Cynthia Bailey: چرا من می خواهم قرنطینه با این RHOA’ Costar

مواد غذایی می آید برای اولین بار! Cynthia Bailey نشان داد که Real Housewives of Atlanta costar او می خواهم قرنطینه با این همه بر اساس ستاره عادات غذا خوردن.

بیلی و 53 گفت: ما هفته به طور انحصاری در آخرین قسمت از قرنطینه اعترافات که کندی Burruss خواهد بود بالای او انتخاب میان بیماری همه گیر کوروناویروس چرا که “او دوست دارد به خوردن.”

“او خواهد مطمئن شوید که ما تا به حال مقدار زیادی از مواد غذایی و تنقلات” آلاباما بومی توضیح داد.

Cynthia Bailey Explains Why Shed Quarantine With This RHOA Costar
Cynthia Bailey و کندی Burruss. علامت هیل/براوو

وقتی که می آید به خود عادت در میان همه گیر واقعیت ستاره گفت که او “نقل مکان کرد و گذشته شراب وقت پیش” است و در حال حاضر نوشیدن تکیلا و ودکا.

“من معمولا یک نوشیدنی زمانی که من آماده به تماشای فیلم” بیلی گفت: ما. “صادقانه [من] برخی از انواع کوکتل اگر نه هر روز قطعا هر روز دیگر. من خیلی سازگار است.”

بیلی انبار شراب مالک است که quarantining در هر دو آتلانتا و لس آنجلس نشان داد که چگونه او و نامزد مایک هیل خود را حفظ تاریخ شب در حالی که ایمن ماندن در میان COVID-19 شیوع.

Cynthia Bailey Explains Why Shed Quarantine With This RHOA Costar
Cynthia Bailey.

“مایک و من رفته در خودرو تاریخ” او گفت:. “ما در یک ماشین و پلاگین در ما کمی پخش و رانندگی در اطراف مانند یک ساعت. گاهی اوقات ما درایو به بورلی هیلز و به اطراف نگاه کنید و پس از آن ما است.”

این مدل باعث می شود آن را احساس می کنم مثل یک تاریخ با تظاهر خود را به پایان مقصد نیست خودرو. “من می دانم که این دیوانه است, من در واقع حتی لباس پوشیدن برای آن — به خودم احساس می کنم مثل من در واقع جایی,” او اضافه شده است.

بیلی نیز با در نظر گرفتن زمان برای خودش لطف کمتر مربا بسته بندی شده برنامه.

“من نیمه بهره گیری شده است انجام نمی دهد که بسیاری چون من همیشه باید برای انجام مسائل” بازیگر گفت: ما. “هنگامی که آن را بیش از پیش بینی من این است که من قصد دارم به مشغول به جهنم. همه چیز در زندگی من به دو ماه به تعویق افتاد. من مطمئن هستم که من میخوام با بمباران آن زمانی که همه چیز باز می شود.”

برای اطلاعات بیشتر از این تکيه کلامها واس ماست قرنطینه اعترافاتبود که او قصد دارد به شام خوردن هنگامی که آن را امن است سازمان دیده بان ویدئو منحصر به فرد بالا.

داده به طور مداوم در حال تحول طبیعت COVID-19, Us Weekly می خواهد ما خوانندگان برای دسترسی به دقیق ترین منابع است. برای اکثر تا تاریخ coronavirus اطلاعات و هدایت و حمایت از مشورت CDC, چه کسی و اطلاعات از محلی مقامات بهداشت عمومی. اگر شما در حال تجربه علائم کروناویروس, تماس خود را به ارائه دهنده مراقبت های اولیه برای توصیه های پزشکی.

گوش دادن به گرفتن واقعی با زنان خود یکی را متوقف مقصد برای زنان خانه دار, اخبار و مصاحبه های اختصاصی