یک مرد سیاه و سفید بود که پانچ در سر چندین بار توسط بوفالو افسر پلیس قصد دارد به شکایت شهرستان

یک نمایش نشان می دهد یک بوفالو خودروی پلیس پارک شده در مقابل شهرستان سالن قبل از اعتراض به مرگ در مینیاپولیس پلیس بازداشت جورج فلوید در نیاگارا مربع در بوفالو آمریکا 5 ژوئن 2020.

رویترز/لیندسی DeDario

  • کوئنتین Suttles 30 سال سیاه است که تحت پیگرد شهر بوفالو, نیویورک پس از یک ویدیو ظاهر نشان پلیس مشت او را در سر چندین بار در طول یک ممکن است بازداشت.
  • پنج دقیقه شروع می شود مسالمت آمیز و پایان با Suttles در پیاده رو گریه ی این دختربچه با یک افسر قابل توجه ضربات به سر خود را.
  • یک وکیل برای Suttles ظ ادعا می کنند که متهم به شهرستان اداره پلیس و بوفالو کمیسر عالی پلیس به درستی آموزش افسران در استفاده از زور.
  • Erie County, دادستان منطقه نیز در حال بررسی این حادثه است.
  • بازدید خودی صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

زمانی که کوئنتین Suttles, a 30-year-old, سیاه, مرد دستگیر شد, on May 10, bystander فیلم برداری یک افسر مشت او را در سر دارد ،

این هفته یک افسر بدن دوربین تصویری که نشان می دهد پلیس تعامل با او را به طور کامل منتشر شد.

WKBW خبرنگار مدیسون کارتر مشترک تصویری در توییتر.

پنج دقیقه ویدئو را نشان می دهد یک افسر جستجو Suttles بدن به عنوان او صحبت می کند به او در یک شرکت, اما صدای مکالمه.

به عنوان آن می رود هر چند Suttle دیده می شود به زمین پرتاب می شود. یک افسر مشت او را در سر و بارها و Suttles است شنیده ام گریه ی این دختربچه شفاعت برای شریک زندگی خود را برای ضبط آنچه اتفاق می افتد.

“شما نمی توانید ضربه او مانند این که” یک زن yells به عنوان دو بوفالو, نیویورک, افسران پلیس در حال تکیه بر بالای او یکی از آنها قابل توجه او در سر.

“او در تلاش برای خوردن مواد مخدر” یکی از افسران yells نسبت به زن است.

Suttles سپس می گوید افسران “من در حال مرگ” و خون دیده می شود بر روی زمین در زیر سر خود را.

 

در حال حاضر Erie County, دادستان منطقه دفتر دادستان منطقه راه اندازی کرده است رسیدگی به این حادثه و Suttles برنامه های تحت پیگرد بخش و شهرستان, رسانه های محلی از جمله WKBW و بوفالو اخبار — گزارش کرده اند.

اداره پلیس همچنین افتتاح یک امور داخلی تحقیقات با توجه به اخبار بوفالو.

یک وکیل برای Suttles ظ متوجه این ادعا در دولت و دادگاه عالی. آن را می گوید که بوفالو افسران پلیس رونالد Ammerman و مایکل Scheu استفاده از نیروی بیش از حد زمانی که آنها او کشیده و او را دستگیر کردند.

این ادعا همچنین متهم به شهرستان اداره پلیس و بوفالو کمیسر پلیس بایرون Lockwood نه به درستی آموزش افسران در استفاده از زور و ارائه نظارت کافی از اقدامات خود را با توجه به WKBW.

پلیس گفت در گزارش خود که به دست آمده WKBW که آنها کشیده Suttles پس از بو کردن بوی قوی از ماری جوانا و رعایت او رانندگی “راه اشتباه است.”

“در حالی که انجام پت پایین جستجو متهم را فشار نقلیه و مبارزه با ماموران” پلیس گزارش با توجه به ایستگاه. “متهم ادامه داد: برای مبارزه و رسیدن به در شلوار خود را نادیده گرفتن افسران دستور به توقف مقاومت در برابر.”

WKBW گزارش داد که ماموران نیز گفت: آنها بازیافت پودر سفید ماده از Suttles’ جیب چپ و که او تا به حال تلاش برای از بین بردن مواد مخدر در طول بازداشت.

این ادعا توسط Suttles’ وکیل جاشوا راموس هر چند متهم ماموران از “طولانی مدت گرفتن از آلت تناسلی خود را در حالی که پیدا کردن هیچ کالای قاچاق است.”

Suttles دچار شکسته تیغه شانه و استخوان مداری به عنوان یک نتیجه از این حادثه با توجه به مقالات حقوقی, مشاهده شده توسط بوفالو اخبار.

با وجود صدمات پلیس نیست به دنبال درمان های پزشکی برای Suttles بعد راموس گفت: در این ادعا بازدید شده توسط بوفالو اخبار.

راموس به یک کپی از این با توجه به رسانه های محلی روز پنج شنبه با توجه به اخبار. این ادعا می تواند یافت نمی شود در دولت و دادگاه عالی در پایگاه داده آنلاین جمعه.

در زمانی که بوفالو شهردار بایرون W. Brown برای اولین بار شاهد تلفن همراه تصویری گرفته شده در صحنه گفت او نگران بود که با اقدامات پلیس.

“به عنوان شهردار شهر بوفالو بسیار متنوع شهر من حساس برای هر نمونه از درگیری بین اعضای جامعه ما و ما اداره پلیس” براون گفت: در بیانیه منتشر شده در آن زمان است. “مثل دیگران من نگران از آنچه من تو را دیدم که تصویری, اما من لازم نیست که همه حقایق را در مورد این وضعیت است.”

گسترش پوشش ماژول: سیاه و سفید-زندگی-ماده-ماژول

خواندن مقاله اصلی در خودی