‘برچسب ها:’ جوجه های بیشتر: به عنوان کنفدراسیون از دست می دهد و درخشش خود را از باند و مارک عجله به ترک آن نمادها

روز پنجشنبه برنده جایزه گرمی کشور trio the Dixie Chicks اعلام کرد که آنها تا به حال کاهش یافته کلمه “دیکسی” از نام خود را.

“ما می خواهیم به دیدار این لحظه” این گروه در حال حاضر شناخته شده فقط به جوجه ها گفت: در یک پیام ارسال شده به وب سایت خود را که همراه با انتشار یک آهنگ جدید و فیلم ستایش جوان معترضان.

“دیکسی” است که نام مستعار برای کشورهای جنوب Mason-Dixon Line که جدا از اتحادیه در سال 1861 بیش از برده داری.

این حرکت توسط این گروه که به شرح زیر هفته از تظاهرات قتل جورج فلوید توسط, مینیاپولیس, پلیس, آخرین نمونه از سراسر کشور حرکت می کند به کنار گذاشتن نمادهای کنفدراسیون آفریقایی برده داری و Jim Crow.

یکی دیگر از محبوب کشور گروه Lady Antebellum کوتاه نام خود را در اوایل این ماه در حال تغییر “Antebellum” که اشاره به دوران قبل از جنگ داخلی به سادگی “A.”

در بیانیه ای خطاب به هواداران توضیح تغییر نام گروه گفت که “پشیمان و خجالت می گویند که ما نمی کند را به حساب انجمن که وزن پایین این کلمه اشاره به این دوره از تاریخ قبل از جنگ داخلی که شامل بردگی است.”

Quaker Oats این شرکت است که باعث می شود عمه Jemima نام تجاری مخلوط نان شیرین و پهن و شربت که خرس تصویر یک زن سیاه گفت: این امر نام تجاری جدید تعریف محصولات.

“ما می دانیم عمه Jemima به ریشه ها بر اساس نژادی کلیشه ها” Kirstin Kroepfl معاون رئیس جمهور و رئیس بازاریابی افسر لرزنده غذاهای آمریکای شمالی گفت: در آزادی مطبوعات در هفته گذشته. “همانطور که ما برای پیشرفت به سوی برابری نژادی از طریق چند طرح ما نیز باید یک نگاه سخت در نمونه کارها ما را از برندها و اطمینان حاصل شود آنها منعکس کننده ارزش های ما و دیدار ما مصرف کنندگان انتظارات است.”

عمه Jemima نام تجاری شربت. (Brendan McDermid/فردا نیوز)

مارک های دیگر از جمله عمو بن برنج, خانم Butterworth مخلوط نان شیرین و پهن و شربت و کرم گندم فرنی همچنین برنامه ریزی برای جایگزینی موجود در بسته بندی با توجه به انجمن ها با بد کلیشه های نژادی.

“خاله” و “عمو” شد عناوین, سفید, جنوبی ها اغلب به مردم سیاه و سفید — به منظور برخی, مقامات می گویند که برای جلوگیری از پرداختن به آنها را به عنوان “آقا” یا “خانم”

تغییرات در حال وقوع گسترش فراتر از بازاریابی محصول. دو روز پس از راننده خودرو مسابقه ای بابا والاس که آفریقایی-آمریکایی ابراز حمایت برای ممنوع مؤتلفه پرچم در نسکار حوادث شهر ساحلی دایتونای فلوریدا., مسابقه ماشین سهام شرکت پیروی.

“حضور مؤتلفه پرچم در نسکار حوادث اجرا می شود بر خلاف تعهد ما به ارائه یک استقبال و فراگیر محیط زیست برای همه طرفداران رقبای ما و صنعت ما. گرد هم آوردن مردم در اطراف یک عشق برای مسابقه و جامعه است که آن را ایجاد چیزی است که باعث می شود ما طرفداران و ورزشی ویژه. نمایش مؤتلفه پرچم ممنوع خواهد شد از همه نسکار حوادث و خواص.”

مجسمه مؤتلفه آیکون مانند Jefferson Davis; ژنرال ناتان بدفورد فارست بنیانگذار Ku Klux Klan; و ژنرال رابرت E. Lee شده اند مخدوش در هفته های اخیر و بسیاری از آنها شده یا برنامه ریزی شده برای حذف و یا پاره پاره از خود را پایه.

می سی سی پی قانونگذاران در صورت تمدید فشار برای حذف مؤتلفه نبرد نشان از پرچم. خارج شده و این هفته اعلام کرد که این امر جلوگیری از نمایش پرچم دولت در آن 85 فروشگاه وجود دارد.

