‘لیسانس’ عزیزم! بریت نیلسون می دهد تولد به کودک 1 با جرمی بایرن

خوش آمدید به کارشناسی ملت! بریت نیلسون و همسرش جرمی بایرناستقبال اولین فرزند خود یک دختر بچه در سه شنبه, ژوئن 23.

سابق واقیعت ستاره اعلام کرد دخترش ورود در جمعه, ژوئن 26, های یک سری از عکس ها و پست ها در Instagram. “سلام! من نام گلسرخ الیس شادی بایرن و من متولد 23 ژوئن در 5:52 am 9 پوند و 21 اینچ طول!! 👑👑👑🥳🥳🥳🥰🥰🥰💕💕💕,” نیلسون نوشت.

میشیگان بومی نشان داد که Noa معانی متعدد دارد. در عبری او گفت: آن را به معنای “جنبش” و یا “حرکت” در حالی که در ژاپن آن را به معنی “عشق من” و یا “از عشق است.”

جدید مادر ادامه داد: “در هاوایی آن را به معنی “آزادی” یا ” دریای آزادی است.’ در عربی به این معنی ‘عالی’ و ‘نابغه است.’ برای ما به این معنی که ژله کمی پیچ و تابدار شاهزاده خانم جنگجو فرشته قطعه تا کنون متولد شده در این زمین است. این هم یک کتاب مقدس داستان در شماره حدود 5 دختر درخواست موسی برای پدرانشان ارث و خدا برکت درخواست خود را قبل از آن بود و حتی از راه دور اتفاق می افتد در جامعه است. آن را دریافت کنید ، بنابراین در واقع ما آن را دوست دارم برای تمام این دلایل!”

نیلسون اضافه شده است که الیس به معنی “یهوه خدا است” و یا “من خداوند یهوه” یا “خدا پروردگار من است” و “شادی به معنی شادی است.”

‘Bachelor’ Alum Britt Nilsson Gives Birth to 1st Child, a Baby Girl, With Husband Jeremy Byrne
Aritt نیلسون در مراسم 2015 Billboard Music Awards در MGM بزرگ باغ آرنا در لاس وگاس. اریک Jamison/تالار گفتگو/AP/شاتر

به لیسانس آلوم 33 اعلام کرد در ماه دسامبر 2019 که او باردار بود. “کش رفتن به ببینید که چه کسی داخل!!!!” نیلسون زیر نویس او Instagram آشکار در آن زمان است. “اولین عکس من است و در 14 هفته دوم این است که کودک بایرن در 10 هفته. من نمی توانم باور کنم که ما کمی boobah است zootin در سراسر خیلی با کمی پاها و بازوها باعث می شود من گریه!! نمی توانید صبر کنید به تماشای شما رشد می کنند, من در حال حاضر شما را خیلی دوست دارم!”

دو ماه بعد او و بایرن مشترک جنسیت نوزاد خود را-به-می شود با کمک یک شیرینی توپ.

این زن و شوهر که بحباله نکاح در اوردن, در سپتامبر 2017 در کالیفرنیا شد, سفر به تایوان جلوتر از خود را یک کمی ورود هنگامی که خانه خود را سوزانده در ماه مارس است. “فقط می دانم که ما در حال امن و شاد و خوب و در حال دیدن بیشتر از همیشه که پدر خدا فوق العاده محافظ و مشاور و تسلی دهنده!” نیلسون نوشت: در کنار Instagram فیلم زیر آتش است. “و حتی اگر من گریه زیادی در هفته گذشته, من هم بیشتر احساس زندگی و قدرت از زمانی که همه چیز آسان است.”

مدل سابق و برین شروع به دوستیابی در سال 2016 زیر تقسیم او از لیسانس آلوم بردی Toops. در حالی که نیلسون نزدیک به پیشرو فصل 11 ABC نشان می دهد سال گذشته Kaitlyn Bristowe دریافت رای بیشتر برای نقش نر از شرکت کنندگان است.

در مارس 2017 با بایرن رو بر روی یک زانو. پس از رفتن به دیترویت میشیگان به نیلسون پدر برکت او پیشنهاد خود را در خانه احاطه شده با شمع و گل, گلبرگ.

“ما مشغول هستند!!!!” او سپس-نامزد مزبور او Instagram نشان می دهد. “من در طول ماه!!! مرد رویاهای من و خدایی ترین, شگفت انگیز, سرگرم کننده, زندگی احمقانه, هوشمند, فوق العاده, بهترین دوست من همیشه می تواند برای درخواست is my future husband!!!! من شده اند در رویای این روز برای همیشه لطفا برای!! با تشکر از شما عیسی مسیح!!! Wooo hooooo!!!!! من تا به حال هیچ ایده آن را و آن را بهترین روز زندگی من! من شما را دوست دارم برای همیشه لطفا برای جرمی بایرن!!!”

آهنگ در Spotify در به در اینجا به دلیل مناسب برای دریافت حرکت شبیه چمچه زنی در داخل در مورد لیسانس حق رای دادن و مصاحبه های منحصر به فرد از شرکت کنندگان است.