فقط نمی اعتماد مردم در اطراف او و که او به اندازه کافی قوی برای قرار دادن پای خود را پایین برای من است.”

او به نوبه خود پاسخ داد: “در حال حاضر شما می توانید به من اعتماد کنید زیرا ما گذشته … مثل ما در حال ترک این پشت. آن را نه میخوام دوباره اتفاق می افتد, من قول می دهم.”

به ما گوش هفتگی داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!