Christina Aguilera: موسیقی Execs فکر من نام ‘بیش از حد قومی’


Christina Aguilera Reveals Less Ethnic Stage Name Execs Asked Her Use
Christina Aguilera. کارلوس Piaggio/شاتر

جهان می تواند تقریبا با اشاره به Christina Aguilera توسط کاملا متفاوت نام — اما او خوشبختانه در مبارزه علیه آن است.

“من به یاد داشته باشید زمانی که من برای اولین بار در آینده وجود دارد یک بحث در اطراف من در حال تغییر نام خانوادگی من از آنجا که تمام تجار و بازرگانان در اطراف من فکر آن را بیش از حد پیچیده و بیش از حد قومی” که برنده جایزه گرمی 39 گفت: بیلبورد در مصاحبه منتشر شده در جمعه, ژوئن 26. “‘کریستینا ایجی” یک گزینه اما به وضوح نبود رفتن به پرواز است.”

Aguilera افزود: “من مرده بود مجموعه ای در برابر ایده و من می خواستم برای نشان دادن که من واقعا بود. بودن لاتین, آن است که بخشی از میراث و که من هستم. من شده است به مبارزه برای نام خانوادگی من تمام زندگی من است.”

در دهه حرفه ای Aguilera ثبت شده از آلبوم Mi Reflejoدر سال 2000. او نیز منتشر شد دوباره ثبت نسخه از برخی از بزرگترین بازدیدها از جمله “جن در بطری” و “بیا عزیزم (All I Want is You)” در اسپانیایی.

Christina Aguilera Reveals Less Ethnic Stage Name Execs Asked Her Use
Christina Aguilera در سال 1999 در آغاز بزرگ, حرفه, در, لندن, انگلستان. Ilpo Musto/شاتر

در بیلبورد مصاحبه “Candyman” خواننده به اشتراک گذاشته شده خود را تجربه بازسازی او مجرد با یک پیچ و تاب. “من هیجان زده را به یک زندگی جدید به [این آهنگ ها] و دوباره اختراع برخی از چیزهایی که” او توضیح داد.

“من اجازه داده شد برای ایجاد و ابراز آگهی های جدید-libs و آواز اجرا می شود که من با توجه به آزادی به روی اصلی رکورد” او ادامه داد. “همه چیز برای تلفن های موبایل بهتر در اسپانیایی. بیایید صادق باشیم.”

نیویورک متولد خواننده است اکوادور در حالی که او مادر است که اروپایی تبار. در گذشته Aguilera شده است vocal مورد انتقاد او دریافت کرده است که در لاتین به اندازه کافی. او را در haters در سال 2012 , لاتینا, داستان پوشش برای هدف قرار دادن او را با چنین مخالفت.

“من با آن سر و کار تمام زندگی من,” او گفت: این مجله در آن زمان است. “من نمی صحبت می کنند زبان روان. و من تقسیم سمت راست پایین وسط نصف ایرلندی و نیم اکوادور. من باید برای اثبات من قومیت به هر کسی. من می دانم که من هستم.”

Aguilera افزود: “همه من می دانم این است که هیچ کس نمی تواند به من بگویید من یک افتخار زن لاتین … من کبوتر سر به زبان اسپانیایی آلبوم به همین دلیل و من برنامه ریزی یکی دیگر حتی اگر من نمی این زبان صحبت می کنند. من مطمئن هستم که نمی نشستن به خوبی با برخی از مردم است.”

به ما گوش هفتگی داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!