“ما معتقدیم آن چیزی که حق انجام” این شرکت در بیانیه ای گفت که پنج سال پس از آن ممنوع فروش اقلام در فروشگاه خود را که شامل یک مؤتلفه پرچم.

واکنش بیش از سی سی پی, پرچم, تنها راه باقی مانده دولت آرم شامل یک ذره از کنفدراسیون نیز توسعه یافته به جهان ورزش. هر دو NCAA و SEC کنفرانس اعلام کرد در این ماه که تا زمانی که علامت حذف شده است از پرچم آنها را نگه دارید و پس از فصل حوادث از هر نوع در دولت است.

پرچم ایالت می سی سی پی. (برندن شوید برای واشنگتن پست از طریق گتی ایماژ)

رئیس جمهور تهمت تا کنون در برابر تغییر نام پایگاه ارتش مانند کارولینای شمالی فورت براگ فورت هود تگزاس و ویرجینیا را Fort A. P. Hill, همه, که پس از نام مؤتلفه فرماندهان نظامی.

“این به یاد ماندنی و بسیار قدرتمند پایگاه باید تبدیل به بخشی از یک آمریکایی میراث” رئیس جمهور توییتی هفته گذشته است.

که دفاع پژواک “میراث نفرت” توضیح است که مدافعان مؤتلفه پرچم و بناهای تاریخی به سربازان بسیاری از آمریکایی ها در نظر خائن اغلب استناد كرد. آن را به مدت طولانی استفاده شده است برای حفظ وضع موجود پس از تصویب جنوبی از شکست در جنگ داخلی بیش شکایت از کسانی که اجداد برده بودند.

به عنوان Dixie Chicks’ نام و نام خانوادگی تجدید نظر نشان می دهد, یاد, پیر Dixie حتی اگر زبان-در-گونه مواجه شده است به یک حساب. اما در حالی که شرکت های بزرگ امریکا به نظر می رسد مشتاق به در هیئت مدیره نمایش مؤتلفه پرچم توسط طرفداران خارج آخر هفته گذشته را نسکار مسابقه در آلاباما Superspeedway در لینکلن Ala., نشان داد که در حال حرکت از گذشته آسان نیست. مبارزه بیش از نمادها شده است مداوم برای چندین دهه است.

آهنگ “دیکسی” برای مثال به عنوان یک محبوب لحن طریق خنیاگر مدار نشان می دهد که در آن سفید خوانندگان انجام شده در blackface, و تصویب شد, به عنوان سرود ملی غیر رسمی از کنفدراسیون متحده در طول جنگ داخلی. آبراهام لینکلن نیز علاقه ملودی و تا به حال آن را بازی زمانی که لی اعلام کرد و خود را تسلیم.

اولین گذراند در 1850s توسط Daniel Decatur, بومی, اوهایو, شعر این آهنگ در طول زمان تغییر شروع با یک زمخت سفید تقریب سیاه گویش که خیالی به antebellum جنوبی. در طول جنگ داخلی سربازان از جنوب و همچنین شمال نوشت: خود نقطه مخالف تغزلی تفاسیر که یا مسخره جنوب و یا مندرج در آن.

در حالی که شعر تکامل یافته به استاندارد زبان انگلیسی دلتنگ احساسات در قلب آهنگ اصلی باقی مانده در آیه اول: “من آرزو می کنم من در سرزمین پنبه و قدیم وجود ندارد و فراموش شده است.”

که دلتنگ ادای احترام به antebellum جنوبی ممنوع اعلام شد در رویدادهای ورزشی توسط دانشگاه می سی سی پی که نام مستعار باقی مانده Ole Miss در سال 2016.

“از آنجا که غرور جنوبی است که بخشی از ما به طور کلی تجربه و سنت, بخش دو و میدانی خواسته آنها را برای ایجاد یک های جدید و مدرن pregame نشان می کند که عبارتند از: “دیکسی” و بیشتر فراگیر برای همه طرفداران” مدرسه ورزشی بخش گفت: در آن زمان در بیانیه ای گزارش آسوشیتد پرس.

عکس روی جلد: ماریو Anzuoni/ایسنا

_____

بیشتر بخوانید از اخبار یاهو:

  • اف بی آی به نام قدرتمند مواد مخدر توسعه یافته برای ارتش یک تهدید. شرکت فروش مواد مخدر می گوید آن را به شما صرفه جویی در زندگی می کند.

  • به عنوان کسب و کار بازگشایی و خریداران بازگشت coronavirus است rebounding اما دولت نیست پیگیری خرده فروشی مبتنی بر شیوع بیماری

  • جوان معترض را در مرکز صحنه در تظاهرات علیه پلیس به کشتار مردم سیاه و سفید

  • را که ادعا می کند در جان بولتون کتاب تاثیر?

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de