اندی کوهن: من “به دست آورد” تمام وزن من از دست مبارزه با کروناویروس

بهبودی کامل! اندی کوهن است bounced بازگشت پس از یک مقدار قابل توجهی از وزن در حالی که دوره نقاهت بعد از coronavirus در ماه مارس است.

این سازمان دیده بان چه اتفاقی می افتد زندگی می کنند میزبان, 52, به روز رسانی در سلامت — سه ماه پس از او تشخیص داده شد با COVID-19 — طی مصاحبه ای فوق العاده در روز پنج شنبه, ژوئن 25. “من از دست داده و یک تن وزن و من آن را به دست آورد همه پشت” کوهن گفت.

این براوو شخصیت اضافه شده است که او در زمان های اخیر chest X-ray نشان داد که “ابری” در ریه — یک عارضه جانبی است که پزشکان گفته کوهن طبیعی است برای کسی که قرارداد این بیماری است.

Andy Cohen Says He Gained Back All the Weight He Lost During Coronavirus Battle
اندی کوهن حضور تام فورد نشان می دهد در شیر استودیو در لس آنجلس در 7 فوریه سال 2020 است. Rob Latour/شاتر

“من تا به حال یک chest X-ray چند هفته پیش و در آنجا بود کمی ابری در ریه است. آنها گفتند که متناسب برای کسی که دوره نقاهت,” او توضیح داد. “در غیر این صورت من احساس می کنم خیلی خوب است.”

کوهن اعلام کرد در ماه مارس از طریق Instagram که او تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19. “پس از چند روز خود به قرنطینه و نه احساس بزرگ من تست مثبت برای کوروناویروس” او نوشت ، “تا آنجا که من احساس می کنم می تواند از طریق فشار هر چه من احساس برای انجام #WWHL از خانه ما در حال قرار دادن یک پین که در حال حاضر, بنابراین من می تواند تمرکز بر گرفتن بهتر است. من می خواهم برای تشکر از همه متخصصان پزشکی که در حال کار خستگی ناپذیر برای همه ما و همه اصرار به ماندن در خانه و مراقبت از خود.”

بعد که ماه میسوری بومی دقیق تجربه خود را با کروناویروس در SiriusXM نشان می دهد Andy Cohen زندگی می کنند.

“از آن زمان 10 یا 11 روز به کار از طریق سیستم” کوهن گفت. “شما می دانید, آن کمی طول می کشد برای دریافت انرژی خود را به عقب. چیزی که در آن شما احساس ذهنی مانند ” من خوب هستم.’ و سپس شما متوجه شما برو طبقه پایین و یک تکه نان تست و شما طبقه بالا آمده و شما مانند ‘در حال حاضر من نیاز به استراحت.’ “

او همچنین ذکر شده علائم خود را که شامل یک تب و سرفه و خستگی و تنگی در قفسه سینه خود را لرز و کاهش بو و اشتها.

اما کوهن گفت که “بدترین قسمت” درباره مبارزه با بیماری بود که قرنطینه به دور از 16-ماه-پیر پسر بنیامین. روز بعد کوهن مشترک خود را شاد مراسم با پسر خود را از طریق Instagram. “من میزبانی reunions برای سال, اما روز گذشته بود که یکی از بهترین و در عین حال” او زیر نویس یک عکس شیرین با پسر خود.

داده به طور مداوم در حال تحول طبیعت COVID-19, Us Weekly می خواهد ما خوانندگان برای دسترسی به دقیق ترین منابع است. برای اکثر تا تاریخ coronavirus اطلاعات هدایت و حمایت مشورت CDC, که, و اطلاعات از محلی مقامات بهداشت عمومی. اگر شما در حال تجربه علائم کروناویروس, تماس خود را به ارائه دهنده مراقبت های اولیه برای توصیه های پزشکی.

به ما گوش هفتگی داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!